Bilgi Üniversitesi Ielts Özel Ders

Bilgi Üniversitesi Ielts Özel Ders Programı

Bilgi Üniversitesi Ielts Özel Ders Program İçeriği

1 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 – Bilgi Üniversitesi  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarında bireysel olarak yer alan aday öğrenciler,  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarının uygulama gün ve saatlerini kendi belirleme hakkı kazanır. Bu şekilde, aday öğrenciler günlük yaşamlarını hiç bir değişiklik yapmaksızın sürdürebilir ve istediği gün ve saatlerde özel ders alabilir. Üniversitenin aday öğrencilerine , bireysel ders aldıklarında verilmesi gereken ders sayısı yapılan seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin kaç puan almak isteğine bağlı olarak belirlenir.

Tüm bu yapılanlardan sonra öğrenciye uygulanması gereken Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programına sıra gelir. Uygulanacak olan program kesinlikle öğrencinin tüm eksik ve yetersiz bilgilerini tamamlayıcı, seviyesini yükseltici bir yapıda ve karakterde olduğu gibi tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile uygulanarak öğrenciyi sınava hazır bir hale getirir.

2 –  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders panellerinde İsteyen aday öğrenciler 4 kişiden kurulan gruplarda yer alarak , bireysel, kişiye özel ders kalitesinde ve niteliğinde  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders alabilirler. Bu eğitimlerin bireysel ders  kalitesinde olabilmesi için gereken önlemler alınmıştır. Her şeyden önce, grupların 4 kişi olması onlara küçük grup özelliği kazandırır ki buda grup ders eğitiminde, aday öğrencilere istedikleri anda anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilme imkanı sağladığı gibi eğitimi veren eğitmenlerin de grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmesini sağlar. Grubu oluşturan aday öğrencilere eğitimler başlamadan önce seviye sınavı yapılarak denk seviyede ki adaylardan gruplar oluşturulur.


NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ ?

  • Her şeyden önce,  eğitimlerde yer alan eğitmenler konularında uzmanlaşmış ve yıllarca bu  eğitimi vermiş ve de hala bu eğitimi veren deneyimli , uzman eğitmenlerdir. 
  •  Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders programlarında aday öğrencilere sadece gramer bilgisi değil yanında sınavda onların işlerini kolaylaştıracak , daha doğru ve daha hızlı yanıt vermelerini sağlayacak olan ” sınav teknikleri ve taktikleri dersleri de ” beraberinde verilir.
  • Bu sınav dünya çapında uluslar arası bir akademik sınavdır. Bu nedenle sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biri de çok sayıda akademik kelime bilmektir. Bu durum göz önünde bulundurularak, aday öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve öğrencilerin yaptığı çalışmalar yakından izlenir.Çalışmayanlar gerekirse uyarılır.
  • Bilgi Üniversitesi Ielts özel ders   programında yer alan aday öğrencilere senet yapılmaz. Ödemeler uygun bir biçimde taksitlendirilerek aday öğrencilere gereken kolaylık sağlanır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir