IELTS Kursu


IELTS Kursu
IELTS KURSU PROGRAMI

Ielts Kursu Programı İçeriği

 1 – Ielts Kursu ( Birebir – Özel Ielts Kursu )
2
–  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup – Ielts Kursu )

1 – Ielts Kursu ( Birebir – Özel Ielts Kursu ) : IELTS  kursu için yapılan kampanyalardaki  IELTS  kursu alanında IELTS  kursu için düzenlenen organizasyonlarda ve  IELTS  kursu merkezinde olan IELTS  kursu platformunda ki IELTS  kursu seminerlerinde uygulanan ayrıca IELTS  kursunda gerçekleştirilen IELTS kursu ile ilgili uygulama ve düzenlemelerde, kurulurken özellikle ve önemle tüm düzenlemelerin öğrenciye uygun bir tarzda, kişisel, özel ve öğrenciye özgü ,öğrencinin algılama kapasitesine uyumlu olmasına, içerikleri  ile öğrencide olumlu bir hava , moralini düzelten ve IELTS sınavını geçeceğine olan inancını arttıran bir duygu yaratmasına, moralini düzelten ve onu daha çok çalışmaya ve sadece sınav çalışmalarına odaklanmasına katkı sağlayan unsurların  olduğu IELTS kursu programları birebir uygulandığında  adayın istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir. 

 2 – Ielts Kursu ( 4 kişi Grup – Ielts Kursu ) : IELTS  kursu hakkında IELTS  kursu vermek için organize edilen etkinliklerdeki  IELTS  kursu departmanlarında hazırlanan ve  IELTS  kursu birimlerinde düzenlenen IELTS  kurslarında, çağın trendi olan küçük gruplarla  IELTS  kursu konusunda eğitim ve öğretim yapmak giderek ülkemizde de yaygınlaştı.   IELTS  kursu ile ilgili grup içinde gerçekleştirilen ve ikiyi aşkın çoklu  gruplarla yapılan IELTS kurslarında kalitenin düştüğü görülünce, içeriğinde  IELTS  kursundaki tüm öğrenciyi kavrayabilecek ve onlara hitap edebilecek unsurların bulunduğu, IELTS kursu programlarının uygulandığı küçük gruplar oluşturuldu.

 

IELTS KURSU PROGRAMI

VOCABULARY ( Kelime Haznesi )
IELTS sınavına hazırlık merkezindeki IELTS kursu programının uygulamalarında en sık rastlanılan sorunlardan biri adayların akademik seviyede kelime bilgisinin azlığıdır.

Eğer aday IELTS sınavı için belli bir tarih almadan IELTS  kursu programına katılırsa vede zaman varsa adayın kelime bilgisinin geliştirilmesi için IELTS kursu programlarında özel bir yöntem uygulanır.Bu yöntemle kelime bilgisi geliştirilen IELTS adayı bu bilgisini hem essay yazımında hemde okuma parçalarının çözümünde IELTS kursu programlarında rahatlıkla kullanabilme imkanına kavuşur.

ESSAY YAZIMI ( Writing)
IELTS  kursu için düzenlenen özel panellerde  IELTS  kursunda Essay yazımı adaylara kalıplar biçiminde verilerek essay yazımlarında daha başarılı olmaları ve yazılacak essayin türünü daha rahat algılamaları ve yazımı gerçekleştirilmeleri sağlanır. Essay yazımında en öneli unsurlardan biri yazım için verilen konuyu okuyunca essayin yazım türünün anlaşılabilmesidir.


READING ( Okuma Parçası )

Bilindiği gibi IELTS sınavının en zor bölümü okuma parçalarının cevaplanmasıdır. Okuma parçalarının cevaplanmasında IELTS  kursu forumlarındaki  IELTS kursu programlarında katılımcılara okuma parçası cevaplama tekniği eğitimi verilerek 15 türden oluşan soru çeşitlerinin hangi türünün nasıl cevaplandırılacağı öğretilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir