DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training

DENİZLİ IELTS ACADEMİC VE IELTS GENERAL TRAINING SINAVLARI HAKKINDA BİLGİLER

1 – DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training ( Birebir Özel IELTS özel Ders )
2 – DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training (  4 öğrenciden Oluşturulan Öğrencilerle Grup şeklinde Özel IELTS özel Ders )

DENİZLİ  IELTS Academic ve IELTS General Training, eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, ünitelemizde hazırlanan DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, programları kullanıcı olmayanlardan uzman kullanıcılara kadar tüm yetenekleri kapsayacak şekilde DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training ve DENİZLİ IELTS General Training, eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, ünitelerimizde hazırlanan IELTS Academic ve IELTS General Training, programlarında tasarlanmıştır.

DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, birimlerimizde  hazırlanan ve uygulanan DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, programları aracılığı ile IELTS sınavında oluşabilecek tüm sorunlar IELTS Academic ve IELTS General Training ile çözülür.

DENİZLİ  IELTS Academic ve IELTS General Training Uluslararası İngilizce ı ile ilgili test Sistemi veya IELTS, anadili İngilizce olmayanlar için uluslararası standartlaştırılmış bir İngilizce dil yeterlilik testidir. IELTS Academic ve IELTS General Training, British Council, IDP: IELTS Australia ve Cambridge Assessment English tarafından ortaklaşa yönetilir ve 1989 yılında kurulmuştur. IELTS Academic ve IELTS General Training, dünyanın en önemli İngilizce dil sınavlarından biridir ve DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, ünitelerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General Training, programları ile IELTS Academic ve IELTS General Training sınavının çözümü gayet kolaylaştırılmıştır.

DENİZLİ  IELTS Academic ve IELTS General Training, eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS Academic ve IELTS General eğitim birimlerinde sürekli eğitimini verdiğimiz,IELTS, çoğu Avustralya, İngiliz, Kanada, İrlanda ve Yeni Zelanda akademik kurumu, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 3.000’den fazla akademik kurum ve dünya çapındaki çeşitli profesyonel kuruluşlar tarafından IELTS Academic ve IELTS General Training kabul edilmektedir. IELTS Academic ve IELTS General Training , hem Birleşik Krallık içinde hem de dışında başvuran vize müşterileri için Birleşik Krallık Vizeleri ve Göçmenlik (UKVI) tarafından onaylanan tek Güvenli İngilizce Dil Testidir. Ayrıca,IELTS Academic ve IELTS General Training sınavına ek olarak TOEFL ve Pearson İngilizce Akademik Sınavı’nın da kabul edildiği Avustralya ve Yeni Zelanda’ya göçmenlik gereksinimlerini karşılar. Kanada’da IELTS, TEF veya CELPIP, göçmenlik dairesi tarafından kabul edilmektedir.