IELTS Dersleri Programları

IELTS DERSLERİ PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IELTS Dersleri Programları Açıklaması

1 – IELTS Dersleri Programları ( Birebir Özel IELTS Dersleri )
2 – IELTS Dersleri Programları(4 öğrenciden kurulan Gruplarla IELTS Dersleri )

 

1 – IELTS Dersleri Programları ( Birebir Özel IELTS Dersleri ) :

IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve organize edilerek birebir özel IELTS Dersleri Programlarına katılmak isteyen tüm öğrencilere IELTS Academic ve IELTS General Training dersleri, büyük bir özenle ve dikkatle IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve IELTS Dersleri Programları için merkezimizde IELTS Dersleri Programlarında organize edilerek birebir özel IELTS Dersleri Programları ile verilir. IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve IELTS Dersleri Programlarında organize edilerek birebir özel IELTS Dersleri Programlarındaki bİreysel IELTS Dersleri Programlarında ders isteyenler için IELTS Dersleri Programlarında en son yöntemlerle hazırlanmış  IELTS Dersleri programlarının uygulanması ile verilir.

 

2 – IELTS Dersleri Programları (4 öğrenciden kurulan Gruplarla IELTS Dersleri ) :

IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve organize edilerek 4 öğrenciden oluşturulan gruplardaki  toplu halde yapılan  IELTS Dersleri Programlarına iştirak etmek  isteyen tüm öğrencilere IELTS Academic ve IELTS General Training dersleri, büyük bir incelik ve hassasiyetle  toplu halde IELTS Dersleri Programlarına katılmak  ve IELTS Dersleri Programlarında ders almak isteyenler için IELTS dersleri açısından çağdaş gelişmelerin ışığında IELTS Dersleri Programlarında hazırlanmış en yeni IELTS Dersleri Programlarının  tatbikiyle olur.

IELTS

IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve organize edilerek birebir özel IELTS Dersleri Programları ile eğitimini verdiğimiz, Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS)  ,  Tüm İngilizce becerilerinizi (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) değerlendirir ve İngilizce’yi eğitimde, işte ve yurt dışındaki yeni yaşamınızda nasıl kullanacağınızı IELTS Dersleri Programlarının ana merkezindeki IELTS Dersleri Programları ile öğretecek  şekilde tasarlanmıştır.

IELTS sınavı, adayın İngilizce öğrenmeye veya iletişim kurmaya hazır olup olmadığını değerlendirmek için 1989 yılında başlatılmıştır ve şu anda tüm dünyada kullanılmaktadır. IELTS, Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları (Cambridge ESOL), British Council ve IDP: IELTS Avustralya tarafından ortaklaşa yönetilmektedir.

IELTS Dersleri Programları için merkezimizde kurulan IELTS Dersleri Programları kampüslerinde hazırlanan ve organize edilerek birebir özel IELTS Dersleri Programları ile eğitimini verdiğimiz IELTS testi, İngilizce Yerli ülkelerine göç etmeyi planlayan ve karmaşık akademik dili anlama ve kullanma yeteneklerini test edecek öğrenciler veya çalışan profesyoneller için gereklidir.

Test Formatı:

IELTS testinde dört alt test veya modül vardır:
Öğrenciler dört alt sınava da girmelidir. Tüm öğrenciler aynı Dinleme ve Konuşma sınavlarını alırken, Akademik IELTS sınavını mı yoksa Genel Eğitim IELTS sınavını mı seçtiklerine bağlı olarak farklı Okuma ve Yazma sınavlarına girerler.
IELTS konuşma testi bazı merkezlerde bir veya iki gün sonra bile yapılabilir.

IELTS Okuma Testi 60 dakika sürer. Öğrencilere Akademik Okuma testi veya Genel Eğitim Okuma testi verilir. Her iki IELTS testi de üç bölümden oluşur ve her iki testte de bölümler artan zorluk derecesine göre sıralanmıştır.
Bunlar İngilizce konuşan bir ortamda günlük olarak karşılaşmanız muhtemel malzemelerdir.

Akademik okuma

IELTS Üç uzun IELTS metin içerir.
Bu metinler uzman olmayan bir kitle için uygunsuzdur, ancak üniversite derslerine giren veya profesyonel kayıt isteyen adaylar için uygundur.