IELTS Hazırlık Programı

IELTS HAZIRLIK  PROGRAMI İÇERİĞİ 

 

IELTS HAZIRLIK  PROGRAMI İÇERİĞİ ve IELTS HAZIRLIK DERSİ

1 – IELTS Hazırlık Programı ( Birebir IELTS Hazırlık Programı  )
2 – IELTS Hazırlık Programı  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Programı )

IELTS Hazırlık Programı kampüsündeki IELTS hazırlık programı birimlerimizde bulunan IELTS hazırlık programı departmanlarında IELTS hazırlık programı test formatını, nasıl işaretlendiğini anlamayı ve ardından istediğiniz puanı elde etmek için IELTS Hazırlık Programı ile bir plan yapmayı içerir. Bunu yapmak için, IELTS sınavına kaydolmadan önce IELTS Hazırlık Programı öğretileri ile İngilizcenizi geliştirmeniz, IELTS  test becerilerinizi geliştirmeniz ve IELTS Hazırlık Programı kampüsündeki IELTS hazırlık programı birimlerimizde bulunan IELTS hazırlık programı departmanlarında ilerlemenizi kontrol etmek için bir IELTS Hazırlık Programı programına   katılmanız gerekecektir.

IELTS Sınavına Nasıl Hazırlanılır

Aşağıda IELTS Hazırlık Programı kampüsündeki IELTS hazırlık programı birimlerimizde bulunan IELTS hazırlık programı departmanlarında IELTS hazırlığınıza yardımcı olacak hızlı bir kontrol listesi bulunmaktadır:
Test biçimini anlayın
Testin nasıl işaretlendiğini bilin
Kendinizi İngilizce ile kuşatın
Bir eylem planı yapın
IELTS Hazırlık kursuna katılın
Örnek sorularla alıştırma yapın
IELTS becerilerinizi mükemmelleştirin
IELTS hazırlık programında İlerlemeni takip et
IELTS Test için kaydolun
IELTS Hazırlık programı: 3 Kat Daha Hızlı Geçin?

Doğrusu, IELTS hazırlık programı DENİZLİ kampüsündeki makaleyi okuyan herkes için bu sorunun cevabı farklı olacak, bu da IELTS Hazırlık Programı kampüsündeki IELTS hazırlık programı birimlerimizde herkese yardımcı olacak bir çözüm bulmamı zorlaştırıyor.

Ancak, IELTS Hazırlık Programı de size söyleyebileceğim şey,IELTS Hazırlık Programı ile sınavınıza DOĞRU BİR ŞEKİLDE nasıl hazırlanacağınızdır!

Hazırlığınızı nasıl geliştireceğinizi ve IELTS yolculuğunuzu nasıl hızlandıracağınızı IELTS Hazırlık Programı ile buradan öğrenin:

IELTS Hazırlık Neden Bu Kadar Zor?

Oldukça basit, orada çok fazla bilgi var ve öğrenciler hangi kaynaklara güvenebileceklerini bilmiyorlar . IELTS aylarca (bazen yıllarca!) sıkı çalışma ve binlerce dolarlık IELTS hazırlık programı için eğitim ve test ücreti alabilir, bu nedenle ilk seferde doğru yapmak için çok fazla baskı vardır.

Geliştirmeniz gereken üç ana şey var:

Genel İngilizce seviyesi (Yavaş)
Test becerileri (Orta)
Testin nasıl işaretlendiğini bilmek (Hızlı)
Genel İngilizce Seviyenizi Geliştirin
IELTS aslında bir İngilizce dil sınavıdır, bu nedenle İngilizce seviyeniz ne kadar yüksekse, puanınız da o kadar iyi olmalıdır. İngilizce seviyeniz yeterince yüksek değilse, IELTS Hazırlık Programı sadece IELTS becerilerini öğrenmek ve uygulama testleri yapmak yeterli olmayacaktır.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu muhtemelen hazırlığınızın en yavaş kısmıdır. Çoğu İngilizce okulu, bir öğrencinin İngilizce düzeyini 0,5-1 bant puanına eşdeğer olarak geliştirmek için en az 6 ay önerir.

Aşağıda size IELTS Hazırlık Programı sınıfımızdaki IELTS hazırlık programı birimlerimizde tesis edilmiş  IELTS hazırlık programı  bölümlerinde evde genel İngilizce seviyenizi nasıl geliştirebileceğinizi göstereceğim.

Test Becerilerinizi Mükemmelleştirin

IELTS sınavının dört bölümü vardır: Yazma, Konuşma, Okuma ve Dinleme. Bu bölümlerin her birinin birçok farklı olası sorusu vardır .

Örneğin, akademik öğrenciler  IELTS Task 1 Writing bölümünde yedi farklı soru türünden birini görmeyi bekleyebilirler. Bu farklı soru türlerinin her biri IELTS hazırlık programında farklı beceriler gerektirir.

IELTS  Dinleme ve Okuma testlerinin her birinde 10’dan fazla farklı soru türü bulunur. Yine, tüm bu sorular IELTS Hazırlık Programı kampüsündeki IELTS hazırlık programı birimlerimizde bulunan IELTS hazırlık programı departmanlarında farklı bir strateji ve beceri seti gerektirir.

 

IELTS hazırlık programı öğretilerinde DENİZLİ IELTS hazırlık programının, büyük bir kısmı bu becerileri öğrenmeye harcanmalı ve bunlar yüksek düzeyde İngilizce ile birleştirildiğinde IELTS Hazırlık Programı ile yüksek puanla sonuçlanmalıdır.

Testin Nasıl İşaretlendiğini Bilin

IELTS Puanınızı yükseltmenin en hızlı ve en etkili yolu, sınav görevlilerinin tam olarak ne istediğini bilmek ve bunu onlara vermektir. IELTS Hazırlık Programı DENİZLİDE   IELTS Öğretilerimin çoğu bu prensibe dayanmaktadır.