Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS

GRUP IELTS YADA IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

 

Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS KONUSUNDA YAŞANAN TARTIŞMALAR

 1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders

Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS uygulamalarındaki IELTS Özel dersleri ile İngilizcenizi geliştirmenin iki yolunu Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile sunar. Koşullarınıza bağlı olarak her iki yolun da yani Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel derslerinin de artıları ve eksileri vardır, ancak her ikisi de üniversiteye giriş veya göçmenlik amaçları için hedef IELTS puanına ulaşmaya çalışırken IELTS AKADEMİK EĞİTİM , Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile kaliteli bir İngilizce eğitim deneyimini garanti eder.

Aşağıda grup IELTS dersleri mi yoksa özel IELTS dersleri mi almanız gerektiği hakkında Kişisel Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERSİNDE daha fazla bilgi edinin  ve 9 bant ölçeği , farklı  IELTS kurs türleri  ve bir IELTS deneme sınavına nasıl  girileceği hakkında bilgi  için IELTS AKADEMİK EĞİTİM  Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile İngilizce Dil Merkezini ziyaret edin  .

IELTS, Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı, İngilizce’nin kullanıldığı ortamlarda Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS öğrenimi görmek veya çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır IELTS AKADEMİK EĞİTİM , Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile İngilizcenizi geliştirmenin iki yolunu Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile.eğitimini verdiğimiz  IELTS sınavına istediğiniz kadar başvuru yapıp istediğiniz kadar sınava girebilirsiniz.

Grup IELTS’e Karşı Özel IELTS

IELTS AKADEMİK EĞİTİM , Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programları ve IELTS Özel dersleri ile Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS  programlarındaki  IELTS Özel dersleri hakkında Grup IELTS’in Avantajları Konusunda Veriler.
IELTS derslerinde daha az maliyet
Akşam (5-8pm) ve Cumartesi IELTS dersleri mevcuttur
Sınıf başına ortalama yedi öğrenci (en fazla dokuz), yani öğretmeninizden çok sayıda bireysel çalışma desteği
Etkileşimli bir öğrenme ortamında konuşma ve dinleme becerilerinizi çok daha hızlı geliştirin
İpuçlarını ve fikirleri sınıf arkadaşlarınızla paylaşın
Öğrenciler için uygun…

Tam zamanlı çalışıyorlar ve sadece akşam ve hafta sonu müsaitler
Halihazırda orta-üst-orta seviye İngilizce bilgisine sahip (IELTS: 4.5-6.0)
IELTS sınav tekniklerine odaklanmak ve puanınızı etkili bir şekilde yükseltmek istiyorsanız

Özel IELTS’in Avantajları

Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS kapsamında çalışma seviyenize ve öğrenme hızınıza göre uyarlanmış IELTS Özel dersler: Her IELTS Özel ders sadece size odaklanarak sınıfta geri kalmayacaksınız veya sıkılmayacaksınız.
Esnek zaman çizelgesi – kişisel programınıza göre düzenlenebilir
Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Akademik Yazma gibi yalnızca IELTS‘e değil, diğer İngilizce öğrenim türlerine de odaklanmayı seçebilir
Öğrenci için uygun…

Sınırlı bir süre için yoğun IELTS eğitimine ihtiyaç duyar
Genel İngilizce becerilerini geliştirmesi gerekiyor
Tıp veya hemşirelik gibi profesyonel bir nitelik için ileri düzeyde İngilizce öğrenmek istiyor
İngilizcelerini belirli bir amaç için geliştirme ihtiyacı, örneğin akademik yazı
İstanbul’da IELTS Özel ders  Alın

Öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmek için hem IELTS Özel ders  hem de grup IELTS dersleri almaları alışılmadık bir durum değildir. Hakkında daha fazla bilgi edinmek ilgilenen varsa  İstanbul Türkiye’de içinde IELTS Özel ders uygulanan ve verilen  ,  bizim Dil Merkezi ekibimizle  bugün. iletişim kurun. Kıdemli IELTS eğitmenimiz, ücretsiz danışmanlık ile Grup IELTS yada IELTS ÖZEL DERS programlarındaki çalışma planınız hakkında tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyar.