IELTS Hazırlık Kursu

IELTS HAZIRLIK KURSU PROGRAMLARI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER 

IELTS Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği ve Kapsamı


1 – IELTS Hazırlık Kursu Denizli ( Birebir IELTS Hazırlık Özel Kurs )
2 – IELTS Hazırlık Kursu Denizli ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursu )

IELTS hazırlık kursu kimler içindir?

 IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursumuz aşağıdakileri arayanlar için mükemmeldir:

 • IELTS hazırlık kursu öğretisinde mükemmel IELTS hazırlık kursu  eğitimi ve pratiği ile dil akıcılığını geliştirin
 • IELTS hazırlık kursu birimlerimizdeki IELTS hazırlık kursu materyallerini kullanarak IELTS Hazırlık Kursunda akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirmek
 •  IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursumuzda IELTS test yapısı ve gerekli IELTS sınav teknikleri hakkında her şeyi öğreneceksin
 • Sınav günü yüksek IELTS sınav puanı alma şansınızı artırın
 •  IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursumuz ile uluslararası geçerliliğe sahip IELTS sertifikası kazanın
 •  IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursumuzda Bir sonraki akademik veya kariyer hedefinize ulaşmaya yaklaşın

IELTS hazırlık kursu programlarındaki aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Haftada 30 derslik 9 haftalık IELTS hazırlık kursu
 • Haftada 30 derslik 9 haftalık IELTS  hazırlık kursu
 • Haftada 30 derslik 6 haftalık IELTS   hazırlık kursu
 • Haftada 20 derslik 6 haftalık IELTS  hazırlık kursu

Eğer kolej veya üniversite düzeyinde okumak istiyorsanız ya da gelecek için büyük kariyer hedefleriniz varsa, IELTS hazırlık kursu eğitim merkezimizdeki IELTS hazırlık kursu sizin için uygun olabilir. Cambridge IELTS testi, dünyanın en popüler İngilizce testidir.

 

 • IELTS hazırlık kursu temel birimlerimizdeki IELTS hazırlık kursu programlarında alacağınız IELTS eğitimi, sizi akademik ve profesyonel yaşama hazırlayan İngilizcenin tüm alanlarını geliştirmenize  IELTS hazırlık kursu bölümlerimizde ki  IELTS hazırlık kursu seminerlerinde tesis edilen IELTS hazırlık kursumuz yardımcı olacaktır.
  1. Çeşitli gerçek yaşam durumları için gerekli iletişim becerilerini geliştirmek.
  2. IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursu ile öğrencilere eğitimini verdiğimiz, IELTS sınav formatı, sınav kağıtları, dil bilgisi, söz dizimi, anahtar kelime bilgisi, telaffuz ve IELTS çalışma becerileri geliştirme konularına IELTS Hazırlık Kursu ile aşina olun.
  3.  IELTS hazırlık kursu merkezimizde yalnızca en son IELTS hazırlık materyallerini kullanarak optimum sınav performansınızı sağlamak amacıyla sizi IELTS testine IELTS Hazırlık Kursu ile hazırlamak için uygulama testleri yoluyla düzenli IELTS hazırlık kursu alın .IELTS sınavı tüm İrlanda’da kabul edilmektedir ve IELTS dünya çapında okullar, üniversiteler, işverenler, göçmenlik makamları ve meslek kuruluşları dahil 10.000’den fazla kuruluş tarafından tanınmaktadır. IELTS hazırlığına hazır olup olmadığınızı nasıl anlarsınız? Her gün B1 veya daha yüksek seviyede yazılı ve sözlü İngilizce kullanıyorsanız, IELTS  hazırlık kursu sizin için mükemmel bir seçenektir. IELTS hazırlık kursu, akademik okuma, akademik yazma, dinleme ve konuşma alanlarında tüm İngilizce ve IELTS eğitim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Haftada 20 derslik 6 haftalık IELTS hazırlık kursumuz ,IELTS KURSLARI merkezindeki  IELTS KURSLARI departmanında  IELTS sınavına katılanlara rehberlik etmek ve onları desteklemek için IELTS Hazırlık Kursu özel olarak tasarlanmıştır.
  4. IELTS hazırlık kursları, IELTS sınavına katılanların sınavın olası tüm yönlerini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır: akademik okuma, akademik yazma, dinleme, anlama ve konuşma.
  5. IELTS Hazırlık Kursu Tercih ettiğiniz süreye bakılmaksızın, IELTS hazırlık kursu çalışmasının sınav hazırlık haftaları boyunca, öğretmenlerimiz size IELTS hazırlık kursunda her öğrencinin IELTS sınavını ve en iyi teknikleri IELTS hazırlık kursu derinlemesine anlamalarını sağlayacak yüksek düzeyde destek ve IELTS hazırlık kursu merkezimizdeki  IELTS hazırlık kursu birimlerimizde kurulan IELTS hazırlık kursumuzda bireysel rehberlik verecektir.