IELTS Nedir ?

IELTS, Ielts Nedir Sorusunun Yanıtı

 IELTS, IELTS Nedir Hakkında Bilgi

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS Nedir yada nedir IELTS sorusunun yanıtını arayanlar arasındaysanız, IELTS Nedir yada nedir IELTS sualinin cevabını bulamıyorsanız IELTS Nedir yada nedir IELTS konusunda radikal bir yaklaşım sergileyen bu yazıyı okuyun.

 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS Nedir yada nedir IELTS sorusunun yanıtı arana dursun biz diyoruz ki IELTS özel ders kategorisine giren birebir IELTS özel ders, içinde bulunan tüm odak noktaları ve önemi hakkında ki bilgilerle öğrenciye sınav öncesi hazırlıkta adeta tüyo veren, içerdiği bilgilerle öğrencinin IELTS sınav sorularına yanıt vermesini kolaylaştıran ve yüksek skor elde etmesine neden olan, onu olumlu yönde etkileyerek direncini, güvenini ve geçeceğine dair inancını pekiştiren IELTS programlarının eşliğinde alındığı taktirde IELTS sınavında başarılı olmamanın mazereti olamaz. Kesin başarı sağlanır.

2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders): IELTS Nedir veya nedir IELTS konusunda tartışmalar arasında biz diyoruz ki  IELTS özel ders departmanlarında yapılan toplu IELTS derslerinde yer alarak, başarılı olmak isteyen aday öğrencilere, toplu yapılan IELTS derslerinin taşıdığı tüm zorluk ve sorunlarını yenebilecek türde düzenlenmiş, her öğrencinin aradığını rahatlıkla bulabileceği, içerdiği her modüle ait IELTS sınav sorularının nasıl çözülmesi gerektiğine dair açıklama ve önerilerle ön plana çıkan, küçük 4 kişiden oluşturulan gruplar için özel hazırlanmıştır.

 IELTS, Ielts Nedir Sorusunun Yanıtı

 IELTS; British Council, Avustralya Üniversiteleri Uluslararası Gelişim Programı (International Development Programme of Australian Universities-IDP) ve Cambridge dilleri farklı ama  İngilizce konuşanlar (Cambridge English for Speakers of Other Languages-ESOL) aracılığıyla ortaklaşa ve beraber olarak hazırlanır.

Amerika, Büyük Britanya(İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler), Yeni Zellanda ve Avustralya ülkelerini de içeren bir test biçimi olmakla birlikte, bu sınav ikinci lisanı İngilizce olanların düzeyini ölçen milletler arası seviyede kabul görmüş bir yöntemdir. IELTS sınavının neticesi hemen hemen dünyadaki tüm akademik kuruluşlar ve eğitim kurumlarında kabul görür.

Türkiye de organize edilen  IELTS sınavları  İzmir, Ankara ve İstanbul’da yapılır. Sınavlar için başvurular British Council’in web sitesinden on line olarak gerçekleştirilebilir.

Türkiye’de IELTS, Boğaziçi, Koç, Sabancı, Bilkent, Yeditepe ve Bilgi Üniversitelerinde kabul gördüğü gibi, Akbank, Yapı Kredi ve Türk Hava Yolları gibi iş yerlerinde de kabul görür.
İletişim dilinin İngilizce olduğu mesleklerde çalışmak ve akademik eğitimine devam etmek
isteyen adayların İngilizce yeterliliğini belirlemek için özel bir biçimde yapılandırılmış bir sınav yöntemidir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir