Ielts Özel Ders

Ielts Özel Ders Programı Günleri

Ielts Özel Ders hakkında Bilgiler

1 – Ielts özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programları ile kestirmeden ve en kısa yoldan IELTS de başarı yakalanır. Bunun için bizim kullandığımız IELTS özel ders programları ile size özgü IELTS özel derse katılmanız yeterli. IELTS özel ders vermek bizim işimiz kazanmak da sizin işiniz olsun.Kişiye özel birebir IELTS özel ders  programları ile  IELTS de kesin sonuç.


Ielts Özel Ders

Telefonlar :
0 212 572 00 34 
0 532 477 25 41

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS  özel ders etkinliklerinde  IELTS  özel ders merkezindeki IELTS  özel ders departmanlarında düzenlenen IELTS  özel ders seanslarında birebir olarak uygulanan  IELTS  özel ders programına katılmak isteyen aday öğrenciler, birebir IELTS özel ders almalarının karşılığı olarak IELTS özel ders programının işleneceği gün ve saatleri kendi belirler. Bundan güdülen amaç,  IELTS özel ders  alanların çoğu çalışan yada halen eğitim gören kişiler olduklarından günlük yaşamlarında  bir değişiklik yaşamalarını ve günlük hayatın aksamalarını önlemektir. IELTS özel ders merkezimizdeki IELTS özel ders programına iştirak edenlerin kaç IELTS  özel ders almaları gerektiği  öğrencinin elde etmek zorunda olduğu ”  SCORE ”  a göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA  IELTS ÖZEL DERS : IELTS  özel ders forumlarındaki  IELTS  özel ders dalında IELTS  özel ders kampüslerinde kurulan  IELTS  özel ders sınıflarında mini gruplar şeklinde uygulanan  IELTS  özel ders programına seviyeleri olabildiğince birbirine yakın veya denk olan aday öğrencilerden kurulan 4 kişilik IELTS gruplarında yer alarak birebir IELTS özel ders kalitesinde eğitim alabilirsiniz. Birebir IELTS özel ders kalitesini yakalamak ve o nitelikte IELTS  özel ders eğitimi verebilmek için grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Bu şekilde öğrenciler IELTS özel ders sırasında anlamadıkları konularla ilgili soru sorabilirler ve IELTS özel dersi veren hoca da öğrencilerle teker, teker ilgilenir. Bu özellikler IELTS özel ders merkezimizdeki IELTS özel dersteki grup derslerine birebir IELTS özel ders niteliği kazandırır.

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  • IELTS  özel ders için yapılan organizasyonlarda  IELTS  özel ders birimlerimizdeki  IELTS  özel ders için tertiplenen etkinliklerde, hem birebir hemde toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında eğitim veren  IELTS özel ders eğitmenleri,  uzmanlık seviyesindedir..
  • IELTS  özel ders etkinlikleri kapsamındaki IELTS  özel ders hakkında düzenlenen seminerlerde,  gerek birebir gerekse  toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarına katılan öğrencilere , IELTS sınav teknikleri  için IELTS  özel ders eğitimi de verilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir