IELTS Dersleri Denizli

IELTS DERSLERİ DENİZLİ PROGRAMI 

IELTS Dersleri Denizli Programının İçeriği

1 – IELTS Dersleri Denizli ( Birebir Özel IELTS Dersleri )
2 – IELTS Dersleri Denizli ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS  Dersleri )

Yüksek öğrenim ve küresel göç için dünyanın en popüler İngilizce sınavını yaptırın.

IELTS Dersleri Denizli merkezimizdeki IELTS Dersleri Denizli  birimlerimizde hazırlanan ve kullanılan IELTS Dersleri Denizli programında Eğitim kurumları, işverenler, profesyonel kayıt kurumları ve devlet göçmenlik bürolarının, işe alım veya kabul prosedürlerinin bir parçası olarak genellikle İngilizce dil becerilerinin kanıtını istediği öğretilir.. IELTS eğitimi bu amaçlar için yaygın olarak kabul edilmektedir.

IELTS , İngilizcenin iletişim dili olarak kullanıldığı yerlerde okumak veya çalışmak isteyen kişilerin dil becerilerini test etmek için tasarlanmıştır. Her yıl 3.5 milyondan fazla IELTS testi yapılıyor.

Örnek sorular, destek veya daha fazla bilgi için ieltsozelders.gen.tr sitesini ziyaret edin

.
Ana unsurlar

Bant puan aralığı:
1-9
Test formatı:
Kağıt tabanlı
Kağıt sayısı:
4
Uzunluk:
Yaklaşık 2 saat 45 dakika

IELTS şunları yapmanızı sağlar:

Başka bir ülkede iş veya eğitim yolculuğunuza başlayın
İngilizce dil becerilerinizi kanıtlayın
IELTS Dersleri Denizli programında  hedefinize uygun bir modüle karar verin – Akademik IELTS veya IELTS Genel Eğitim.

IELTS Dersleri Denizliyi seçmek için nedenler:

Sonuçlar 5 – 7 gün (bilgisayar üzerinden) ve 13 gün (kağıt üzerinden) içinde mevcuttur.
IELTS Testi, 140’tan fazla ülkede 1.600’den fazla yerde sunulmaktadır.
Dünya çapında 10.000’den fazla kuruluş, IELTS‘i dil yeteneğinin kanıtı olarak kabul etmektedir .

IELTS Neden Gereklidir?

IELTS, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi dünya çapında uygulanması ve ABD için gereklidir. IELTS, kullanışlı görüşme ayarlamaya sistemi. IELTS, uluslararası yüksek alanda lider olmuştur. Birleşik Krallık ilk fiyat vizesi Başvuru Sahipleri, etek Birleşik Krallık ilk fiyat icinde hem de Dışında YALNIZCA Birleşik Krallık ilk fiyat vizesi Göçmenlik ettik amaçları Için IELTS puanları sunabilir . IELTS puanları, üniversitelerin ve yetkin makamların kullanımında İngilizce’ye güçlü bir şekilde eğitim vermek kontrol etmek için önemlidir .IELTS,  ancak öğrenci vizesine başvuru için IELTS puanı önemli.

Hangi Testi Yapıyoruz?

İki amaç için – iki tür IELTS Academic IELTS General Training vardır. Dinleme ve konusu hem IELTS Academic hem de IELTS Genel Eğitim için yapılacak Okuma ve Yazma bölümlerini konuşma gösterir. Adaylar, İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim veya profesyonel kayıt işlemi IELTS  Akademik sınavına girerler. Çoğu kurum IELTS akademik puanlarını kabul eder. Adaylar , Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık için  IELTS Genel Eğitimi alırlar .

IELTS Uygunluğu

. Adayların IELTS‘e katılabilmeleri için 16 büyük ihtimal tercih edilir. IELTS için uygunluk kriteri olarak vatandaşlık kanıtı da gereklidir. IELTS geliştirme organı, eğitim yeterliliği için herhangi bir minimum IELTS uygunluk kriterlerini belirlememiştir. Adaylar başvuruları için geçerli olabilir. Çok iyi düzeyde ücretli eğitim eğitimi, IELTS sınava uygunluk olarak 6.5 bant puanları ile toplam 7.0 bant IELTS puanları gerektirir.