0

Ielts Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Programları İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders ): Ielts özel ders platformunda, bütünü ile öğrenci çıkarları düşünülen ve odak noktasında öğrenci ve onun başarılı olması için yapılması gereken unsurların yer aldığı,  kısa bir süre içinde öğrencinin sınava hazır ve mutlaka başarılı olması için gereken tüm önlemlerin alındığı, öğrencilerin sınav öncesi sahip olduğu bilgilere ve seviyesine göre verilen, IELTS sınavı için özel hazırlanan bu ders programında birebir yer almak üzere kayıt yaptıran öğrenci, kendisine uygulanacak olan programın zamanlamasını her hangi bir aksamayı önlemek ve düzeninin bozmamak için kendi belirler ve program onun istediği tarihlerde ve isteği doğrultusunda belirlenir.

Öğrenciye bu tür önceliğin verilmesi ve isteği doğrultusunda programın uygulanması, günlük yaşamında ders almaktan ve ders günlerinin çakışmasından dolayı özel yaşamında meydana gelecek her hangi bir aksamayı önlemek ve rahat bir biçimde ders almasını sağlamak içindir.

Öğrenciye seviyesi ve sınavda almak istediği skora göre belirlenen bir program ve ona göre ders sayısı belirlenir ve uygulanır.

Uygulanan program kesinlikle öğrencinin tüm yetersiz ve eksik yanlarını toparlayan, seviyesini yükselten ” kişiye özel ve özgü ders  “ programı niteliğinde ve özelliğinde olup tüm incelik ve ayrıntıları ile uygulanarak öğrenciyi sınavda başarılı olacak şekilde hazır hale getirir.

2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders ): Seviyeleri bir birine yakın olan 4 öğrenci seçilerek küçük gruplar oluşturulur. Birebir IELTS özel ders almak istemeyen ve grup dersi isteyen öğrenciler için onların rahat bir biçimde ders alması amacı ile düzenlenmiş, sınav öncesi yapılan çalışmalar sırasında verilen eğitimlerde öğrencinin katılacağı bu akademik seviyede ki sınavda başarılı olabilmesi amacı ile sınav için gerekli olan tüm temel bilgi ve sınav çözüm teknikleri, kelime dağarcığını geliştirme, okuma parçalarının okunma ve çözülme yöntemleri gibi ayrıntılı bilgilerin de içeriğinde yer aldığı  programlarla uygulanan bir sistemdir.

4 kişilik bu küçük gruplarda kalabalık gruplara oranla mevcut az olduğundan çok daha kaliteli bir eğitim verilir. Mevcudun az olması nedeni ile, eğitmenler kalabalık gruplarda yapamadıklarını bu küçük gruplarda gerçekleştirirler. Öğrenci ile teke, tek ilgilenebilir ve daha kolay iletişim kurarlar. Ayrıca, gruplar küçük olduğundan öğrenciler de istedikleri gibi anlamadıkları bir konu karşılarına geldiğinde soru sorabilirler.

Kalabalık gruplarda bu olamaz. Elbette, tüm bu olumluluklar sınav sonuçlarına yansır ve çok daha iyi sonuçlar elde edilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Öğrencilere onları kuruma bağlayan yapıya sahip  ve imzaladıkları günden sonraki günlerde başlarına dert açabilecek olan ” SENET “ olayı bizde yoktur. Öğrenci dilerse, ödemelerini taksitle dahi gerçekleştirebilir.
  • Sınavda altın kapıyı açan altın anahtar akademik kelime bilgisidir. Bu nedenle kelimelerle ilgili çok ciddi ve özel yaklaşımlarımız mevcuttur. Öğrencilerin kelime haznelerini geliştirici özel hazırlanmış alıştırmalarla desteklenir ve bildikleri kelime sayısını arttıran tüm önlemleri alınır.
  • IELTS programlarının gerçekleştiği ve uygulandığı aşamalarda öğrenciye eksik yada yetersiz bilgilerini tamamlayan ve bildiklerini pekiştiren eğitimlerin dışında, sınavda başarılı olmaları için mutlaka bilmeleri gereken ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri “ hakkında da bilgiler verilir.
  • Öğrenci isterse kendinde eksik yada yetersiz bulduğu sınavla ilgili tek bir modül için bile baş vurabilir ve eğitim alabilir.

Written by

Türkiye’de yaygın köklü bir kuruluş olan,İngilizce ağırlıklı olmak üzere dil eğitimi veren İbrahim Şahin Ielts Akademik Eğitim, İstanbul’da yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Global Dil Portfolyosuna uygun eğitim vermemiz, diğeri de pratik ağırlıklı, uygulamalı bir dil okulu olmamızdır. Konularında uzman özel ders öğretmenimiz ile, öğrencilerimize başlangıç seviyesinden başlayarak kişiye özgün Ielts Özel Ders programları ile IELTS’e hazırlanmaktadır.

No Comments Yet.

Leave a reply