Ielts Özel Ders


Ielts Özel Ders Programı Günleri

Ielts Özel Ders hakkında Bilgiler

1 – Ielts özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

IELTS özel ders ile kestirmeden ve en kısa yoldan IELTS de başarı yakalanır. Bunun için bizim kullandığımız IELTS özel ders programları ile size özgü IELTS özel derse katılmanız yeterli. IELTS özel ders vermek bizim işimiz kazanmak da sizin işiniz olsun.Kişiye özel birebir IELTS özel ders  programları ile  IELTS de kesin sonuç.


Ielts Özel Ders

Telefonlar :
0 212 572 00 34
0 532 477 25 41

IELTS  özel ders etkinlikleri sürecinde açıklanan  IELTS  özel ders konusunda ve IELTS  özel ders kampüslerindeki IELTS özel ders platformunda yer verilen IELTS  özel ders kategorisinde ki IELTS  özel ders  seminerleri kapsamında, verdiği eğitimle kalite ve kalite üstü elit IELTS eğitimi vermesi  ile tanınan İbrahim Şahin Sınav ile ilgili tüm sorunlarınızı, 30 yıllık deneyimin sağladığı bilgi birikimi, usta öğreticiliği ve pratik öğretme kolaylıkları ile çözer.

IELTS  özel ders branşında  IELTS özel ders bölümlerimizde ki IELTS  özel ders seminerlerinde IELTS özel ders programları hem Academic hemde General Training bölümleri için 2 şekilde uygulanır.

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS  özel ders etkinliklerinde  IELTS  özel ders merkezindeki IELTS  özel ders departmanlarında düzenlenen IELTS  özel ders seanslarında birebir olarak uygulanan  IELTS  özel ders programına katılmak isteyen aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığı olarak programın işleneceği gün ve saatleri kendi belirler. Bundan güdülen amaç,  IELTS özel ders  alanların çoğu çalışan yada halen eğitim gören kişiler olduklarından günlük yaşamlarında her hangi bir değişiklik yaşamalarını ve günlük hayatın aksamalarını önlemektir. IELTS özel ders programına iştirak edenlerin kaç ders almaları gerektiği yapılan seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin IELTS sınavında elde etmek zorunda olduğu ”  SCORE ”  a göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA  IELTS ÖZEL DERS : IELTS  özel ders forumlarındaki  IELTS  özel ders dalında IELTS  özel ders kampüslerinde kurulan  IELTS  özel ders sınıflarında mini gruplar şeklinde uygulanan  IELTS  özel ders programına seviyeleri olabildiğince birbirine yakın veya denk olan aday öğrencilerden kurulan 4 kişilik IELTS gruplarında yer alarak birebir IELTS özel ders kalitesi ve niteliğinde eğitim alabilirsiniz. Birebir IELTS özel ders kalitesini yakalamak ve o nitelikte eğitim verebilmek için grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Bu şekilde aday öğrenciler ders sırasında istedikleri gibi anlamadıkları konularla ilgili soru sorabilirler ve IELTS özel dersi veren hoca da öğrencilerle teker, teker ilgilenir. Bu özellikler grup derslerine birebir IELTS özel ders niteliği kazandırır.

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  • IELTS  özel ders için yapılan organizasyonlarda  IELTS  özel ders birimlerimizdeki  IELTS  özel ders için tertiplenen etkinliklerde, hem birebir hemde toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında eğitim veren  IELTS eğitmenleri, sınav hazırlık konusunda deneyimli ve uzmanlık seviyesine ulaşmış ve her şeyden önemlisi öğretmeyi bilen hocalardır.
  • IELTS  özel ders etkinlikleri kapsamındaki IELTS  özel ders hakkında düzenlenen seminerlerde,  gerek birebir gerekse  toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere , IELTS sınavında doğru ve daha hızlı yanıt vermelerini sağlayacak olan IELTS sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de verilir.
  • IELTS sınavı gibi akademik sınavlarda , kelime bilmek çok önemlidir. Sınavın başarı ayaklarından birini oluşturur. Bu nedenle, IELTS  özel ders platformunda  hem birebir hemde toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında aday öğrencilere akademik kelime bilgilerini geliştirici ve kelime sayısını arttıran özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek takviye edilir.
  • IELTS  özel ders kampanyaları sürecinde IELTS özel ders birimlerindeki   IELTS  özel ders kampüsünde, bir taraftan birebir diğer yandan  toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programına katılan aday öğrencilere ”  SENET  ” yapılmaz. Ödemeler karşılıklı anlaşma ile takvime bağlanır ve takvimde yer alan tarihlerde yapılır.

    NEDEN IELTS ÖZEL DERS:
    IELTS  sınavı gibi akademik sınavlarda özellikle de yüksek bir  ” SCORE ”  elde etme zorunluluğu varsa , IELTS özel ders almak en iyi çözümdür. Bu şekilde yapılan IELTS özel dersin tüm süresi eğitmen tarafından öğrenciye ayrılır ve her konu üzerinde tüm ayrıntıları ile durulabilir. Özellikle, sınavını en zor bölümü olan reading bölümlerinde,14 tür çözüm tekniği vardır. Bu teknikleri tek tek almak ve öğrenmek grup şeklinde yapılan IELTS özel derse  oranla çok daha etkilidir. Bu nedenle sınav hazırlık IELTS özel ders programının birebir IELTS özel ders şeklinde olaması sınava girecek olan aday  öğrenci için çok daha yararlıdır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir