Ielts Eğitimi

IELTS EĞİTİMİ PROGRAMLARI

Ielts Eğitimi Programları İçeriği

1 – Ielts Eğitimi ( Birebir Özel Ielts Eğitimi )
2 – Ielts Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla  Ielts Eğitimi )

1 – Ielts Eğitimi ( Birebir Özel Ielts Eğitimi ): IELTS eğitimi uygulamaları kapsamında tüm ülkede benzeri olmayan, tüm hedefi ve amacı öğrenci ve onun iyi bir IELTS eğitimi görmesi olan, her satırı ile sınavda öğrencinin başarı kazanması amacı ile ona katkı sağlayan, içeriğinde ki sağlam bilgilerle öğrenciyi geliştirerek seviyesini yükselten ve onun  kendine olan güvenini arttıran, çalıştırıcı, teşvik edici, ciddi, disiplinli, içerdiği sınava dair çözüm yöntemleri ile yardımcı özelliklere sahip, öğrenciye özgü yöntemlerin kullanıldığı ve uzman bir hoca gözetiminde uygulanan programlarla desteklenen bu tür birebir IELTS eğitimi almak üzere kaydını yaptıran ve programa katılmayı kabul eden öğrenci, programın hangi günlerde uygulanmasını istediğine kendi karar verir ve bildirir. Bu öğrenciye verilen bir öncelik hakkıdır. Öğrenci bu hakkı zamanlama için istediği şekilde kullanabilir.

Çoğu kez öğrenci, bu gibi durumlarda eğitim aldığı için özel yaşamı ile ders alacağı süreci bir birine uyduramaz. Birçok sakıncaların olduğuna dair yakınmalar olduğundan bu tür yöntemi benimsedik.

Böylece öğrenci hem gereksinimi olan IELTS eğitimini alır hemde günlük özel yaşamında kafasında bir sorun yaşamaz ve rahatça hareket eder.

2 – Ielts Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla  Ielts Eğitimi ): IELTS eğitimi uygulamaları kapsamında küçük gruplara özgü, özel olarak hazırlanmış içeriğinde toplu IELTS eğitimiyle ilgili tüm incelik, özellik ve ayrıntıların bulunduğu, toplu derslerde kullanılan ve her bir öğrenciye  ulaşabilen en çağdaş sistemlerin olduğu, kullanılan yöntemler itibarı ile kıyaslandığında hiç bir yerde uygulanmayan ve benzeri olmayan yöntemlerin yer aldığı, öğrenci sorunlarını anında gideren önlemlerin sıralandığı, kuruluş  , hazırlanış ve uygulama felsefesinin öğrenci odaklı olduğu  özel yapım IELTS eğitim programlarının uygulandığı ve seviyeleri olabildiğince bir birine yakın olan 4 öğrenciden kurulu küçük sınıflar oluşturulur.

IELTS eğitimi uygulamaları kapsamında bu sınıflarda IELTS eğitimi almak ve amacınıza ulaşmak mümkündür. Zira, sınıf mevcudu az olduğu için, eğitmenler öğrencilerle kalabalık gruplara  kıyasla daha fazla ilgilenebilir.

IELTS eğitimi uygulamaları kapsamında ayrıca, öğrenci anlamadığı bir konu hakkında rahatlıkla soru sorabilir. Bu tür imkanların ve avantajların bulunduğu bu küçük gruplarda nitelikli, kaliteli ve eğitimin tüm inceliklerinin uygulandığı  dersleri almak mümkündür.

IELTS EĞİTİMİ için NEDEN BİZ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS eğitim programlarında yer alan ve eğitim gören hiç bir öğrenciye eğitim aşamasında her hangi bir özel nedenle eğitimi bırakmak istemesi durumunda ona engel teşkil eden ”  SENET “ yapılmaz. Öğrenci daha önceden bildirmek koşulu ile ödemesini kendi belirlediği zamanlarda taksitle de yapabilir.
  • Sınavda ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse başarılı olma şansı o kadar artar. Bu yüzden, IELTS eğitimi uygulamaları kapsamında akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar hazırlanır ve öğrencilere verilir. Tüm alıştırmaların yapılması ve çözümü istenir. Böylece yapılan bu uygulama ile, öğrencinin kelime bilgi ve haznesi gelişirken diğer yandan da öğrendikleri kelime sayısı artar. Bu da öğrencilere sınavda başarılı olma şansı ve imkanı yaratır.
  • IELTS eğitim programlarında sadece, öğrencinin eksik ve yetersiz bilgilerini tamamlayan özellikler yoktur. Beraberinde bu sınavda öğrencinin işlerini çok  kolaylaştıran sorulara doğru ve aynı zamanda daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  eğitimi de “ yer alır.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Özel birebir IELTS eğitim alın. Çekinmeyin. Hiç sanıldığı kadar yüksek ücretler yok. Hem olsa ne olur. Özel eğitim ile alacağınız eğitimin hem süresi kısalır hemde amacınıza rahatça ulaşır dileğinize kavuşursunuz.
  • Bol, bol akademik seviyede yazılar okuyun ve eğitim alsanız bile kişisel çalışmalar yaparak kendinizi geliştirin
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir