IELTS Kursu

denizli ıelts kursuIELTS KURSU PLATFORMU

 IELTS KURSU PLATFORMUNDA IELTS HAZIRLIK KURSU

 

1 – IELTS Kursu – Birebir Özel DENİZLİ IELTS Kursu

2 – IELTS Kursu – 4 Öğrenci ile DENİZLİ IELTS Kursu

 

IELTS Kursu

IELTS Kursu eğitim seminerlerinde ele alınan IELTS ile ilgili konuları işlemek amacı ile kurduğumuz IELTS Kursu platformundaki bu kırk beş saatlik  IELTS Kursu programı, öğrencilerin IELTS‘te yüksek puanlar almaları için mükemmel bir seçimdir. Bu  IELTS Kursu Programı , öğrencinin dil becerilerini geliştirmek ve dil yeterliliklerini genişletmek için IELTS Kursu geniş etkinlikler sunar.

Öğrencilere, IELTS te ilerlemelerini takip etmek için IELTS Kursu boyunca mini testler sağlanacaktır. Katılımcılar, çeşitli durumlarda sunumlar ve etkileşimler ile IELTS Kursunda pratik yaparak, kitaplardan ve ders materyallerinden alıntılar okuyarak ve not almaktan tam kompozisyonlara kadar değişen çeşitli metinler yazarak çeşitli konuşma aksanlarına maruz kalırlar.

 • Bu 45 saatlik IELTS Kursu programı, öğrencilerin IELTS‘te yüksek puanlar almaları için mükemmel bir seçimdir. Bu IELTS kursu, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmek ve dil yeterliliklerini genişletmek için geniş etkinlikler sunar.

   IELTS Kursu Programı, öğrencilerin IELTS‘e hazırlanırken dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öğrenciler, IELTS puan hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sınava girme stratejilerini uygular. Öğrenciler, dinleme ve konuşma modülleri ile akademik okuma ve yazma bileşenleri için özel olarak hazırlanır. Öğrencilerin ilerlemesini izlemek için  IELTS Kursu boyunca mini testler uygulanır. Katılımcılar IELTS için dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini uygulayabilir ve entegre edebilir. Öğrenciler,  IELTS Kursu Programında çeşitli durumlarda sunumlar ve etkileşimlerle pratik yaparak, IELTS kitaplarından ve ders materyallerinden alıntılar okuyarak ve not almaktan tam kompozisyonlara kadar değişen metinler yazarak çeşitli konuşma aksanlarına maruz kalırlar. Sınıf uygulaması, zamanlı IELTS test sorularını doğru bir şekilde yanıtlamak için stratejileri geliştirmeye odaklanır.

  IELTS Hazırlık Kursları

  Hedef IELTS puanınızı elde etmek, eğitim, çalışma veya göçmenlik hedeflerinize ulaşmada önemli bir adımdır. Belki de IELTS‘e ilk kez girmeyi planladığınız veya grup puanınızı yükseltmenize yardımcı olacak bir yazma  IELTS Kursu Programı aradığınız için bu sayfaya geldiniz. IELTS te İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, yardım etmek için buradayız!

  Sınavda başarı, yalnızca İngilizce yeterlilik seviyenize değil, aynı zamanda sınav bilginize ve nasıl tasarlandığına da bağlıdır. IELTS Genel ve Akademik Eğitim için aralarından seçim yapabileceğiniz kısa, öğretmen rehberliğinde yazma  IELTS Kursu Programı sunuyoruz.

  IELTS e Kayıt olmak için öğrencilerin B1/B2 seviyesinde olması gerekmektedir. Genel İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için lütfen Yoğun İngilizce Dil Programına bakın .

   

  ÖNEMLİ: Tüm IELTS hazırlık kursları yüz yüze yapılacaktır.

  Paket servisiniz
  IELTS sınavının yapısı ve beklentilerine hazırlıklı olun: soru formatı, zaman tahsisi vb.;
  Testte iyi performans göstermeniz gereken farklı yazma görevleri türleri hakkında bir anlayış geliştirin;
  Yazma bileşeninde grup puanınızı nasıl yükselteceğiniz konusunda IELTS Kursu ile pratik deneyim kazanın;
  Beklenen hedefe ulaşmak için dili doğru ve etkili bir şekilde kullanarak ilgili, iyi yapılandırılmış bir makale yazın;
  Bir IELTS uzmanından Akademik ve Genel Eğitim için yazma görevleriyle ilgili biçimlendirici geri bildirim ve koçluk alın;
  Kelime dağarcığınızı IELTS Kursu ile genişletin ve yazma ve iletişim becerilerinize güvenin.

  Bizim yaklaşımımız
   IELTS kurslarımız, öğrendiklerinizi uygulama ve IELTS eğitmenlerinden diliniz ve sınava girme becerileriniz hakkında derinlemesine geri bildirim alma fırsatları sunar.

  IELTS kurslarımızdan En çok kim yararlanır?

  Concordia Üniversitesi veya başka bir akademik kurumda öğrenim görmeyi planlayan uluslararası öğrenciler*
  Burs ve/veya mesleki sertifika adayları*
  Kanada’da daimi ikamet için başvuranlar**
  Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya göç için başvuranlar**
  IELTS sınav sonuçları gerektiren ülkelerde vize başvurusu yapan öğrenciler ve çalışanlar.
  Göçmenlik danışmanları, yabancı dil olarak İngilizce öğretmenleri ve dil yeterliliklerinin uluslararası kabul görmüş sertifikasyonuna ihtiyaç duyan diğer profesyoneller.
  İlerlemelerini takip etmek isteyen İngilizce öğrenenler.
  *Akademik Test Yazma seçeneğini belirleyin

  **Genel Eğitim Test Yazma seçeneğini seçin