Ielts Eğitimi

IELTS EĞİTİMİ PROGRAMLARI

Ielts Eğitimi Programları İçeriği

1 – Ielts Eğitimi ( Birebir Özel IELTS Eğitimi )
2 – Ielts Eğitimi ( 4 Öğrenci ile IELTS Eğitimi )

IELTS eğitimi için özel olarak kurulan merkezde en son yöntem ve sistemlerle hazırlanmış IELTS eğitimi birimlerinde sınava katılanlar için onlara özel ve özgü hazırlanmış IELTS eğitimi ve kesin sonuç alıcı kaliteli IELTS eğitimi verilir. Bu eğitimlerin  sonuçları hakkında bir fikir edinmek isteyenler ‘ www. ingilizcedersi.gen.tr ‘ adresindeki diğer sitemizi ziyaret etsinler.

1 – Ielts Eğitimi ( Birebir Özel IELTS Eğitimi ):  IELTS eğitimi için yapılan etkinliklerdeki  IELTS eğitimi alanında ve IELTS eğitimi gerçekleştirilen ana merkezdeki IELTS eğitimi platformunda kurulan IELTS eğitimi etaplarındaki  IELTS eğitimi öğretilerinde, eğitimlere birebir katılarak özel IELTS eğitimi almak isteyen öğrenciler, hiç bir  şüpheye yer bırakmayacak derecede sağlam bilgilerle dolu olan, en son yenilik ve en çağdaş yöntemleri kullanan, içinde yer alan tüm bilgilerle hazırlık çalışmalarına katılan öğrencileri destekleyen, içinde yer verdiği IELTS sınav çözüm teknikleri ve IELTS sınav taktikleri ile öğrenciye IELTS sınavı öncesinde moral aşılayan ve onları rahatlatan, IELTS sınavını geçeceklerine onları  inandıran  IELTS eğitimi programlarının uygulanması ile IELTS eğitimi alır.

IELTS eğitimi adına kurulan platformlardaki IELTS eğitimi branşında ve IELTS eğitimi kategorisinde ki IELTS eğitimi aşamalarında IELTS eğitimi için yapılan birebir seminerlerde IELTS eğitimi alan öğrenciler, bu şekilde yani birebir özel IELTS eğitimi aldıkları için ödüllendirilir. Öğrenci eğitimin yapılacağı zamanı kendi belirler.

IELTS eğitimi için verilen panellerdeki  IELTS eğitimi konusunda ve IELTS eğitimi kampüslerinde düzenlenen IELTS eğitimi seanslarında ki IELTS eğitimi ile ilgili uygulamalar sırasında öğrencilere uygulanan IELTS eğitim programları, tamamen eğitim alan öğrencinin nitelikleri ile birebir örtüşen kendine özgü ve özel nitelikler taşır. Bu IELTS eğitim programının uygulama aşaması sona erdiğinde, IELTS sınavına tam olarak hazır hale gelir.

2 – Ielts Eğitimi ( 4 Öğrenci ile IELTS Eğitimi ): IELTS eğitimi  isimli forumlardaki IELTS eğitimi dallarında ve IELTS eğitimi departmanlarında işlenen IELTS eğitimi müfredatı içerisindeki IELTS eğitimi uygulamalarında, eğitimlere  kalabalık ama küçük gruplara katılarak   IELTS eğitimi almak isteyen öğrenciler, bugüne değin belkide hiç bir yerde görülmedik biçimde, IELTS sınav soruları hakkında verdiği bilgilerle öğrencilere IELTS sınav öncesinde en büyük katkıyı sağlayan, IELTS sınavının her modülü hakkında genel bilgilerin yanında özel bilgiler veren, öğrenciye, çoklu IELTS  eğitimi almalarına rağmen sanki tekli eğitim alırmış gibi hissettiren, uygulama aşamasında çok usta ve uzman eğitmenlerin yer aldığı programlarla IELTS eğitimi alırlar.

IELTS eğitimi için 4 kişiden oluşturulan ve toplu olarak yapılan eğitimlerde, öğrencilere uygulanan IELTS eğitimi programları tamamen bu tür gruplara uygulanmak üzere özel bir şekilde hazırlanmış yapıdadır. IELTS eğitimi  programlarının tatbik edilmesi sırasında. öğrenciler kendilerini birebir özel IELTS  eğitimi  alırmış gibi hisseder. Bu duyguyu bizim toplu gruplar için hazırladığımız ve tek hedefi öğrencinin başarısı olan programlar yaratır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • IELTS eğitimi seanslarındaki IELTS  eğitimi forumlarında tertiplenen IELTS  eğitimi etkinlikleri boyunca programa dahil olan ve IELTS eğitimini birebir yada gruplara dahil olan ve toplu eğitim alan tüm öğrencilerin tamamına ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci isterse ödemesini taksite de bağlayabilir.
  • IELTS eğitimi etkinlikleri sırasında IELTS  eğitimi kampüsünde yapılan  IELTS  eğitimi sürecinde,gerek birebir gerekse çoklu eğitim alan gruplara verilen IELTS eğitimleri sürecinde, bu sınavın en önemli yanlarından biri olan, akademik kelimelerle ilgili konularda öğrenci desteklenir ve eksik yanları tamamlanır. Bunun için, özel özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilir ve gelişmeleri çok yakından izlenir.
  • IELTS eğitimi için  IELTS  eğitimi etkinliklerinde tertip edilen IELTS  eğitimi ile ilgili organizasyonlarda hem birebir özel hemde toplu olarak IELTS eğitimi alan öğrenciler için düzenlenen IELTS eğitimleri sürecinde, IELTS  sınavının tüm ayrıntıları hakkında öğrencilere sınavda onlar için gerekli olan açıklamalar yapılır ve bilgi verilir.
  • IELTS eğitimi branşındaki IELTS  eğitimi kapsamında IELTS  eğitimi programlarının uygulama aşamasında, bu programlarda görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin tamamı IELTS eğitim uzmanıdır.