Ielts Özel Ders Nişantaşı


Ielts Özel Ders NişantaşıIELTS ÖZEL DERS NİŞANTAŞI PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Nişantaşı Programları  İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Nişantaşı  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Nişantaşı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS NİŞANTAŞI ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): Ielts Özel Ders Nişantaşı platformunda, daha çok yüksek skor elde etmek ihtiyacı olan vede IELTS e çok kısa bir süreleri kalan öğrencilerin katılmayı seçtikleri öğrencinin sınav hakkında gereksinimi olan tüm bilgilerin içinde bulunduğu, kısa bir sürede kesin ve olumlu sonuç alabilmesi açısından sınav sorularının nasıl çözüleceği, kelime haznesinin nasıl geliştirileceği, okuma parçalarında mevcut olan soru türlerinin nasıl ele alınacağı ve çözüleceği, yazı yazma konusunda kalıp ve modellerle bilgiler verilerek bir essay in nasıl yazılacağı hakkında ders veren ve bunları herkesin anlayacağı bir dille açıklayan IELTS ders programını birebir almak amacı ile programa dahil olan öğrenci, ders günlerini ve ders almak istediği saatleri bizzat kendi istediği gibi belirler.

Bu tarzda programın uygulanması ile, ders alan öğrencinin normal koşullarda dersini rahatlıkla alabilmesi ve  iş yada günlük yaşamında bir belirsizlik, sorun yada sıkıntı  yaşaması önlenmiş olur.

Kendi belirlediği programa göre zamanı tayin eden öğrenci, derslerini günlük yaşamı ile uyumlu bir hale getirebilir.

Öğrencinin kaç derste sınavı başarabileceğine,   seviyesine ve sınavda almak istediği score a göre karar verilir.

Birebir özel ders alan öğrenciye uygulanan program kesinlikle, öğrencinin algılama kapasitesine ve karakterine uyumlu ” birebir kişiye özgü özel ders programıdır “.

2 – IELTS ÖZEL DERS NİŞANTAŞI  ( 4 Kişiden Oluşturulan  Gruplarla IELTS ÖZEL DERS ): Ielts Özel Ders Nişantaşı platformunda, bu şekilde mevcudu az öğrenciden oluşan grup derslerine daha çok birebir özel ders almayı çeşitli nedenlerle istemeyen ve sınavın ne denli zor bir sınav olduğunu bilmediği için grup derslerini tercih eden; seviyeleri, bilgi ve birikimleri  bir birine olabildiğince yakın ya da denk denk olan, 4 öğrenciden oluşturulan  gruplara katılarak ciddi, disiplinli, öğretici, etkileyici gibi niteliklere sahip olan, IELTS hakkında verdiği bilgiler ve açıklamalarla sınav konusunda öğrenciyi aydınlatan ve ne ile karşılaşacağını öğreten, sınava  girmeden önce hazırlık çalışmalarında ders alsa bile nelerin yapılması gerektiğini öğrenciye anlatan özel düzenlenmiş programların eşliğinde  kaliteli bir eğitim almak mümkündür.  

Grupları 4 kişiden oluşturma amacımız sadece ve yalnızca  öğrenci çıkarı düşünülerek alınmış bir karar ve yapılan bir düzenlemedir. Öğrenciler 4 kişiden daha kalabalık gruplarda pek var olmayan soru sorabilme, yanıt alabilme ve hatta ders tekrarı isteyebilme olanağını bulsun diye bu şekilde bir organizasyona gidilmiştir.

Grubu meydana getiren , öğrenci mevcudu  az olunca, eğitmen tüm öğrencilerle birebir ilgilenebilir ve onlarla rahatça iletişim kurabilir. Bu tür bir olanağın  fırsatın ve şansın sağlanması, grup şeklinde yapılan eğitimlere yansır ve yapılan eğitimler sonucu olumlu neticeler  elde edilir.

Az sayıda öğrenci bulunan  gruplarda eğitim alan öğrenci, 4 ve üzeri sayıda gruplarda yapılan eğitimlere oranla başarılı olma şansı daha yüksek ve daha iyi sonuçlar elde edebilme imkanına sahip olur.

ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Öğrencinin katıldığı programın türüne bakılmaksızın onların programı beğenmedikleri taktirde ayrılma özgürlüğünü elinden alan ve bağlayıcı bir karakteri olan  ” SENET “  yapılmaz. Ödemeler, her iki taraf içinde uygun olan tarihlerde  öğrencinin daha önceden durumu bildirmesi koşulu ile taksitlerle alınır.  Ödeme günleri  öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenir.
  • Sınavda akademik kelime dağarcığı ( vocabulary ) , başarılı olma araçlarından en önemlisi ve hatta ilk sırada yer alanı  olup, bu tür imkana sahip olanlara en büyük faydaları sağlayan bir ve başarı kapılarının kolaylıkla açılmasını temin eden  altın bir anahtardır. Bunun anlamı sınavda ,  ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse,  o denli  yüksek score elde edilebilir. Bu gerçekten ötürü, akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış kelimelerle ilgili çalışmalar öğrenciye verilir ve alıştırmaların yapılması ve sadece yapılması değil aynı zamanda tümünün özümsenmesi istenir. Bu evrede, öğrenci çok yakından takip edilir ve verilen alıştırmaların yapılması için çalışmadığında derhal ikaz edilir.
  • Uygulanan programlar sürecinde, sınav bilgileri dışında sınavda soruların doğru ve daha hızlı cevap verilmesine yarar sağlayacak  olan ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersleri “ de öğrenciye verilerek, sınavda yer alan  öğrencinin başarılı olmasına % 100 destek sağlanır.
  • IELTS  için  hazırlık çalışmalarını yürüten  öğrenci, tüm konularla ilgili ders almaktan yani programın tamamına katılmak ve ders almak istemezse  sadece tek bir bölüm için ders almak isterse alabilir.

ÖĞRENCİLERE YARARLI ÖNERİLER

  • Sınava hazırlanırken birebir özel ders programına katılsanız hatta seviyeniz bu program için yeterli bile olsa   bile, kendi isteminizle,   ders dışı bireysel çalışmalar yapın.
  • Çok sayıda akademik seviyede makale, dergi, kitap okumaya ve okuduklarınızın en az % 80 ini anlamaya ve çözmeye çalışın.
  • Özellikle sınava girmek için zaman açısından sorun varsa kısa sürede başarılı olabilmek açısından kesinlikle birebir özel ders  alın.
  • Essay yazmayı deneyin. Yazamazsanız bile yazmayı deneyin. Uğraşın. Yazdığınız essay denemelerinde bildiğiniz akademik kelimeleri ve dağarcığınıza kattığınız yeni kelimeleri kullanmaya çalışın.