Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için IELTS programları.

GÖÇ İÇİN IELTS

GÖÇ İÇİN IELTS HAKKINDA AYRINTILI AÇIKLAMALAR

GÖÇ İÇİN IELTS KURSU PROGRAMI

1 – Göç için IELTS Kursu ( Birebir Göç için IELTS Kursu )
2 – Göç için IELTS Kursu ( 4 Öğrenci ile Göç için IELTS Kursu )

Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için Bireysel IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için Özel IELTS programları ile hazırlanılan Göç için Kişisel IELTS ‘e girecek adayların sınavı olan IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta eğitim, çalışma ve göç için İngilizce IELTS dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir.

Her ülke, Denizli Göç için IELTS konusunda aşağıda listelediğimiz kendi IELTS şartlarını belirler. Göç için Birebir IELTS için  Puan gereksinimleri,Göç için IELTS vizenizin gereksinimlerine ve nerede eğitim almayı veya çalışmayı planladığınıza bağlı olarak da değişecektir.

Denizli Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Denizli Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Denizli Göç için IELTS programlarımız ile göç için Tek Başına  IELTS’İ kimlerin kabul ettiğini öğrenin

Avustralya

 Göç için Birebir IELTS, İçişleri Bakanlığı tarafından birçok vize kategorisinin yanı sıra Avustralya’da daimi ikamet için kabul edilmektedir. Aynı zamanda bazı Avustralya meslek kuruluşları ve akreditasyon kuruluşları için de Göç için Yüz Yüze IELTS bir gerekliliktir.

Avustralya Göç için Teke Tek IELTS göçmenliği için minimum IELTS puanı 6’dır.

Göç için IELTS ile Avustralya’ya gitme hayalinizi gerçekleştirin

Kanada

Kanada’da çalışma vizesi, mesleki tanınma veya daimi ikamet için Göç için Kanada IELTS e başvuruyorsanız, muhtemelen İngilizce dil yeterliliğine dair kanıt sunmanız  (  Göç için Kanada IELTS ) gerekecektir.

Kanada göçmenliği için, koşullarınıza bağlı olarak Göç için Kanada IELTS değişeceğinden, minimum IELTS puanı için kuruluşla iletişime geçmenizi öneririz.

Kanada 

Testinizi yapmaya hazır mısınız?
Kanada’da bir test yeri bulun

Şimdi ayırtın
Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için IELTS programları ile Göç için IELTS konusunda  Kanada’ya kapıları açın
Kanada vizesi almak için, Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık (IRCC) birimine İngilizce becerilerinizi göstermeniz gerekecektir . IELTS, geçen yıl girilen üç milyondan fazla sınavla dünyanın en popüler yüksek bahisli İngilizce dil sınavlarından biridir. Ve bu, Kanada’daki eğitim kurumları, meslek kuruluşları ve işverenler için IELTS tercih edilen İngilizce sınavıdır. Aslında, Kanada’daki tüm üniversiteler ve kolejler, profesyonel kayıt için minimum dil şartlarını belirleyen tüm profesyonel derneklerin yanı sıra IELTS‘i kabul eder.

Kanada vizeniz için gerekli olan test sonuçlarını öğrenin.

Hangi puana ihtiyacınız var?

Göç için kişisel IELTS ‘de İhtiyacınız olan IELTS puanı, vizenizin gereksinimlerine ve eğitim görmeyi veya çalışmayı planladığınız kuruluşa bağlıdır.

Göç için Karşılıklı IELTS’i kimlerin kabul ettiğini öğrenin ve gereken puanı kontrol edin.

Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için IELTS programları ile hazırlanılan IELTS, İngilizce yeterliliğinizi 1-9 arası bir ölçekte dört beceride değerlendirir: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. İki test türü seçeneğiniz vardır – IELTS Akademik veya IELTS Genel Eğitim  – çalışmayı veya eğitim görmeyi planladığınız kuruluş tarafından belirlenen gereksinimlere bağlı olarak.

IELTS Test puanınız hakkında daha fazla bilgi edinin

Bir test tarihi bulun
Kanada genelinde 150’den fazla yerde IELTS sınavına girebilirsiniz. Her ilin başkentinde ve birçok bölgesel şehirde bir test merkezi bulunmaktadır.

Testiniz için hazırlanın
IELTS Testinize hazırlanmak sürecin önemli bir parçasıdır. Dilinizi ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ücretsiz kaynaklarımızdan yararlanın. Adaylar için  Bilgiler kitapçığını (PDF, 1.021KB) indirin.

Ayrıca sipariş verebilirsiniz Geçmiş Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerinden örnekler içeren, örnek cevaplar ve sınav görevlisi yorumlarıyla tamamlanan Resmi IELTS Alıştırma Materyalleri . Göç için Özel IELTS için Bu alıştırma materyallerini yerel test merkezlerinden de satın alabilirsiniz.

 

Ana dili İngilizce olan biri misiniz?

Ana dili İngilizce olan kişilerin de IELTS sınavına hazırlanmaları şiddetle tavsiye edilir. Tüm hayatınız boyunca İngilizce kullandığınızda, sınav hakkında aşırı güven duymak kolaydır. Ancak, Göç için Kurumsal IELTS testiniz için mümkün olan en iyi puanı elde etmek istiyorsanız, test formatına aşina olmanız gerekir. Ayrıca erişebilirsiniz Sınav gününe hazır olmanızı sağlayacak  hazırlık malzemeleri d e çok önemlidir.

Göç için IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için IELTS programları ile            Kanada’ya kapıları açın

Yeni Zelanda

Göçmenlik Yeni Zelanda, birçok vize için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak IELTS‘i ister. Bu, vasıflı göçmen, yatırımcı ve girişimci, işten ikamet ve ebeveyn kategorilerindekileri içerir.

Yeni Zelanda göçmenlik için minimum IELTS puanı 6.5’tir.

Yeni Zelanda yolculuğunuz IELTS ile başlar

 

Birleşik Krallık

İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı, Birleşik Krallık’ta kalıcı olarak yerleşmek için başvuranlar için bir gerekliliktir (“kalma izni” veya “uzun ikamet” başvurusu olarak da bilinir).

İngiltere’ye göç için IELTS minimum puan gereksinimleri 4 ile 7 arasında değişmektedir.

IELTS ile Birleşik Krallık’ta yaşayın, çalışın ve eğitim alın

Test hakkında daha fazla bilgi edinin

Çalışma için IELTS

Dünyanın her yerindeki binlerce eğitim ve öğretim sağlayıcısı, öğrencilerini seçmek için IELTS sonuçlarını kullanıyor. Bizde, Göç için Özel IELTS eğitimi verdiğimiz merkezimizdeki Göç için IELTS ünitelerimizde düzenlenen Göç için Özel IELTS programları ile çalışma için IELTS isteyen öğrencilere katkı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir