IELTS Hazırlık Kursu

IELTS HAZIRLIK KURSU

IELTS HAZIRLIK KURSU PROGRAMININ AYRINTILARI

1 – IELTS Hazırlık Kursu ( Birebir IELTS Hazırlık Kursu )
2 – IELTS Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursu )

IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretilerine başlamadan önce  hedeflenen IELTS sınav puanınızı alamama konusunda endişeli misiniz? Yoksa IELTS sınavına nasıl hazırlanmaya başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Endişelenme, IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretileri ile sana yardım edebiliriz. IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretilerinde eğitimini verdiğimiz ve öğrencileri hazırladığımız, IELTS’e  ülkenin  en iyi İngilizce uzmanı  ile IELTS Hazırlık Kursunda hazırlanın.

IELTS hazırlık kursu ile tanışın, IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretilerinde eğitimini verdiğimiz ve öğrencileri hazırladığımız, Akademik IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) sınavına giren öğrencileri hazırlamak için IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde eksiksiz bir öğrenme deneyimi sunan  bir  IELTS Hazırlık Kursu ( yalnızca 18 yaş ve üstü için ). IELTS Hazırlık Kursu , IELTS sınavına girerken IELTS hazırlık kursunda kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olmak için İngilizce dil becerileri, IELTS sınav formatı,  IELTS stratejileri , IELTS pratiği ve IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretilerinde kişisel geri bildirim konularında IELTS hazırlık kursunda koçluk içerir  .

 

Bu IELTS Hazırlık Kursu kimler içindir?

Bu IELTS Hazırlık Kursu, IELTS sınavını anlamalarını ve dolayısıyla IELTS sınava girme yeteneklerini geliştirmek isteyen 18 yaşından büyük tüm öğrenciler veya çalışanlar içindir . IELTS hazırlık kursu Hem sınava girmiş hem de henüz sınava girmemiş kişiler için de IELTS Hazırlık Kursu uygundur.

 

IELTS Hazırlık Kursu neleri kapsıyor?

IELTS hazırlık kursu departmanındaki IELTS Hazırlık Kursu ünitelerimizde düzenlenen IELTS hazırlık kursu öğretileri ile İngilizce dil becerilerinizi geliştirecek , IELTS sınav formatını öğrenecek, ayrıca etkili sınav stratejileri geliştirmeyi IELTS hazırlık kursu ile öğrenecek  ve ayrıca örnek IELTS görevleri yaparak pratik yapacaksınız . Ek olarak, öğretim ekibimiz, IELTS sınav performansınızı nasıl artıracağınız konusunda IELTS Hazırlık Kursu boyunca size kişiselleştirilmiş geri bildirimi IELTS Hazırlık Kursunda sağlayacaktır.

 

Aşağıdaki sekmelerden  IELTS hazırlık kursu hakkında daha fazlasını keşfedin

Her beceri için IELTS Hazırlık Kursuna genel bakış
:

DİNLEME

Bölüm 1 ila 4 için soru türleri ile tam alıştırma
Form tamamlama, cümle tamamlama, özet tamamlama, akış şeması tamamlama,
Kısa cevaplı ve çoktan seçmeli sorular
Kapsanan dil becerileri arasında bileşik isimler, benzer seslere sahip kelimeler, eğitim için kelime hazinesi ve bağlantı ifadeleri bulunur.
Konular bir kulübe katılmayı, bir bütçeyle yaşamayı, eğitim ve çalışma gezilerini içerir.

KONUŞMA

1’den 3’e kadar bölümler için tam uygulama
Genişletilmiş ve daha ayrıntılı cevaplar vermek
Soru tiplerini belirleme ve gramer bilgisini artırma
Telaffuzu iyileştirme ve konuşmadaki bozulmaları önleme
Konular arasında çalışma ve çalışma, medya, eğitim, boş zaman, hediyeler ve seyahat yer alır.

OKUMA

Akış şeması tamamlama, çoktan seçmeli, doğru/yanlış/verilmemiş, başlık eşleştirme, cümle tamamlama, özet tamamlama ve sınıflandırma gibi çeşitli metinler ve soru türleri
Dil alanları, bilim dili, sayısal terminoloji, benzer anlama sahip sözcükler ve birleşik sözcükleri içerir.
Konular arasında bilimsel keşif, nüfus değişimi, kamusal sanat ve ekonomik kaynaklar yer alır.

ESSAY YAZMA

Görev 1 ve 2 için tam uygulama
Alt beceriler, giriş ve genel bakış yazma, verileri sınıflandırma, talimatları izleme, beyin fırtınası ve planlama ve paragrafları yapılandırmayı içerir.
Konular alışveriş, ev bütçeleri, reklamcılık, uluslararası ilişkiler ve iş dünyasını içerir.