Ielts Dersi

Ielts DersiIELTS DERSİ PROGRAMI

Ielts Dersi Program İçeriği

1 – Ielts  Dersi ( Birebir Özel IELTS Dersi )
2 – Ielts  Dersi  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Dersi )

IELTS dersi ile ilgili en kaliteli ve yeterli IELTS dersi programlarının hazırlanışında sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de bir numara olan İbrahim Şahin’in gözetim ve denetiminde IELTS dersi  uygulamaları yapılan temel birimlerde IELTS  dersi seansları  ile IELTS sınavında rahatlıkla başarıyı bulur ve amacınıza  ulaşabilirsiniz. İbrahim Şahin IELTS  dersi verme konusunda bir usta ve uzman bir eğitimcidir.

IELTS Nedir?

 • IELTS, Uluslararası İngilizce Test Sistemi, İngilizce’nin iletişim dili olduğu yerde çalışmak veya çalışmak zorunda olan kişilerin dil becerilerini değerlendirmek için tasarlanmıştır.
 • IELTS ortaklaşa British Council, IDP: IELTS Australia ve Cambridge English Language Assessment’a aittir. IELTS en yüksek uluslararası dil değerlendirme standartlarına uygundur. Dört dil becerisini kapsar – dinleme, okuma, yazma ve konuşma.
 • IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere pek çok ülkedeki üniversiteler ve işverenler tarafından tanınmaktadır. Ayrıca meslek kuruluşları, göçmenlik makamları ve diğer devlet kurumları tarafından tanınır.
 • IELTS testlerinin sayısı: Geçtiğimiz yıl dünyada 3 milyondan fazla test yapıldı.
 • Çalıştığımız ülke sayısı (testler mevcuttur): 140’ın üzerinde;
 • Global olarak test merkezlerinin ve lokasyonlarının sayısı: Dünya çapında 1.200’den fazla lokasyon.
 • IELTS’in kabul edildiği ülke sayısı: 140’ın üzerinde.
 • Küresel tanınma: Dünya çapında 10.000’den fazla kuruluş.
 • ABD’de IELTS sonuçlarını kabul eden kurumlar: 3.000’den fazladır

 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS dersi ile ilgili yapılan kampanyalar boyunca  IELTS dersi forumlarındaki IELTS dersi sahasında IELTS dersi ana merkezinde kurulan ve IELTS dersi platformunda düzenlenen IELTS dersi müfredatı içeriğinde ki IELTS dersi programına birebir IELTS dersi almak amacı ile baş vuran ve kayıt yaptıran öğrenciye, IELTS sınavına hazırlanırken bulmak istediği tüm bilgi ve verileri bünyesinde bulunduran, IELTS sınavına dair özellikle IELTS soruları ve çözümleri hakkında her biri için ayrı, ayrı yaptığı çözüm önerilerini öğrenciye açık ve net bir tarzda sunan, direk yaptığı etki öğrencinin IELTS sınavını geçeceğine ve yüksek bir skor elde edeceğine inandıran, moralini düzelten ve yükselten unsurları barından, akademik kelimeleri eksik olan öğrencilerin bu konuda gelişmelerini sağlayan ve bildikleri kelime sayısını arttıran, uzman ekipler aracılığı ile onların gözetim ve denetimi altında uygulanan IELTS dersi merkezimizdeki IELTS dersi programlarının bire bir uygulanması ile inanılmaz bir başarı ardından gelir.

IELTS dersi merkezimizdeki IELTS dersi programlarının öğrencilere uygulanması aşamasında, IELTS dersi programları öğrencilere büyük bir dikkatle, tüm incelikleri, özellikleri ve en etkin yanları ile özenle uygulanır. IELTS dersi öğretisinin uygulanması sırasında, öğrencinin bu işlemden yararlanması ve gereken tüm bilgileri alabilmesi için gerekli tüm önlemler alınır.

IELTS dersi merkezimizdeki IELTS dersi  programları öğrencilere uygulanırken kaç dersten oluşturulması gerektiği,öğrencinin İngilizce düzeyine,algılama kapasitesine ve sınavdan elde etmek istediği skora göre belirlenir..Bu belirlemeye, sınava girecek olan öğrenciye IELTS dersi  verecek uzman eğitmenler karar verir.

2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders): IELTS dersi hakkında oluşturulan organizasyonlarda   IELTS dersi etkinliklerinde IELTS dersi planlamasına uygun olarak  IELTS dersi ana birimlerimizde yer alan IELTS dersi kategorisinde ki IELTS dersi panellerinde verilen IELTS dersi öğretilerinde , 4 öğrenciden oluşturulan mini gruplara verilen IELTS derslerinde öğrencilere içeriğinde ki IELTS sınavının sorularının nasıl çözüleceğini açıklayan çözüm tekniklerinin bulunduğu, öğrencilerin IELTS sınavının ana temelini oluşturan akademik kelimelerle ilgili sorunlarının çözümünü anlatan IELTS dersi merkezimizdeki IELTS dersi programları ile eğitim verilir.

4 öğrenciden oluşturulan toplu  IELTS dersinde, öğrencilere daha önceden hazırlanmış özel  IELTS dersi programları tatbik edilir. Öğrenciler bu tür yapılan derslerde kendilerini sanki bire bir  özel  IELTS dersi alırmış gibi hisseder. Bu uygulanan IELTS dersi merkezimizdeki IELTS dersi  programının  özelliklerinde yansıyan olumlu bir etkidir.Çünkü, yapılan uygulamalarda tek amaç öğrenci ve onun başarısıdır.

IELTS DERSİ PROGRAMI

 • IELTS dersi müfredatına uygun olarak IELTS dersi platformunda mevcut IELTS dersi kampüslerindeki  IELTS dersi ile ilgili verilen seminerlerde düzenlenen IELTS dersi programına katılarak IELTS  sınavı için hazırlananların bu sınavda başarı sağlayabilmeleri için İngilizce seviyelerinin en az upper-intermediate olmaları gerekir hatta advance seviyesini bitirmiş olanların IELTS sınavını başarma şansı upper-intermediate bitirenlere oranla daha fazladır.
 • Çünkü IELTS dersi hususunda IELTS dersi için kurulmuş bölümlerde ki IELTS dersi hakkında ki eğitimlerde, bu seviyelerde alınan İngilizce eğitimde yapılan işlemler IELTS sınavındaki işlemlerle oldukça birbirine yakındır. Reading pasajları işlenirken sorulan soruların çözümü ve bu konu ile ilgili yapılan vocabulary çalışmaları sınavda sorulan sorularla benzerlik gösterir. Intermediate seviyesinde dil bilgisi olan birinin IELTS sınavında başarı şansı olup olmadığı sorgulandığında , bu tür birinin IELTS  sınavını başarabilmesi için özel IELTS dersi alarak sınava hazırlanması gerekir yani IELTS sınavı hazırlık çalışmalarında bir yandan sınav için  IELTS dersi  alarak çalışmalar yapılırken diğer yandan da genel dil seviyesini yükseltici çalışmalar yapılması zorunluluktur.
 • IELTS dersi kampüslerinde yapılan IELTS dersi seanslarında ve  IELTS dersi konusunda oluşturulan organizasyonlarda, bu seviyenin altındaki adayların önce genel dil çalışmaları yaparak seviyesini yükseltmeleri daha sonra  IELTS dersi  programlarına katılarak hazırlık çalışmalarına başlamaları gerekir.
 • Bu arada hemen bilinmesi gereken bir gerçekte hangi düzeyde İngilizce bilgi ve beceriniz  olursa olsun IELTS sınavında başarılı olabilmenin en önemli koşullarından bir IELTS tekniklerinin bilinmesi gerçeğidir. Bu teknikleri bilmeyenlerin sınavda başarılı olabilme şansları çok zayıftır . Bu nedenle IELTS sınavına girecek adayların gerçek bir IELTS hocasından IELTS  teknikleri ile ilgili IELTS dersi   almaları tavsiye edilir elbetteki gerçek bir hoca bulunabilirse.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 • IELTS dersi birimlerindeki IELTS dersi programına katılanlara ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci, belli zaman aralıklarında daha önceden bildirmek koşulu ile ödemesini taksitle de yapabilir.
 • IELTS dersi departmanlarındaki IELTS dersi programı sürecinde, öğrencilere IELTS sınavında çok önemli rolü olan akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar verilerek, onların bu yanlarının güçlenmesine ve gelişmesine katkı sağlanır.
 • IELTS dersi ünitelerindeki IELTS dersi programlarında, ders alan öğrenciler sadece İngilizce bilgileri ile eğitim almaz beraberinde, IELTS sınavında soruların yanıtlanmasını kolaylaştıran ve doğru yanıt verilmesine % 100  katkı sağlayan ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” hakkında verilen IELTS dersi ile de desteklenir.
 • IELTS dersi kampüslerindeki IELTS dersi  programında , eğitim veren eğitmenler konularında uzman ve yıllarca IELTS dersi vermiş deneyimli hocalardır.
 • IELTS dersi dershanesindeki IELTS dersi platformunda İsteyenler, kendilerinde yetersiz buldukları tek bir modül ile ilgili IELTS dersi de alabilir.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER:

IELTS sınavında kesin ve çabuk bir şekilde sonuç almak isteyenlere, birebir özel  IELTS dersi almaları tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir