IELTS Dersleri Programı

IELTS Dersleri Programı ile IELTS sınavında başarılı olunabilir.IELTS DERSLERİ PROGRAMININ AYRINTILARI

IELTS DERSLERİ PROGRAMININ İÇERİĞİ

1 – IELTS Dersleri Programı ( Bire bir Özel IELTS Dersleri Programı )
2  – IELTS Dersleri Programı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla  Özel IELTS Dersleri Programı )

 

IELTS Dersleri Programı ile ve ayrıca Skype üzerinden çevrim içi olarak özel 1:1 IELTS dersleri programı veriyorum.

IELTS Dersleri Programı Bilgileri:

IELTS Akademik veya IELTS Genel Eğitim sınavına hazırlık.
IELTS Dersleri Programındaki dersler, öğrencilerin 7+ bant puanı elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlar.
IELTS kitapları, materyalleri ve kaynakları ÜCRETSİZ olarak sağlanır.
Tüm IELTS dersleri programı özeldir ve 1:1’dir.
Ödev verilir, kontrol edilir ve IELTS Dersleri Programında düzeltilir.

IELTS Dersleri Programının  Detayı:

IELTS Akademik veya Genel Eğitim Yazma: Hem Task 1 hem de Task 2 için faydalı IELTS kelimeleri, yapısı, stratejisi ve ipuçlarını öğrenin.
Akademik Görev 1: Çizgi grafikler, çubuk grafikler, pasta grafikler, tablolar, haritalar, süreç diyagramları ve iki/üç diyagram kombinasyonu. Bunların hepsini IELTS Dersleri Programında detaylı bir şekilde öğretiyorum.
Genel Eğitim Görev 1: Resmi olmayan, yarı resmi ve resmi yazı stillerini kullanarak farklı türde mektupların nasıl yazılacağını öğrenin.
Akademik veya Genel Eğitim Yazma Görevi 2: Makale yapısı, paragraflar, fikirlerinizi destekleme, güçlü girişler ve sonuçlar, cümleleri ve paragrafları birbirine bağlamak için sözcükler ve konuyla ilgili sözcükler hakkında bilgi edinin.
Akademik veya Genel Eğitim Okuması: Bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde bulmak, gerçek uygulama testleri yapmak, soruları ve cevapları görmek ve önemli ipuçları almak için etkili bir strateji öğrenin.
Dinleme: CD’ler ve çevrim  içi materyallerle gerçek uygulama testleri yapın ve ayrıca dinleme puanınızı yükseltmek için önemli ipuçları alın. Dinleme testinin hem Akademik hem de Genel Eğitim testi için aynı olduğunu lütfen unutmayın.
Konuşma: Zamanlanmış koşullar altında birçok gerçek IELTS alıştırma testi yapın ve birçok konuşma konusu için IELTS Dersleri Programında fikirlerinizi/görüşlerinizi geliştirin. Ayrıca akıcılığınızı geliştirin, daha az gramer ve telaffuz hatası yapın ve faydalı ipuçları alın. Lütfen konuşma testinin hem Akademik hem de Genel Eğitim testi için aynı olduğunu unutmayın