IELTS Hazırlık Sınıfı

IELTS Hazırlık Sınıfı uygulamaları ile IElTS sınavında iyi bir sonuç alde edebilirsiniz IELTS HAZIRLIK SINIFI PROGRAMI

IELTS HAZIRLIK SINIFI PROGRAMI İÇERİĞİ

1 – IELTS Hazırlık Sınıfı ( Birebir IELTS Hazırlık Kursu )
2 – IELTS Hazırlık Sınıfı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursu)

IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı  programları ile IELTS Sınavına mı hazırlanıyorsunuz?
Yurt dışında Üniversiteye Başvurmak mı istiyorsunuz?
Göç etmeyi mi planlıyorsunuz ve bir IELTS puanına mı ihtiyacınız var?

1 – Mevcut İngilizce seviyenizi öğrenin

IELTS sınavınızı planlamadan önce IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı  programları ile  mevcut seviyenizin ne olduğunu IELTS Hazırlık Sınıfı  için bilmek önemlidir. Güçlü ve zayıf yönleriniz nerede? Kendinize IELTS Hazırlık Sınıfı öğretilerinde yer alan IELTS Hazırlık Sınıfı programlarında  şunları sorun:

Gramerim ne kadar  iyi?
Sınav hakkında yeterli bilgiye sahip miyim?
Ne kadar disiplinliyim?
İngilizce zayıf yönlerim nelerdir?
En iyi olduğum şey nedir?
IELTS deneme sınavına girmek iyi bir fikir olabilir. Gerçekçi koşullar altında alın ve ardından mevcut seviyenizi öğrenmek için IELTS Hazırlık Sınıfı programlarında  puanınızı kontrol edin. Bu, okuma ve dinleme için kolay olacaktır, ancak konuşma ve yazma için IELTS Hazırlık Sınıfında bir uzman isteyebilirsiniz.

IELTS AKADEMİK EĞİTİMİN IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizde kurulu  IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizdeki ekibine göz atın!

2 – Hedefinizi belirleyin

IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı programlarında Seviyenizi öğrendikten sonra IELTS sınavını planlamaya başlayabilirsiniz. Gerçekçi olun yoksa kendinizi hayal kırıklığına uğratırsınız. Örneğin, şu anda IELTS Hazırlık Sınıfında 5. gruptaysanız, önümüzdeki birkaç hafta içinde 8. grubu hedeflemek ve beklemek gerçekçi olmaz.

IELTS Hazırlık Sınıfında Çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

Neden bir IELTS puanına ihtiyacınız var?

Puanınızın amacı nedir?
Bu puanı alamazsanız ne olur?
Hedefinize ulaşmak için hangi puana ihtiyacınız var?
Dünyadaki birçok insan için sihirli grup “7”dir. Bu, üniversiteler ve göçmenlik bölümleri için gerçekten yaygın. Adayların IELTS‘de 7 bandına sahip olduğunu bilmek isterler çünkü bu, başvuranın İngilizce konusunda yetkin olduğunu gösterir.

IELTS Hazırlık Sınıfı programlarında hedefinizi belirleyin, ardından yolculuğunuzu birlikte planlamak için  IELTS AKADEMİK EĞİTİM ekibiyle IELTS Hazırlık Sınıfı için iletişime geçin!

3 – Gerçekçi bir plan yapın

Bu muhtemelen en zor kısımdır.

Artık sahipsin:

IELTS sınavı hakkında biraz bilgi
Geçerli bir bant 5/6 seviyesi
7 veya muhtemelen 7.5 bandının gerekli bir hedef seviyesi
En iyi nasıl devam edileceğine dair bir ikilem
Elbette kendi başınıza pratik yapabilirsiniz….

Veya    IELTS AKADEMİK EĞİTİM’de bir IELTS hazırlık sınıfına veya IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı  programlarındaki özel oturumlara katılırsınız .

IELTS AKADEMİK EĞİTİM’de neden bir IELTS hazırlık sınıfına katılmalısınız?

Profesyonel ve deneyimli öğretmen
Çevrim içi derslerde, kendi evinizin güvenliğinde öğrenirsiniz
IELTS prosedürlerini ve formatlarını anlayın
IELTS için faydalı test çözme stratejilerini ve becerilerini öğrenin
Otantik IELTS tarzı alıştırmalar ve etkileşimli aktivitelerle tüm dil becerilerini geliştirin
Güçlü İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirin
Küçük gruplar halinde odaklanmış sınıflar
IELTS Hazırlık Sınıfında bir deneme testi yapın
IELTS hakkında bilgi edinmek ilk adımdır. Bu, ilerlemenizi planlamanıza yardımcı olabilir. Kendi seviyenizi, hedefinizi öğrendikten ve testi anladıktan sonra bir plan oluşturmaya başlayabilirsiniz.

IELTS hakkında daha fazla bilgi ve IELTS Hazırlık Sınıfı için IELTS AKADEMİK EĞİTİM ekibiyle IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı  programları ile iletişime geçin!

En iyi IELTS hazırlığı için IELTS Deneme Testlerimizden birini deneyin.

Gereksiniminize bağlı olarak IELTS Hazırlık Sınıfı  merkezimizdeki IELTS Hazırlık Sınıfı  ünitelerimizde gerçekleştirilen IELTS Hazırlık Sınıfı  programları ile  öğrencilere eğitimini verdiğimiz Genel IELTS veya Akademik IELTS sınavlardan birini tercih edebilirsiniz.