Bakırköy IELTS Kursu Bakırköy

 BAKIRKÖY IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI 

Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy Programı İçeriği

1 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir  Özel Ielts Kursu )
2 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Öğrenci ile Grup Ielts Kursu )

Bakırköy IELTS kursu Bakırköy merkezimizdeki Bakırköy IELTS kursu Bakırköy programları ile IELTS sınavında başarıyı yakalayın.  Bakırköy IELTS kursu Bakırköy organizasyonlarındaki  Bakırköy IELTS kursu Bakırköy seminerlerinde güvenle kaliteli açık ve net bilgilerle IELTS sınavına rahatlıkla ve iç huzuru ile hazırlanırsınız.

 

Bakırköy IELTS kursu Bakırköy programları ile IELTS için hazırlanın

Bakırköy IELTS kursu Bakırköy merkezimizdeki Bakırköy IELTS kursu Bakırköy  programlarında ilk etapta öğrencilere Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS)’in , geçen yıl üç milyondan fazla testle yapılan çalışma, iş ve göç için dünyanın en popüler yüksek bahisli İngilizce dil yeterlilik sınavı olduğu öğrencilere verilir. . Testte iyi puan almanızı sağlamak için, Bakırköy IELTS kursu Bakırköy merkezimizdeki Bakırköy IELTS kursu Bakırköy  programlarında,  IELTS hazırlığınıza zamanında başlamak çok önemlidir. IELTS, Dinleme, okuma, yazma ve konuşma – sizi dört dil becerisinin tamamında değerlendiren üç saatlik bir sınavdır.

IELTS sınavınızda iyi puan almanıza yardımcı olacak bazı öneriler:

1. Test formatını anlayın

IELTS test formatını tanıyın. İki IELTS modülü vardır:

 • IELTS Academic – Lisans veya yüksek lisans düzeyinde öğrenim görmeyi veya İngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel bir kuruma katılmayı planlıyorsanız, IELTS Academic tam size göre.
 • IELTS Genel Eğitimi – Derece seviyesinin altında göç etmek veya eğitim almak / eğitim almak istiyorsanız, bu modülü seçin.

Her iki IELTS sınavında konuşma ve dinleme bölümleri aynı kalır, ancak bölümleri okumak ve yazmak farklıdır.

2. IELTS örnek sorularını uygulama

Test kaydı sırasında verilen IELTS hazırlık kitaplarını kullanın. Kitapları çevrimiçi olarak indirebilir veya IDP kayıt merkezlerinden edinebilirsiniz.

 • Her soruyu iyi analiz edin, not alın, anahtar kelimelerin altını çizin ve cevaplarınızı buna göre planlayın. İyi puan almak için uygulama oturumları boyunca bu basit etkinliği takip edin.
 • Mentörünüzden geri bildirim isteyin ve sahip olmadığınız alanlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Kendinize zaman ayırmak için örnek alay testleri yapın. Bu durumda  birilerini bul .

3. İngilizce dil becerilerinizi geliştirin

Bir dilin geliştirilmesi zaman alır ve bu nedenle zaman içinde yetenekleriniz üzerinde çalışmaya başlamanız önemlidir. Bu kullanışlı ipuçlarından yararlanın:

 • Mümkün olduğunca İngilizce olarak okuyun, yazın ve konuşun. Günlük hayatınızın bir parçası olun.
 • Bir grup arkadaş oluşturun ve İngilizce konuşarak pratik yapın.
 • İngilizce gazeteleri okuyun ve İngilizce haber kanallarını veya radyolarını dinleyin.
 • İngiliz, Avustralya, Amerikan, İngiliz, Yeni Zelanda ve Kanada gibi çeşitli İngiliz vurgularını dinlemeyi deneyin.
 • Altyazılı İngilizce filmler izleyin.
 • Okuma hızınızı artırmak için kapsamlı olarak okuyun.
 • Cevaplar için mevcut içeriği tarayabilmeniz için bağlamı anlamayı öğrenin.
 • Gramer, imla ve kelime bilginize dikkat etmeye başlayın.
 • Kesin, alakalı ve gereken kelime sayısı içerisinde olmayı öğrenin.

4. Test gününden önce sakin olun

Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için tüm test kurallarını ve IELTS biçimini yenileyin. Test sırasında taze ve aktif kalabilmek için uygun öğünleri yiyin ve testten önce iyi uyuyun. Ayrıca, test merkezinize giderken herhangi bir trafikten kaçınmak için biraz erken çıkın.

5. Testinizin yapıldığı gün

Test sırasında sakin kalmak ve en iyi atışınızı yapmak için bu küçük işaretçileri unutmayın:

 • İlgili kimlik kanıtlarınızı taşıdığınızdan emin olun. Test başvurusu sırasında kullanılanla aynı kimlik belgesini taşıyın.
 • Denetim otoritesi talimat verirken dikkatli olun, herhangi bir şüpheniz varsa tekrar sorun.
 • Olumsuz işaretleme olmadığından tüm soruları denemeye çalışın.
 • Başka bir öğrencinin çalışmalarını aldatmaya veya kopyalamaya çalışmayın.
 • Eşyalarınızı gözetmen tarafından belirtilen şekilde muayenehane dışında bırakın.
 • Soru kağıdını veya cevap kağıdını yanınıza almayın.
 • Odadan çıkmadan önce hocanızın  iznini alın.

 

1 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir  Özel Ielts Kursu ): Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy etkinlikleri kapsamındaki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy adına Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy merkezimizde bulunan ve Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy platformunda hazırlanan  Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde,içeriğinde birebir özel IELTS kursu almak isteyen bir öğrencinin sınavda başarılı olabilmesi için, aranılan  her türlü bilgi, IELTS teknikleri, IELTS  hakkında açıklamaların bulunduğu, düzenlenişinde kullanılan özellikler dolayısı ile öğrenciyi çalışma konusunda teşvik eden, iten, ve hırslandıran bir yapıya sahip olan, öğrencinin tek dostu Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy programları ile destek verilen Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy departmanlarında ki birebir özel Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy etkinliklerinde, kursa katılanların IELTS sınavını geçmeleri değil geçmemeleri bir mucize olur. Bekleriz.

Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy forumlarındaki  Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy eğitimleri için  Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy birimlerimizde hazırlanan ve Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy  panellerinde ki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy için özel bir şekilde düzenlenen birebir özel Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy  kurslarında öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı, öğrencinin derslerde ki algılama kapasitesine, IELTS sınavında elde etmek istediği skora ve hazırlık aşamasında sahip  olduğu bilgilere göre düzenlenir.

2 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Öğrenci ile Grup Ielts Kursu ): Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy eğitim dalındaki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy kampüslerinde yapılan  ve Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy seanslarında ki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy forumlarında, çağın modası olan az sayıda öğrenciden  grup oluşturarak kaliteyi arttırmak ve yüksek düzeyde IELTS kursu yapmak artık son günlerin tutulan kurs verme tarzı. Düzenlenişindeki  küçük gruplara özgü kuralları olan, özellik ve nitelikleri ile bu türde Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy eğitimi alan öğrencilerin hazırlık aşamasında en büyük dostu, teşvik edeni ve yardımcısı olan, öğrenciye IELTS sınavı için verdiği özel bilgilerle onu sınavda rahatlatan , içeriğinden ötürü kullanılan tüm öğretim sistemlerinin en çağdaş ve en son bilgi ve verilerle yüklü olması nedeni ile öğrenciyi moral açıdan takviye eden , IELTS sınavı öncesi hazırlık çalışmaları yapan öğrencilerin içinde ki bilgileri çok rahatlıkla kullandığı ve ulaşabildiği özel bilgiler bulunan Bakırköy IELTS kursu Bakırköy eğitim birimlerinde hazırlanan Bakırköy IELTS kursu Bakırköy programları ile  destek verilen 4  öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak hayallerinizi süsleyen başarıya erişebilirsiniz.

 

BAKIRKÖY IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI 

Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy alanında yapılan  Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy birimlerimizdeki Bakırköy IELTS kursu Bakırköy programına katılarak   IELTS sınavı  için çalışacak adayların her şeyden önce en az Upper-Intermediate (Orta Sonrası) seviyede genel İngilizce seviyesinde bir bilgi sahibi  olması gerekir. Dinleme bölümünde ağırlıklı olarak İngiliz  İngilizcesi işitileceğinden, IELTS adaylarının en az birkaç değişik hazırlık kitabının dinleme bölümlerini çok iyi çalışmaları gerekmektedir. Ayrıca beraberinde yapılması gereken   dinleme çalışmalarında televizyondaki alt yazısı olmayan dizi filmlerinden ya da İngilizce yayınlanan programlardan yararlanılabilir. IELTS okuma bölümüne hazırlık için Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy programları içeriğinde akademik seviyede kelime haznesini geliştirici çalışmalar yapılmalı ve akademik düzeyde  metinler okunmalıdır. IELTS yazma çalışması kesinlikle bir öğretmen gözetiminde gerçekleşmeli ve yazımlardan elde edilen bilgilerin ışığında  sınav tarihine kadar olabildiğince çok essay yazım çalışması yapılmalıdır . IELTS konuşma çalışması için deneyimli bir öğretmenden yardım alınmalı ve muhtemel konuşma konuları için zihinsel hazırlık ve pratik yapılmalıdır.

Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ünitelerindeki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy için yapılan organizasyonlarda,bütün bu çalışmalar için uzman öğretmenlerin hazırlamış olduğu sıkı bir Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy müfredat programı en doğru çözüm yoludur. Gözüken odur ki, IELTS,  öğrencilerin kendi kendilerine çalışabilecekleri tek bölüm olarak sadece Okuma bölümünü barındırmaktadır. Bu sebeple adayların mutlaka profesyonel olan Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy’deki  IELTS hocalarından destek almaları gerekmektedir. Ne var ki bu destek genel İngilizce kursları veya öğretmenleri ile değil, konusunda uzmanlaşmış ve müfredat programı geliştirmiş bir ekip yardımıyla olmalıdır.

Sınavda sırasına göre bölümler;
Bakırköy IELTS Kursu BakırköyListening: Listening bölümü 30 dakikadan meydana gelir. Listening bölümü müşterek şekilde yapılmaktadır. Bu sınav ülkeler arası bir sınav olduğu için pek çok aksan çeşidi bulunabilmektedir. Dinleme sırasında talimatlar ve örnek sorular verilmektedir.

Reading: Reading bölümü toplam 60 dakikadan ibarettir. Metinler, kitap, dergi ve gazete alıntılarından oluşur. Sorular çoktan seçmeli, tanımlayıcı bilgi, yazarın düşüncelerini tanımlama, başlık eşleştirme, cümle tamamlama, özetleme, tablo tamamlama, kısa cevaplar verme gibi pek çok türden oluşmaktadır.

Writing: 2 Tasktan oluşan bölümün toplam süresi 60 dakikadan ibarettir . Bu essaylerin ikisi de bağımsız bir tarzda uygulanmaktadır. Bu bölümde asıl mühim  olan verilen konunun iyi anlaşılmış olması, konunun net bir şekilde anlatılması ve birden fazla destekleyici açıklama yapılmış olmasıdır.

Speaking: Speaking bölümü bire bir mülakat tarzında yapılmaktadır. Speaking
bölümünün toplam süresi 11/14 dk arasında bir süreden ibarettir . Birinci bölümde öğrenci kendisine sorulan günlük soruları yanıtlar. İkinci bölümde ise öğrenciden belirli bir  husus  hakkında konuşması istenir. Bundan sonra da öğrencinin bu husus hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtlaması istenir. Speaking bölümü test merkezinin kararları doğrultusunda   daha önce veya sonra yapılabilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir