Ielts Dersi

Ielts DersiIELTS DERSİ PROGRAMI

Ielts Dersi Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders ):IELTS dersi ana merkezinde kurulan ve IELTS dersi platformunda düzenlenen IELTS dersi müfredatı içeriğinde ki IELTS dersi programına birebir IELTS dersi almak amacı ile baş vuran ve kayıt yaptıran öğrenciye, IELTS sınavına hazırlanırken bulmak istediği tüm bilgi ve verileri bünyesinde bulunduran, IELTS sınavına dair özellikle IELTS soruları ve çözümleri hakkında her biri için ayrı, ayrı yaptığı çözüm önerilerini öğrenciye açık ve net bir tarzda sunan, direk yaptığı etki öğrencinin IELTS sınavını geçeceğine ve yüksek bir skor elde edeceğine inandıran, moralini düzelten ve yükselten unsurları barından, akademik kelimeleri eksik olan öğrencilerin bu konuda gelişmelerini sağlayan ve bildikleri kelime sayısını arttıran, uzman ekipler aracılığı ile onların gözetim ve denetimi altında uygulanan IELTS dersi programlarının bire bir uygulanması ile inanılmaz bir başarı ardından gelir.

2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders): IELTS dersi ana birimlerimizde yer alan IELTS ders kategorisinde ki IELTS dersi panellerinde verilen IELTS dersi öğretilerinde , 4 öğrenciden oluşturulan mini gruplara verilen IELTS dersleri’nde öğrencilere içeriğinde ki IELTS sınavının sorularının nasıl çözüleceğini açıklayan çözüm tekniklerinin bulunduğu, öğrencilerin IELTS sınavının ana temelini oluşturan akademik kelimelerle ilgili sorunlarının çözümünü anlatan IELTS ders programları ile eğitim verilir.

IELTS DERSİ PROGRAMI

  • IELTS dersi platformunda mevcut IELTS dersi kampüslerindeki  IELTS dersi ile ilgili verilen seminerlerde düzenlenen IELTS ders programına katılarak IELTS  sınavı için hazırlananların bu sınavda başarı sağlayabilmeleri için İngilizce seviyelerinin en az upper-intermediate olmaları gerekir hatta advance seviyesini bitirmiş olanların IELTS sınavını başarma şansı upper-intermediate bitirenlere oranla daha fazladır.
  • Çünkü IELTS dersi için kurulmuş bölümlerde ki IELTS dersi hakkında ki eğitimlerde, bu seviyelerde alınan İngilizce eğitimde yapılan işlemler IELTS sınavındaki işlemlerle oldukça birbirine yakındır. Reading pasajları işlenirken sorulan soruların çözümü ve bu konu ile ilgili yapılan vocabulary çalışmaları sınavda sorulan sorularla benzerlik gösterir. Intermediate seviyesinde dil bilgisi olan birinin IELTS sınavında başarı şansı olup olmadığı sorgulandığında , bu tür birinin IELTS  sınavını başarabilmesi için IELTS özel deralarak sınava hazırlanması gerekir yani IELTS sınavı hazırlık çalışmalarında bir yandan sınav için ders alarak çalışmalar yapılırken diğer yandan da genel dil seviyesini yükseltici çalışmalar yapılması zorunluluktur.
  • IELTS dersi kampüslerinde yapılan IELTS dersi seanslarında ve  IELTS dersi konusunda oluşturulan organizasyonlarda, bu seviyenin altındaki adayların önce genel dil çalışmaları yaparak seviyesini yükseltmeleri daha sonra  IELTS ders  programlarına katılarak hazırlık çalışmalarına başlamaları gerekir.
  • Bu arada hemen bilinmesi gereken bir gerçekte hangi düzeyde İngilizce bilgi ve beceriniz  olursa olsun IELTS sınavında başarılı olabilmenin en önemli koşullarından bir IELTS tekniklerinin bilinmesi gerçeğidir. Bu teknikleri bilmeyenlerin sınavda başarılı olabilme şansları çok zayıftır . Bu nedenle IELTS sınavına girecek adayların gerçek bir IELTS hocasından IELTS  teknikleri ile ilgili  ders  almaları tavsiye edilir elbetteki gerçek bir hoca bulunabilirse.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS dersi birimlerindekiIELTS ders programına katılanlara ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci, belli zaman aralıklarında daha önceden bildirmek koşulu ile ödemesini taksitle de yapabilir.
  • IELTS dersi departmanlarındaki IELTS ders programı sürecinde, öğrencilere IELTS sınavında çok önemli rolü olan akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar verilerek, onların bu yanlarının güçlenmesine ve gelişmesine katkı sağlanır.
  • IELTS dersi ünitelerindeki IELTS ders programlarında, ders alan öğrenciler sadece İngilizce bilgileri ile eğitim almaz beraberinde, IELTS sınavında soruların yanıtlanmasını kolaylaştıran ve doğru yanıt verilmesine % 100  katkı sağlayan ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” hakkında verilen derslerle de desteklenir.
  • IELTS dersi kampüslerindeki IELTS ders programında , eğitim veren eğitmenler konularında uzman ve yıllarca ders vermiş deneyimli hocalardır.
  • IELTS dersi dershanesindeki IELTS dersi platformunda İsteyenler, kendilerinde yetersiz buldukları tek bir modül ile ilgili ders de alabilir.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER:

IELTS sınavında kesin ve çabuk bir şekilde sonuç almak isteyenlere, birebir özel  IELTS dersi almaları tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir