Boğaziçi Ielts Özel Ders İstanbul

Boğaziçi Ielts Özel Ders İstanbul Programı

Boğaziçi Ielts Özel Ders İstanbul Program İçeriği

1 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Boğaziçi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) :   Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul platformunda kurulmuş Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul panellerinde hazırlanan Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul programlarında bire bir ders almak üzere yer alan aday öğrencilere , programların yapılacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir. Bu konuda öncelik tanınır.Bu şekilde aday öğrenci günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmaksızın  IELTS özel ders İstanbul programlarında eğitim alabilir. Sınavda almak zorunda olduğu ” score ” ve yapılan  seviye sınavından elde edilen sonuçlar,aday öğrenciye verilmesi gereken IELTS ders sayısının belirlenmesinde yol gösterir. Bu donelere bakılarak aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği tayin edilir.

2 –  Boğaziçi Ielts özel ders İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana birimlerindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul seminerleri içeriğinde yer verilen Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul seminerlerinde, aday öğrenciler bire bir verilen ders programlarının kalitesinde ve standardında , 4 kişilik gruplarda yer alarak ders alabilirler.

Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana merkezindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul platformunda oluşturulan Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul öğretilerinde, grupların ,bireysel ders kalite ve standardında olabilmesi için ,grubu oluşturan aday öğrenci sayısı bilinçli bir şekilde 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bu şekilde grup  ders programlarını uygulayan  eğitmenlerine ,aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme imkanı sağlanmış ayrıca,sayının az olması nedeni ile eğitim sırasında aday öğrencilere istedikleri gibi anlamadıkları her hangi bir konu ile ilgili olarak soru sorabilme olanağı yaratılmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul dershanesindeki Hem bire bir , hemde grup şeklindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul programlarında eğitim veren eğitmenler, konusunda çok büyük deneyime sahip , yıllarca bu eğitimi vermiş ve uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek hocalardır.

♥ Uluslar arası seviye sınavı olan bu sınavda , akademik kelime bilgisinin fazlalığı başarıda önemli rol oynar.Bu nedenle, Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul ana birimlerindeki Boğaziçi IELTS özel ders İstanbul departmanlarında aday öğrencilere , özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek çalışmaları istenir ve yapılan bu çalışmalar çok yakından izlenir.Çalışmayanlar uyarılır.

♥ IELTS sınavını sadece gramer yani dil bilgisi ile kazanmak hemen, hemen imkansız olduğundan öğrencilere IELTS sınav teknikleri ve sınav taktikleri konusunda da eğitim verilerek,soruların daha doğru ve daha hızlı yanıtlanmalarına katkı sağlanır.

Boğaziçi Ders Programı İçeriği


IELTS Writing Özel Ders :
Essay yazılımı aday öğrencilere,her tür essayin kendine özgü olan yazılım kalıpları verilerek çözülür.

IELTS Reading Özel Ders : Okuma parçalarının çözümünde , aday öğrencilere hangi soru türünde paragrafın neresine bakılması ve yanıtın neresinde aranması gerektiği verilir.

IELTS Listening Özel Ders : Dinleme modülünde,parça dinlenirken nelere dikkat edilmesi ve konuşmacılardan kimin dinlenmesi ve nasıl dinlenmesi gerektiği aday öğrencilere verilir.

IELTS Speaking Özel Ders : Konuşma bölümünde gerçek sınavlar üzerinden aday öğrenciler çalıştırılarak, examiner ın nasıl etkileneceği ve ne şekilde bir konuşma yapılırsa iyi not olunacağı verilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir