Özel IELTS Dersi

ZZZZ 1439Özel Ielts Dersi Programı

Özel Ielts Dersi Program İçeriği

1 –  Özel Ielts Dersi ( Birebir – Özel Ielts Dersi )
2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişi Grup – Özel Ielts Dersi )

 

Özel IELTS dersi  merkez birimlerimizde İhtiyaç duyduğunuz IELTS puanını,özel IELTS dersi  programları ile özel bir kursa kayıt olarak kazanın. Tüm IELTS becerilerini öğreten bir kurs seçin ya da testin belirli bir alanını incelemeyi seçin.

Özel IELTS dersi  merkez birimlerimizde Kalitemiz rakipsiz, sonuçlarımız garantili ve grup ve özel sınıflarımız uygun maliyetli.

4 IELTS becerisine odaklanın

Dinleme (tüm soru tipleri)

Dinleme Testi 4 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 10 soru içermektedir. Test yaklaşık 30 dakika sürer, sonra cevaplarınızı bir cevap kağıdına yazmak için fazladan 10 dakikanız vardır.

Dinleme puanınızı geliştirmek için farklı anadili aksanlarını duymak için  özel IELTS dersi  İbrahim Şahin’e gelin, yüksek bir puan almak için ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin ve kaydı yalnızca bir kez dinledikten sonra soruları cevaplandırabilirsiniz.

Okuma (tüm soru tipleri)

Okuma Testinde 3 bölüm bulunmaktadır. Her bölümün 13 veya 14 sorusu, toplamda 40 sorusu vardır. Test 60 dakika sürer ve cevaplarınızı bir cevap kağıdına yazmanız gerekir.

Okuma puanınızı arttırmak için yeni kelime öğrenmek için özel IELTS dersi   İbrahim Şahin’e  gelin, soruları cevaplamanıza ve verilen 40 zamanın tamamını doldurabilmenize yardımcı olacak ipuçları ve teknikleri öğrenin.

Yazma (tüm soru tipleri)

Yazma Testinin 2 bölümü var ve bunları tamamlamak için toplam 60 dakikanız var.

IELTS Yazma Görev 1’e 20 dakika harcamalısınız. 150 kelime veya daha fazla yazmalısınız. Bir grafiği, grafiği, tabloyu, diyagramı veya haritayı tanımlamanız gerekecektir.

IELTS Yazma Görev 2’de 250 kelime yazmanız gerekir. Bu göreve 40 dakika harcamalısın. Görev 2’yi Yazmak Görev 1’den daha fazla değere sahiptir, bu yüzden iyi yapmalısınız. Bir konuyu tartışan bir makale yazmalısın.

Yazma puanınızı arttırmak için öngörülen zamanda her iki görevi de tamamlayabilmek, denemelerinizi nasıl yapılandıracağınızı, sınavcılığın belirleyici kriterlerini yerine getirmek için mevcut fikirlerinizi nasıl oluşturacağınızı ve mükemmel gramer yapılarına sahip karmaşık paragrafları nasıl yazacağınızı öğrenmek için bize özel IELTS dersi    İbrahim Şahin programlarına katılın.

Konuşma (tüm soru tipleri)

Test 10 ila 17 dakika arasında sürer. Sohbeti kaydedecek bir sınav görevlisi tarafından röportaj yapacaksınız. Konuşma sınavına 3 bölüm var:

  • Bölüm 1 – Giriş / Röportaj
  • Bölüm 2 – Kısa sunum
  • Bölüm 3 – Tartışma

Konuşma puanınızı arttırmak için akıcılığınızı, dilbilgisel yapılarınızı, kelime bilginizi ve zamanlamanızı iyileştirmek için  özel IELTS dersi  İbrahim Şahin’e gelin.

İşlem basittir:

  1. İhtiyaçlarınızı tartışmak için 0 532 477 25 41  numaralı telefonu arayın ve ücretsiz konuşma testi ve ücretsiz bir gösteri sınıfı için randevu alın
  2. Testinizden sonra kurs ve materyal önerileri
  3. Sahte IELTS testi (İsteğe bağlı)
  4. Kurs başlangıcı
  5. IELTS başarısı

Ana dili İngilizce konuşan eğitmenlerimiz IELTS öğretimi konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve IELTS başarısı için ihtiyacınız olan rehberliği, ipuçlarını ve teknikleri sağlarlar.

Özel ve küçük grup sınıflarımız var, seçim sizin. Özel bir sınıf, bireysel gereksinimlerinize odaklanmamızı sağlar ve ihtiyacınız olan puanı almanızı sağlamak için bir kurs tasarlayabiliriz.

 Özel IELTS dersi merkezimizde düzenlenen Özel IELTS dersi seminerlerinde uygulanan
Özel IELTS dersi programları ile IELTS sınavında başarılı olunur.
Özel IELTS dersi programları bu başarının nedenidir.

1 –  Özel Ielts Dersi ( Birebir – Özel Ielts Dersi ): Özel IELTS dersi forumlarındaki Özel IELTS dersi konusunda ve Özel IELTS dersi platformunda mevcut Özel IELTS dersi birimlerinde düzenlenen Özel IELTS dersi seminerlerinde,birebir özel IELTS dersi  alarak IELTS sınavına hazırlanan öğrencinin kafasında özel IELTS dersi  almaya başladığında bir sürü istek ve aradıkları vardır. Bunları sık, sık düşünür ve aradığını bulup bulamayacağını ilk aşamada çok merak eder. İşte, öğrenciye birebir özel IELTS dersi verildiğinde ona uygulanan Özel IELTS dersi programında onun tüm sorunlarını çözecek ve kafasındaki tüm soruları aydınlatacak  temel bilgiler, IELTS sınav sorularının çözümü hakkında özel açıklamalar, akademik kelimelerin geliştirilmesi ve sayılarının arttırılması için özel olarak hazırlanmış alıştırmalar, kalıplar halinde verilen yazım teknikleri ilgili bilgiler ve IELTS sınavına ait her şey vardır. Böylece, içeriğinde öğrenci tarafından aranılan her şeyin bulunduğu Özel IELTS dersi platformunda mevcut Özel IELTS dersi programının uygulaması ile başarı mutlaka gelir ve geliyor da.

Özel IELTS dersi müfredatı içinde Özel IELTS dersi merkezimizde var olan Özel IELTS dersi kampüslerinde ki Özel IELTS dersi öğretilerindebirebir özel IELTS  derslerinde uygulanan Özel IELTS dersi programları tamamen Özel IELTS dersi alan öğrencinin seviyesi ile bire bir uyumlu kişiye özel ve özgü nitelik ve özellikler içerir.

2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişi Grup – Özel Ielts Dersi ): Özel IELTS dersi faaliyetleri sırasında ve Özel IELTS dersi alanında Özel IELTS dersi departmanlarında ki Özel IELTS dersi kampüslerinde uygulanan Özel IELTS dersi seanslarında toplu özel IELTS derslerinde kaliteli ve güvenilir bir öğretimin yakalanması amacı ile grupta bulunan öğrenci sayısı 4 kişiye indirildi. Sayı azalınca elbette kalite ile birlikte başarı da arttı, Alınan IELTS sınav sonuçları harika. Öğrencilere ayrıca bu küçük gruplara uygulanmak üzere, içeriğinde öğrencinin IELTS sınavında başarılı olabilmesi için her türlü bilgi, sistem, yöntemlerin bulunduğu, IELTS sınavında çok önemli bir konuma sahip olan akademik kelimelerle ilgili çalışmaların olduğu, her açıdan IELTS sınavı öncesi öğrencilere destek olan ve IELTS soru çözüm tekniklerinin  de içinde yer aldığı Özel IELTS dersi programları ile   Özel IELTS dersi verilmeye başlandı. Bu durum elbette başarıyı getirmeye başladı. Bekleriz.

Özel Ielts Dersi Programı

Özel IELTS dersi programlarında yer alarak geleceğinizi garantili ve güvenli bir biçimde  şekillendirin. Özel  IELTS Dersi ile hedefe ulaşmak daha kısa ve daha kolay.

YURT DIŞINDA EĞİTİM ALMAK

Bu sınav yani IELTS dünyada tüm eğitim kurumlarınca kabul gören bir sınavdır. Belli programlar için beklentiler ülkeden ülkeye değişebilmekle birlikte, hangi okul, üniversite ve/veya bölüm için hangi puana ihtiyaç duyulduğunu öğrenebilmek için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
IELTS sınav sonucunuzu aldıktan sonra bir sonraki aşamaya geçerek SAT sınavına girmek veya üniversite danışmanından bu konuyla ilgili bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu esnada, SAT ve üniversite danışmanlığı konusunda tecrübeli ve bilgili öğretmenlerimizden ayrıca yararlanabilirsiniz.

MESLEK İÇİN 

IELTS sınavı tıpkı diğer uluslararası akademik sınavlardan sınavlardan biri olan TOEFL gibi İngilizce düzeyini ölçen bir testtir. Türkiye’de ve yurt dışında bir çok iş yeri işe almadan önce IELTS sınav  sonucu veya buna eş değer bir sınav sonucuna gereksinim duyarlar. Öte taraftan geçerli bir IELTS sınav sonucu, mevcut işinde ilerleme kaydetmek isteyenler için amaç olarak konulan bir yetkinlik olarak da artık karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kariyerini yurt dışında devam ettirmek isteyen profesyoneller de   IELTS sınavının genel testini alma gereksinimi duyarlar.
IELTS Akademik veya Genel Testinden hangisinin size uygun ve yararlı olduğunu anlayabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

VOCABULARY

Work and Business Vocabulary
Employ – verb
Employment – noun
Employee – person
Employer –
Unemployment –
Workplace –
Business environment –
Job security –
Job description
Job satisfaction
Interview
Qualifications
Career track
Training
Experience
Retire
Retirement
Resign
Resignation
Promotion
Corporation
Corporate
Multinational
Salary
Wage
Fee
Pay
Paycheck
Bonus
Commission
Pension
Ambitious
Challenging
Rewarding
Stressful

 

Advertising
Commercial
Product
Product placement
Promotion
Sponsor
Sponsorship
Ad
Flyer
Brochure
Leaflet
Billboard
Word-of-mouth
Regulation
Target
Goal
Aim
Brand
Brand awareness
Consumer
User

 

Technology
Innovation
Advance
Advancement
Progress
Develop
Development
Revolutionize/Revolutionise
Revolution
Breakthrough
Technology
Technological
Information Technology/IT
Cutting-edge
State-of-the-art
Outdated
Device
Equipment
Gadget
Appliance
Digital
E-book
Access
Log on
Log out
Apply
Application

 

Crime and Punishment
Ban
Be banned
Forbid
Be forbidden
Regulate
Regulation
Prison
Jail
Serve a sentence
Be sentenced
Fine
Ticket
Receive a warning
Receiving a caution
Probation
Be put on probation
Legislate
Pass a law
Law
Enforce a law
Investigate a crime
Complain
Complaint
Look into a complaint
Arrest
Suspect
Suspicious
Punish
Offender
Repeat offender
Criminal
Convict
Conviction
Innocent
Guilty
Plead innocent
Plead guilty
Court
Court case
Trial
Fight crime
Crime wave
Turn to crime
Motive
Juvenile
Juvenile delinquency

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir