DENİZLİ IELTS  hazırlık Programı için DENİZLİ IELTS  hazırlık Programı.

DENİZLİ IELTS Hazırlık Programı – İBRAHİM ŞAHİN – 05324772541

DENİZLİ IELTS HAZIRLIK PROGRAMININ AYRINTILARI

DENİZLİ  IELTS HAZIRLIK PROGRAMININ İÇERİĞİ

1 – DENİZLİ IELTS Hazırlık Programı (  Birebir Özel IELTS Hazırlık Kursları )
2 – DENİZLİ IELTS Hazırlık Programı ( 4 Öğrenciden kurulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursları )

  • DENİZLİ IELTS  hazırlık Programı için Denizli IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Özel IELTS  hazırlık Programı ofisimizde rezervasyon yaptırmayı tasarlıyor ancak birebir IELTS Hazırlık programına nereden başlamanız gerektiğine karar veremiyorsunuz, IELTS  hazırlığa  doğru bir giriş  için Birebir  IELTS  hazırlık Programı için  Teke tek IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki IELTS  hazırlık Programı ofisimizde verilen 6 kolay adımı okuyun.

Adım 1: Doğru IELTS sınavını seçin

  • Akademik IELTS  hazırlık Programı için Birebir IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Kurumsal IELTS  hazırlık Programı ofisimizde hazırlandığınız ve  girmeniz gereken IELTS sınavı, İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmayı, okumayı veya göç etmeyi tasarlayıp tasarlamadığınıza Genel IELTS Hazırlık Programına  bağlı olacaktır.

Bireysel IELTS Genel   hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki IELTS  Hızlı hazırlık Programı ofisimizde akademik öğrenim görmeyi veya İngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel kayıt yaptırmayı planlıyorsanız, büyük olasılıkla Özel IELTS  hazırlık Programı için Ana IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Akademik IELTS  hazırlık Programı ofisimizdeki Birebir IELTS  hazırlık Programı ile hazırlanarak IELTS Akademik sınavına girmeniz gerekecek.

Öte yandan, Kişiye Özel IELTS  hazırlık Programı ile yüksek öğrenim görmeyi planlıyorsanız, IELTS  öğretmeninden mesleki eğitim almayı planlıyorsanız veya Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada veya Birleşik Krallık’a göç etmek istiyorsanız IELTS  hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Sürekli IELTS  hazırlık Programı ofisimizde IELTS General Training‘e hazırlanın..

Ve Birleşik Krallık’a özel, aşağıdakileri yapmanız gerekiyorsa Yoğun IELTS  hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Kişiye ÖZEL IELTS  hazırlık Programı ofisimizde Kişisel IELTS  hazırlık Programı ile hazırlanarak IELTS Life Skills‘e girin:

Yerleşik bir aile vizesi için başvurun
Bir aileye, eş vizesinin eşine uzatma başvurusunda bulunun
Süresiz oturma izni veya vatandaşlık için başvurun
İngiltere’de lisans veya yüksek lisans seviyelerinde eğitim alın
İngiltere’de profesyonel kayıt için başvurun

  • Temel IELTS  hazırlık Programı için Bireysel IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Bire bir ELTS  hazırlık Programı ofisimizde  bulunan IELTS Life Skills sayfamız ,  durumunuza bağlı olarak IELTS  hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki Sürekli IELTS  hazırlık Programı ofisimizde hangi Özel IELTS Life Skills sınavının sizin için geçerli olabileceğini ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

2. Adım: Testi öğrenin

Hangi IELTS sınavına girmeniz gerektiğini belirledikten sonra, sınav formatından test bölümlerine ve beklenecek soru türlerine kadar IELTS  hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki IELTS  hazırlık Programı ofisimizdeki IELTS  hazırlık Programı ile hazırlanarak bu IELTS  sınavına aşina olun. Sınav formatını ve soru türlerini Bireysel Özel IELTS  hazırlık Programı için Temel IELTS  hazırlık Programı merkezimizde fazla bilgi edindikten sonra, sizin için en iyi sınavın,IELTS Akademik veya IELTS Genel Eğitim olduğuna karar vermelisiniz.

3. Adım: Soru türleri hakkında bilgi edinin

Hem IELTS Akademik Hazırlık testleri hem de Denizli IELTS  Genel Eğitim Hazırlık testleri 4 test bölümünden oluşur – Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. Testin her bölümündeki soru türleri farklıdır.

IELTS in Her test bölümünde karşılaşabileceğiniz soru türlerini ve IELTS  Dinleme, IELTS  Okuma, IELTS  Yazma ve IELTS  Konuşma testlerini tamamlamak için ayrılan süreyi Özel IELTS  hazırlık Programı ile Denizli IELTS Hazırlık Programı birimlerimizde hazırlanarak öğrenin. Ve farklı soru türlerini tanımak için ücretsiz IELTS  alıştırma testlerini indirin.

IELTS  hazırlık Programı  için IELTS  Akademik hazırlık Programı merkezimizdeki IELTS  hazırlık Programı ofisimizde bulunan  Birebir Özel IELTS  Hazırlık programı sayfamız , başlamanıza yardımcı olacak bazı mükemmel kaynaklara sahiptir.

4. Adım: Grup puanlarını anlayın

IELTS sonuçlarınız, 0 bandından 9 bandına kadar değişen bant puanları olarak rapor edilir  . Her bant puanı, İngilizce yeterlilik düzeyine karşılık gelir. Testlerin her bölümü için genel bir grup puanının yanı sıra bireysel bir grup puanı alacaksınız. Bant puanları tam ve yarım bantlarda rapor edilir, örneğin 7.0, 8.5.

Her puanın ne anlama geldiğini ve sınav görevlilerinin IELTS  Konuşma ve Yazma testleri için Kişiye Özgü IELTS  hazırlık Programı için IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki,IELTS  Özel hazırlık Programı ofisimizde işaretledikleri işaretleme kriterlerini öğrenmek iyi bir fikirdir.

 

Adım 5: Çalışın ve hedefler belirleyin

IELTS sınavınız için IELTS  Bireysel hazırlık Programı çalışmak önemlidir, bu nedenle sınava kadar İngilizce kullanmayı bir alışkanlık haline getirin.

  • IELTS  hazırlık Programı için Yüz yüze IELTS  hazırlık Programı merkezimizdeki IELTS  hazırlık Programı ofisimizde basit çalışma hedefleri belirlemek, IELTS’e hazırlanırken ilerlemenize yardımcı olabilir.

Kurumsal IELTS  hazırlık Programında Göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı hedefler:

Grup puanları hakkında bilgi edinin

Her bant puanının bir dizi tanımlanmış işaretleme kriteri vardır. IELTS sınav görevlileri, İngilizce dil becerilerinizi değerlendirmek için bu kriterleri kullanır. Bir sınav görevlisinin Konuşma ve Yazma sınavlarınızda 7. grupta tam olarak ne aradığını bilmek, IELTS  Özel hazırlık Programında mümkün olan en iyi çalışma planını oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İngilizce becerilerinizi değerlendirir

Grup puanları içinde nerede durduğunuzu bilmek, en fazla gelişmeye ihtiyaç duyduğunuz yeri belirlemenize yardımcı olacaktır.IELTS Progress Check  , IELTS testinin her bölümü için gösterge niteliğindeki bant puanlarının yanı sıra performansınız hakkında resmi geri bildirim veren bir deneme sınavıdır.

İngilizceyi alışkanlık haline getirin

Temel IELTS  hazırlık Programı ile Her gün İngilizce pratik yapmak büyük bir fark yaratabilir. KİŞİYE Özel IELTS  hazırlık Programı ile Günde 5 dakika kadar kısa bir süre ayırmak çok şey yapabilir – İngilizce haber okumak, bir arkadaşınıza mektup yazmak veya İngilizce konuşulan filmler izlemek kadar basit bir şey büyük bir fark yaratabilir.

DENİZLİ IELTS Hazırlık Programı için Bir çalışma planı oluşturun

IELTS sınavının 4 bölümünü uygulamak için Rutin IELTS  hazırlık Programında her gün biraz zaman ayırın. IELTS Özel  hazırlık Programı ile geliştirmenize yardımcı olabilecek görevler için zaman ayırın – örneğin:

İngilizce gazete, kitap, dergi, reklam ve kitap okuyun
İngilizce konuşan sesli kitaplar, podcast’ler, radyo ve müzik dinleyin
Meslektaşlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle İngilizce konuşun IELTS  sınavına hazırlık Programında Her gün veya her hafta yeni bir kelime öğrenin ve onu Birebir Özel IELTS  hazırlık Programı ile cümle iSkora çinde kullanma alıştırması yapın
Adım 6: Test gününde ne bekleyeceğinizi bilin

Bu ön test sinirlerinden bazılarını hafifletmek için  , test gününüzde ne bekleyeceğinizi öğrenin .Kişiye  Özel IELTS  hazırlık Programında Test günü için akılda tutulması gereken bazı şeyler:

Kaydolmak ve sınava oturmak için zaman tanımak için erken gelin
Telefonlar, akıllı saatler, kitaplar ve notlar gibi kişisel eşyalarınızı kontrol edin
Check-in işlemi için gerekli olan kişisel kimliğinizi getirin
Bu 6 adımı Skora YÖNELİK IELTS Sınavı Özel hazırlık programını planınıza ekleyin ve ihtiyacınız olan IELTS bant puanını almaya daha iyi hazırlanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir