DENİZLİ Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu....

DENİZLİ Özel Ielts Kursu

DENİZLİ ÖZEL IELTS KURSU PROGRAMI 

DENİZLİ Özel Ielts Kursu Programı İçeriği

1 – DENİZLİ Özel Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – DENİZLİ Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

1 – DENİZLİ Özel Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )  : 

DENİZLİ  Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarında bireysel olarak ielts academic ve  general training eğitimlerini  özel Ielts  kursu şeklinde alabilir ve amaçladığınız skora ulaşabilirsiniz.

2 – DENİZLİ Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu ) :

Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programları ile Özel IELTS kursu eğitimi verilen Özel Ielts Kursu temel birimlerde Dört ( 4 ) kişilik gruplar halinde uygulanan  Özel Ielts Writing Kursu programlarına da dahil olarak bireysel özel Ielts kursu kalitesinde Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde eğitim alabilir ve hedeflediğiniz IELTS skorunu yakalayabilirsiniz. Özel IELTS Reading kursu programlarında yer alan aday öğrencilerin aynı seviyede olması ve grupları homojen olarak oluşturulması için Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Listening Kursu programlarında seviye sınavı yapılarak aynı seviyedeki  öğrencilerden Özel IELTS kursu için Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programları ile Özel IELTS kursu eğitimi verilen temel birimlerde gruplar oluşturulur.

Özel Ielts Kursu programları Denizlide de faaliyet gösteren AKADEMİK EĞİTİM kurumunda ki  Özel IELTS Hazırlık kursu merkezimizde , gerçek  uzmanlar gözetiminde uygulanır.

Özel IELTS kursu merkezimizdeki Özel Ielts Kursu programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencilere Özel IELTS kursunda verilecek ders sayısı Özel IELTS kursta yapılan İngilizce seviye sınavından  sonra belirlenir.

DENİZLİ BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU

Özel Ielts Kursu birimlerimizde birebir olarak katılacağınız Özel Ielts Kursu programlarında başarılı olabileceğiniz verimli, eğitimi alabilirsiniz.Özel Ielts Kursu programlarına katılan aday öğrenciler Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursubirimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursunda birebir eğitim aldıklarında Özel IELTS kursun yapılacağı ve Özel IELTS kursu programının  uygulanacağı gün ve saatleri Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarında kendi belirler.Birebir Özel IELTS kursu alanlara verilen bir imtiyazdır bu. 

DENİZLİ 4 KİŞİLİK GRUPLARLA ÖZEL IELTS KURSU

Arzu eden aday öğrenciler, 4 kişilik gruplara katılarak birebir Özel Ielts Kursu kalitesinde ve aynı özelliklerde eğitim alabilirler. Grupların sayısı Özel IELTS kursunda 4 kişiden oluştuğu için katılan öğrenciler eğitimleri boyunca karşılaştıkları zor konularla ilgili soru sorabilirler. Bu imkan kalabalık gruplarla yapılan Özel IELTS kursta pek bulunmaz. Ayrıca, Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarında eğitimi veren IELTS eğitmeni de sayının az olması nedeni ile Özel IELTS kursunda tıpkı birebir Özel IELTS kursu programında olduğu gibi aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarındaki grup eğitimi bireysel Özel Ielts Kursu eğitim niteliği kazanır.

DENİZLİ ÖZEL IELTS KURSU İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Sınavda başarılı olabilmek için çok sayıda akademik kelime bilmek gerekir.Aday öğrencilere Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarındaki Özel IELTS kursunda akademik kelimelerle ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bunları çalışmaları ve özümsemeleri istenir. Adayların çalışmaları Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarındaki   Özel IELTS kursunda yakından izlenir ve gerektiğinde Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Reading Kursu programlarında uyarılar yapılır.
  • Özel IELTS kursunda aday öğrencilere genel dil bilgisi  ile ilgili bilgi verilmez.Adaylar Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programları ile Özel IELTS kursu eğitimi verilen temel birimlerdeki Özel IELTS kursunda  sınavda daha doğru ve hızlı yanıt vermelerini sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri bilgileri ile donatılır ve işleri kolaylaştırılır.
  • Özel Ielts Kursu eğitimlerine katılan aday öğrencilere Özel Ielts Kursu  eğitim merkezlerindeki Özel Ielts Kursu birimlerinde hazırlanan Özel Ielts Kursu programlarında senet ” yapılmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir