IELTS HAZIRLIK

IELTS Hazırlık Kursu ile IELTS sınavında başarı gelir.IELTS HAZIRLIK ve IELTS

IELTS HAZIRLIK ve IELTS EĞİTİMİ

1 – IELTS hazırlık  – Bire bir Özel DENİZLİ IELTS hazırlık

1 – IELTS hazırlık  – 4 Öğrenci İle Yapılan  DENİZLİ IELTS hazırlık

“Başarının sırrı yoktur. Bu çok çalışmanın, sabrın ve öğrenmenin bir sonucudur.”

Her yıl dünya çapında birçok öğrenci IELTS hazırlık merkezindeki IELTS hazırlık çalışmasından sonra  IELTS hazırlık programları ile IELTS sınavına giriyor, ancak hepsi istedikleri IELTS puanını alıyor mu? Hayır, öğrencilerin çoğu,  bırakın IELTS sınavına giren birçok öğrenci, ilk seferde iyi puan alamadıkları için IELTS hazırlık merkezindeki IELTS hazırlık çalışmasından sonra IELTS hazırlık programları ile IELTS sınavına hazırlanıyor ve tekrar IELTS sınavına giriyor.

Öğrenciler neden IELTS sınavında istedikleri puanı alamamaktadır? Bunun nedeni çoğunlukla IELTS hazırlık merkezindeki IELTS hazırlık çalışmasından sonra  IELTS hazırlık programları ile  IELTS hazırlık merkezinde öğretilen IELTS sınav formatının hazırlanmaması ve anlaşılmamasıdır.

Yakında IELTS sınavına girecekseniz, aşağıda  IELTS Hazırlık merkezimizde birkaç IELTS Hazırlık ipucu  ve IELTS sınav hazırlığınızı kolaylaştırmak için en iyi IELTS enstitüsünü nasıl seçebileceğiniz yer almaktadır.

IELTS Hazırlık İpuçları

IELTS, Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi, bir adayın İngilizce dil becerilerini yani yeterli konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini derecelendirmek için kullanılan bir sınavdır.

IELTS HAZIRLIK ile bu becerilerde uzmanlaşmak günler ve saatler süren çaba ve pratik gerektirir, ancak IELTS hazırlık merkezindeki IELTS hazırlık çalışmasından sonra  IELTS hazırlık programları ile verilen aşağıdaki ipuçlarıyla sınava daha önce hiç olmadığı gibi hazırlanabilirsiniz:

IELTS HAZIRLIKTA Güçlü bir sözcük kaynağı oluşturun

Sözlüksel kaynak, niyetlerinizi doğru bir şekilde iletmek için bir dizi kelime dağarcığı kullanmak anlamına gelir. Bu, söz konusu bağlama doğal olmayan son derece zor kelimeler kullanmak anlamına gelmez.

IELTS’de 9 bant puanı almak istiyorsanız, geniş bir kelime dağarcığı kullanmanız önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, bir cümle içinde kelime tesliminizin veya yerleşiminizin çok doğal ve hatasız görünmesi gerektiğidir.

Çok okuyarak güçlü ve etkileyici bir IELTS kelime dağarcığı oluşturabilirsiniz. Okuma sırasında öğrendiğiniz kelimeleri kullanmadığınız sürece tek başına okumak amaca hizmet etmez. Bir kelimeyi kelime dağarcığınızın aktif bir parçası haline getirmek için IELTS hazırlıkta en az 10-15 deneme gereklidir.

Dinleme alıştırması yapın

IELTS hazırlıkta Dinleme pratiği yapmak sadece alıştırma modüllerini dinlemek anlamına gelmez, aynı zamanda anadili İngilizce olan kişiler tarafından yürütülen bilgilendirici videoları, podcast’leri ve radyo programlarını dinlemek anlamına da gelir.

Bu tür şovları ve videoları DENİZLİ IELTS hazırlıkta dinlemek, dinleme becerilerinizi geliştirmenize çok yardımcı olacaktır, çünkü insanların sorunları tartıştığını ve ardından olası çözümler sağladığını duyarsınız. Ayrıca kelime dağarcığınıza uygulayabileceğiniz birçok yeni kelime de öğrenirsiniz.

Yararlı bulduğunuz bilgileri veya kelimeleri için DENİZLİ IELTS hazırlıkta küçük notlar almayı unutmayın.

Mümkün olduğunca çok okuyun

IELTS için Sadece çok fazla kitap, gazete veya dergi okumanız yetmez, aynı zamanda her zaman yanınızda güvenilir bir İngilizce-İngilizce sözlük bulundurmanız gerekir.

IELTS için Bir okuma alışkanlığı geliştirerek kendinizi sınavınızda kullanabileceğiniz yeni kelimeler, deyimler ve ifadelerle tanıştırırsınız. Zengin bir kelime hazinesi, ancak onu doğru kullanırsanız ve kullandığınız her kelimenin anlamını biliyorsanız, sınav görevlisini her zaman etkiler.

Okurken ve yabancı bir kelimeyle karşılaştığınızda, sözlükte kontrol etmeden önce anlamını kendi başınıza yorumlamaya çalışın.

Başarıya giden yolu yazın

IELTS   Sınavınızda doğru yazımları kullanmak çok önemlidir. Çoğu öğrenci, kelimelerin yazılışına IELTS HAZIRLIK programında odaklanmadıkları için günlerce hazırlandıktan sonra bile daha az puan alır.

Heceleme oyununuzu ancak yazma alıştırması yaparak geliştirebilirsiniz.  IELTS hazırlık merkezindeki  IELTS hazırlıkta Yazım kurallarını iyileştirmenin yanı sıra yazma alıştırması da hızınızı artıracaktır.

Zaman yönetimi, IELTS hazırlığının önemli bir parçasıdır   . Gerçekten IELTS sınavında hiçbir soruyu cevapsız bırakmak istemezsiniz. Yanlış zaman yönetimi size çok pahalıya mal olabilir, bu nedenle bunun basit bir çözümü,  IELTS hazırlıkta olabildiğince çok yazmaya çalışmaktır.

Bulduğunuz her fırsatta İngilizce konuşun

 IELTS hazırlık merkezindeki  IELTS hazırlık çalışmasından sonra IELTS sınavına giren birçok öğrenci, konuşma modülünü en zoru olarak görmektedir. Bunun nedeni, sınav görevlisiyle yüzleşmek zorunda olmanız ve gerginliğin hakim olması olabilir. Gerginliğin üstesinden gelmenin en iyi yolu, her fırsatta İngilizce konuşmaktır.

Ayrıca  IELTS hazırlıkta bir aynanın önünde durup konuşma pratiği yapabilirsiniz, bu  IELTS hazırlık kampüsündeki   IELTS hazırlık  kendinizi değerlendirmenize ve nerede eksik olduğunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Anadili İngilizce olan kişilerle sohbet etmeye çalışın çünkü ana dili İngilizce olan biri gibi konuşmaya çalışmak nihai hedefinizdir.

Konuşurken yeterince durakladığınızdan, belirli kelimeler üzerinde vurgu yaptığınızdan ve etkileyici kelimeler kullandığınızdan emin olun. Konuşmanızda çok fazla ahh ve umms olmamalı.

Artık çoğu öğrenci için sertifikalı ve nitelikli bir eğitmen altında IELTS hazırlıkta pratik yapmak IELTS sınavına hazırlanmanın en iyi yoludur.

Ama nasıl oluyor da en  iyi IELTS enstitüsü seçilebiliyor ?

IELTS enstitülerinin sayısının artmasıyla birlikte kömürün içindeki pırlantayı bulmak çok zorlaşıyor. Doğru olanı seçtiğinizden emin olun çünkü geleceğiniz için çok önemli bir karardır.

Seçtiğiniz IELTS koçluk enstitüsü, tüm ihtiyaçlarınızı IELTS hazırlık temel kaynaklarında  IELTS hazırlık çalışmasından daha sonra  IELTS hazırlık programları ile  IELTS hazırlık seminerlerinde  karşılamalı ve bireysel eksikliklerinizi geliştirmeye odaklanan bir öğrenme deneyimi sağlamalıdır.

Ayrıca enstitü, yüksek teknoloji laboratuvarları ve canlı ustalık sınıfları gibi en son teknolojiden yararlanmalıdır.  Enstitüsünün IELTS hazırlık merkezindeki  IELTS hazırlık çalışmasından sonra  IELTS hazırlık programları ile bizim gibi IELTS te dört modülün tümüne aynı özeni göstermesi ve her sınıfta sınırlı sayıda öğrenciye sahip olması, eğiticinin her çocuğa ayrı ayrı odaklanabilmesi için ayrıca  IELTS HAZIRLIKTA pastanın üzerinde birazda  kiraz olacaktır.