Ielts Dersi

IELTS  DERSİ PROGRAMI

Ielts  Dersi Programı İçeriği

1 – Ielts  Dersi ( Birebir Ielts  Dersi )
2 – Ielts  Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts  Dersi )

IELTS dersi platformundaki IELTS dersi, birimlerinde hazırlanan IELTS  dersi programını, genellikle birebir  özel ders almak isteyen yada seviyeleri bir birine den olan 4 öğrenciden oluşmuş gruplara uygulanır. IELTS dersi almak isteyen öğrenciler, tek başlarına ders alacaklarından ötürü,  IELTS dersi programının  uygulama gün ve saatlerini tayin etme önceliği alır. Bu önceliğin verilmesindeki amaç, öğrencinin IELTS  dersi almaktan ötürü özel yaşamında düzen bozukluğu yaşamasını önlemek içindir.

IELTS  dersi departmanlarındaki  IELTS  dersi bölümlerinde verilen IELTS  dersi seminerlerinde, 4 kişiden oluşturulan homojen gruplar da IELTS  dersi alabilmek için gerekli koşullara sahiptir. Bu gruplarda öğrenci sayısı az olduğundan, öğrenciler IELTS dersi veren eğitmen ile birebir iletişim kurmakta zorlanmaz. Ayrıca, onlarla çok iyi ilgilenilir ve IELTS  dersi  kalite kazanır. Elbette, bunun sonuçları da eğitimden elde edilen sonuçlara olumlu bir biçimde yansır.

IELTS dersi gerçekleştirilen ana merkezdeki IELTS dersi  kampüslerinde yapılan IELTS  dersi öğretilerinde,bu  IELTS dersi programlarında öğrencileri bağlayacak ”  SENET ”  uygulaması yoktur. Şayet öğrenci verilen eğitimi beğenmezse IELTS  dersini  istediği an bırakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir