IELTS Birebir Ders

IELTS BİREBİR DERS PROGRAMI 

IELTS Birebir Ders Programı İçeriği

1 –   IELTS Birebir Ders ( Özel  IELTS Birebir  Ders )
2 –   IELTS Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  IELTS  Ders )

 

1 –   IELTS Birebir Ders ( Özel  IELTS Birebir  Ders ):

IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında hazırlanan, IELTS Birebir ders ana merkezinde hizmet veren IELTS Birebir ders temel birimlerimizde ki IELTS Birebir ders bölümlerimizde organize edilen ve IELTS Birebir ders  isteyen öğrencilere uygulanan özel IELTS Birebir Ders programları ile IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde IELTS‘e hazırlanarak sınava bakış açınızı  geliştirin. IELTS Birebir Ders ile IELTS sınavını başarabilmenin son şansını da kaybetmeyin.

 

2 –   IELTS Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  IELTS  Ders ):

IELTS Birebir Ders etkinlikleri kapsamında  IELTS Birebir Ders verilen bölümlerimizde düzenlenen, tertip edilen ve 4 öğrencilik gruplara katılarak toplu halde  IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında IELTS Birebir Ders isteyen öğrencilere  tatbik edilen  IELTS Birebir Ders programları ile IELTS‘e hazırlanarak kafanıza yerleşmiş olan IELTS sınav imajını   değiştirin. IELTS Birebir  ders merkezimizde bu  IELTS sınavında IELTS Birebir Ders ile bir başlangıç ve bir  çağdaşlık olsun. IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında hazırlanan, organize edilen ve IELTS Birebir ders  isteyen öğrencilere uygulanan özel IELTS Birebir Ders programları ile IELTS Birebir Ders ismi verilen  IELTS Birebir Dersi eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında hazırlanan, organize edilen ve IELTS Birebir ders  isteyen öğrencilere uygulanan özel IELTS Birebir Ders programlarında güzellikler yaşansın.

 

IELTS Birebir  ders merkezimizdeki IELTS Birebir Ders, üniversite düzeyinde İngilizce kullanma ve anlama yeteneğinizi geliştirmeye odaklanmaktadır. Beceriye dayalı bir müfredat üzerine IELTS Birebir  ders merkezimizde inşa edilen IELTS Birebir Ders, etkili not alma, seminerlere ve IELTS bire bir derslere katılım, akademik yazı ve IELTS Birebir Dersin anlaşılması gibi akademik görevleri yerine getirmek için IELTS Birebir Derste gerekli dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye odaklanır .IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında hazırlanan, organize edilen ve IELTS Birebir ders  isteyen öğrencilere uygulanan özel IELTS Birebir Ders programları ile  IELTS Birebir Ders aynı zamanda kayıt süreçlerinin bir parçası olarak Akademik IELTS veya TOEFL sınavlarını tamamlamak için bir hazırlık aracı olarak tasarlanmıştır. IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında Özel IELTS Birebir Ders, her iki testte de ortaya çıkanları ve sınav stratejilerinin IELTS Birebir Ders ismi verilen  eğitim birimlerimizde ki IELTS Birebir Ders departmanlarında hazırlanan, IELTS Birebir Derste organize edilen ve IELTS Birebir ders  isteyen öğrencilere uygulanan özel IELTS Birebir Ders programları ile öğretimi ve uygulanmasını simüle eden içerik ve görevleri içerir.

Her iki test hakkında Bilgi

IELTS Academic – Yüksek ve İleri Eğitim Kurumları

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) , İngilizce konuşulan bir üniversitede veya Yüksek ve İleri Eğitim Kurumlarında okumak veya eğitim almak isteyenlerin İngilizce yeterliliklerini değerlendirir. Lisans ve lisansüstü derslere kabul Akademik test sonuçlarına dayanmaktadır. IELTS Academic, İngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel bir organizasyona katılmak için de bir gereklilik olabilir. IELTS İngiliz İngilizcesini kullanır ve İngiltere ve Yeni Zelanda ve Avustralya gibi İngiliz Milletler Topluluğu ülkelerindeki kurumlar tarafından  tercih edilir

IELTS BANT PUANI

IELTS‘de geçiş veya başarısızlık yok. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma – testin her bölümü için 1’den 9’a kadar puanlar kullanarak öğrenciler performanslarına göre derecelendirilir. Dört bölümden elde edilen sonuçlar daha sonra bir Genel Bant Skoru üretir.

Bant 9: Uzman kullanıcı

Bant 8: Çok iyi kullanıcı

Bant 7: İyi kullanıcı

Bant 6: Yetkili kullanıcı

Band 5: Mütevazı kullanıcı

Bant 4: Sınırlı kullanıcı

Bant 3: Son derece sınırlı kullanıcı

Band 2: Aralıklı kullanıcı

Bant 1: Kullanıcı olmayan