IELTS Birebir Dersler

IELTS Birebir Dersler Programı

IELTS Birebir Dersler Programı İçeriği

1 –  IELTS Birebir dersler ( Özel  IELTS Birebir  Dersler )
2 –  IELTS Birebir dersler ( 4 kişilik gruplarla yapılan  IELTS  Dersler )

1 –  IELTS Birebir dersler ( Özel  IELTS Birebir  Dersler ): IELTS Bire bir dersler adını verdiğimiz IELTS eğitim merkezimizdeki IELTS Birebir dersler platformunda yapılan etkinlikler kapsamında özel IELTS Birebir dersler almak isteyen öğrencilere, bireysel derslere özgü bir tarzda hazırlanan ve uygulanan IELTS Birebir dersler programları ile sonuca ve scora yönelik IELTS Bire bir dersler verilir.

2 –  IELTS Birebir dersler ( 4 kişilik gruplarla yapılan  IELTS  Dersler ): IELTS Bire bir dersler ismi altında öğrencilere ders verilen IELTS eğitim merkezimizdeki IELTS Birebir dersler departmanlarda gerçekleştirilen etkinliklerin içeriğinde 4 öğrenciden kurulan gruplara dahil olarak toplu olarak IELTS  dersleri almak isteyen öğrencilere, toplu verilen IELTS derslerine uygun bir biçimde  hazırlanan   IELTS Bire bir dersler programlarıyla sonuca yönelik dersler  verilir.

 

IELTS Hazırlık Programı

IELTS, İngilizce dil yeterliliğinin standart testidir. IELTS, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Kanada ve Güney Afrika’daki akademik kurumların çoğu ve ABD’deki 3.000’den fazla akademik kurum ve çeşitli profesyonel kuruluşlar tarafından istenmektedir.

IELTS sınavı, öncelikle dünya çapında İngilizce konuşulan ülkelerde dil değerlendirmesi için kullanılır. Bu nedenle, bir işi veya akademik profili puanlamak için IELTS çok önemlidir.

Bunun dışında, test mükemmel bir uluslararası üne sahiptir ve dünya çapında okullar, üniversiteler, işverenler, göçmenlik makamları ve meslek kuruluşları dahil 10.000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

IELTS ile potansiyel işverenler ve eğitim kurumları konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinizi belirler.

IELTS Akademik Eğitim ve IELTS 

IELTS Akademik Eğitim , IELTS Bire bir derslerinde  muazzam miktarda deneyime ve öğrenci grubundan başarılı sonuçların bir izine sahiptir.Bunun için referanslar sayfasına girmeniz ve orada bulunan kırmızı noktayı tıklamanız yeterli.

IELTS’nin ana test parametreleri etrafında merkezlenmiş sistematik IELTS Bire bir dersleri programlarıyla, IELTS Akademik Eğitim IELTS Bire bir dersleriyle bir öğrencinin sınavlarına herhangi bir aksaklık olmadan girebilmesini sağlar.

Neden IELTS için IELTS Akademik Eğitimi seçmelisiniz?

IELTS Akademik Eğitim  dinleme, okuma, yazma ve konuşma. İngilizce dilinde kabul edilebilir yeterlilik geliştirmek amacıyla,  test gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış grup kurslarının yanı sıra IELTS özel dersler de sunmaktadır.

IELTS Birebir dersler , bir öğrenciyi basit olandan daha karmaşık görevlere taşımak için tasarlanmış bir dizi kademeli alıştırma da uygulamaya izin vererek özel ihtiyaçlara göre uyarlanır. IELTS Birebir derslerde , tüm beceriler boyunca çeşitli soruları etkin bir şekilde ele almaya yardımcı olmak için çeşitli stratejiler ve teknikler de öğretilmektedir.