Ielts Hocası

IELTS HOCASI HAKKINDA

IELTS HOCASI HAKKINDA BİLGİ

1 – Ielts Hocası ( Birebir Ielts Özel Ders)
2 – Ielts Hocası ( 4 Kişi ile Ielts Özel Ders)

 

 1 – Ielts Hocası ( Birebir Ielts Özel Ders):gramında 

IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında IELTS hocasının bizzat kendinden  IELTS özel ders almanın, özellikle konusunda uzman olan bir  IELTS  hocasının  gözetiminde profesyonel bir destek alarak IELTS özel ders almanın, Ielts Hocası ile ne derecede etkin, verimli, eğitici ve öğretici olduğunu bilen öğrencilerin IELTS hocasının tavsiyesi  ile kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocası için baş vurduğu özel bir biçimde hazırlanmış, tüm öğrenci istek, amaç ve hedeflerini kapsayan ve gerçekleştiren IELTS hocası isimli programlara  IELTS hocasının önderliğinde birebir  IELTS özel  ders almak amacı ile IELTS hocasına katılmak isteyen ve kayıt olan öğrenciye IELTS hocasından ders alacağı günleri seçme ve IELTS hocasının  programında belirleme hakkı verilir. Böylece öğrenci IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında günlük yaşamında bir sorun yaşamadan IELTS hocasının kampüsünde hem IELTS hocasından ders alır hemde ihtiyacı olan günlük  hayatını yaşar. IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında ders günlerini seçme ve belirleme önceliği IELTS hocasında değil öğrencide olacağından, seçimini yaşamına göre  IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında düzenleyebilir.

 

2 – Ielts Hocası ( 4 Kişi ile Ielts Özel Ders): 

Bir çok IELTS kurumunda kalabalık gruplarla gerçekleştirilen ama sonuç alınamayan kalabalık grupların oluşturduğu sorunlardan ve verimsizliğinden arındırılarak IELTS hocasının gözetim ve denetimi altında ve  IELTS hocasının koçluğunda IELTS hocasının bizzat hazırladığı mevcudu az küçük gruplar için IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında özel bir tarzda en çağdaş yöntem, sistem, ve bilgilerle donatılmış eğitici, kesin öğretici, sonuç alıcı ve IELTS sonuçları üzerinde etkin rol oynayan IELTS  programlarına IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında IELTS hocasının bizzat kendinden  IELTS özel dersinde müracaat eden öğrenciler arasından IELTS hocası tarafından  seçilen  düzeyleri bir birine oldukça yakın veya denk olan uyumlu 4 öğrenciden IELTS hocası tarafından gruplar kurulur ve bu gruplarda IELTS hocası aracılığı ile kaliteli ve çağdaş bir IELTS eğitimi verilir. Birebir IELTS özel ders almak istemeyenlerin katılabileceği küçük gruplardır bunlar.

IELTS HOCASI için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS programlarında ders  veren IELTS hocaları  bu sınavın eğitimi konusunda deneyimli,uzman, seçkin, saygın  ve gerçek IELTS hocasıdır.
  • IELTS hocası ders sayısı konusunda çok esnek bir yapıya sahiptir. Arzu eden öğrenci IELTS hocasından sadece yetersiz olan  bir yanları için, örneğin sadece ” speaking ” dersi alabilir.
  •  IELTS  hocası tarafından IELTS  sınavına hazırlanan aday öğrencilere, tek amacı sınavda öğrencinin başarılı olmasını sağlayacak  olan, başarı odaklı ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersi de “IELTS hocası ile  verilir. Bu şekilde aday öğrencinin başarılı olması IELTS hocası yardımı ile kolaylaştırılır.
  • IELTS hocasının mekanında IELTS hocasının gözetiminde IELTS ders  programlarına dahil olan ve tavsiye edilen IELTS hocası ile IELTS dersi yapan aday öğrencilere, onları bizden IELTS dersi almaları için yasal bir zorunluluk getiren”  SENET “ uygulaması IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında yoktur.