DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders Programı.

DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders

DENİZLİ IELTS EĞİTİMİ için IELTS ÖZEL DERS ÇALIŞMALARI

DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders Programı

1 – DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders – Birebir DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders

2 – DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders – 4 Öğrenci ile DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders

 

IELTS Eğitimi için DENİZLİ IELTS EĞİTİMİ

DENİZLİ IELTS Eğitimi için IELTS Özel Ders programındaki  DENİZLİ IELTS Eğitimi  için IELTS Özel Ders kapsamında her yıl 5,3 milyondan fazla öğrenci yurt dışında eğitim görmektedir. Birçok öğrenci Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve ABD gibi İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim görmektedir. İngilizce konuşulan bir ülkede okumak birçok fırsat sunar. Ayrıca, belirli bir alanda uzmanlaşmanıza veya eğitiminizi tamamladıktan sonra iş bulmanıza da olanak sağlayabilir. IELTS, eğitim kurumları ve meslek kuruluşları da dahil olmak üzere 11.000’den fazla kuruluş tarafından tanınmaktadır. İngilizce konuşulmayan ülkelerdeki bazı üniversiteler de İngilizce öğretilen dersler için bir IELTS puanı gerektirir.

 

DENİZLİ IELTS EĞİTİMİ – IELTS Akademik

IELTS Academic, İngilizce eğitim veren bir üniversitede okumak isteyenler için uygundur. Profesyonel kayıt amacıyla da IELTS Academic sınavına girebilirsiniz.

IELTS Akademik, bir sınav merkezinde IELTS Eğitimi için Yüz yüze  IELTS Özel Ders (kağıt üzerinde veya bilgisayarda) veya uzaktan çevrimiçi olarak alınabilir . Testiniz için kayıt yaptırmadan önce, lütfen kuruluşunuzun hangi test biçimlerini kabul ettiğini kontrol edin.

Bir sınav merkezinde – DENİZLİ IELTS EĞİTİMİ

IELTS‘e bir sınav merkezinde girerseniz, IELTS sonuçlarınızı en fazla beş kuruluşa ücretsiz olarak gönderme talebinde bulunabilirsiniz – sonuçların ek kuruluşlara gönderilmesi için bir ücret vardır. Test merkezinizden sonuçlarınızı seçtiğiniz kuruluşlara göndermesini isteyebilirsiniz.

IELTS Çevrimiçi
IELTS Online alırsanız, IELTS sonuçlarınızı hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz kadar kuruluşa gönderebilirsiniz. IELTS Online sonuçları elektronik formatta sağlanır.

Test biçimi ayrıntıları

DENİZLİ IELTS Genel Eğitimi

Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta çalışmak ve buralara göç etmek için başvuruda IELTS Eğitimi için  IELTS Özel Ders programındaki  IELTS Kursu için IELTS Genel Eğitimi gereklidir. Test, sosyal ve iş ortamlarında ihtiyaç duyacağınız günlük İngilizce dil becerilerini içerir.

IELTS Eğitimi için Birebir IELTS Özel Ders programındaki IELTS Genel Eğitim sınavı, İngilizce konuşulan bir okulda veya derece seviyesinin altında bir kolejde okumak için başvuranlar için de uygundur.
Test biçimi ayrıntıları

Hangi IELTS sınav türü benim için uygun?

Eğitim almak için İngilizce konuşulan bir ülkeye taşınmak istiyorsanız, IELTS Akademik sınavına girmelisiniz.

IELTS Eğitimi için Kişiye IELTS Özel Ders programındaki  IELTS Kursu için IELTS Genel Eğitimi kurumlarında İş veya göçmenlik için IELTS Genel Eğitim testi önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir