Ielts Hocası

IELTS HOCASI HAKKINDA
IELTS HOCASI HAKKINDA BİLGİ

1 – Ielts Hocası ( Birebir Ielts Özel Ders)
2 – Ielts Hocası ( 4 Kişi ile Ielts Özel Ders)

1 – Ielts Hocası ( Birebir Ielts Özel Ders): IELTS hocası tarafından kurulmuş IELTS merkezinde  IELTS hocasından ve IELTS hocasının kendi mekanında IELTS hocasının bizzat kendinden  özel ders almanın, özellikle konusunda uzman olan bir  IELTS  hocasının  gözetiminde profesyonel bir destek alarak IELTS özel ders almanın, ne derecede etkin, verimli, eğitici ve öğretici olduğunu bilen öğrencilerin baş vurduğu özel bir biçimde hazırlanmış, tüm öğrenci istek, amaç ve hedeflerini kapsayan ve gerçekleştiren programlara  IELTS hocasının önderliğinde birebir  IELTS özel  ders almak amacı ile katılmak isteyen ve kayıt olan öğrenciye IELTS hocasından ders alacağı günleri seçme ve belirleme hakkı verilir. Böylece öğrenci günlük yaşamında bir sorun yaşamadan hem IELTS hocasından ders alır hemde ihtiyacı olan günlük  hayatını yaşar. Ders günlerini seçme ve belirleme önceliği öğrencide olacağından, seçimini yaşamına göre  düzenleyebilir.

IELTS hocası aracılığı ile IELTS hocasının denetim ve gözetimindeki  IELTS hocasının eğitim merkezinde IELTS hocasının verdiği IELTS seminerleri kapsamında, öğrencinin başarılı olabilmesi için IELTS hocasının uygulayacağı  programın kaç ders olması gerektiği, öğrencinin İngilizce seviyesine, bilgisine ve IELTS sınavında elde etmek istediği skora göre belirlenir ve eksik bilgileri gideren ve tamamlayan kesinlikle öğrencinin tüm özelliklerini dikkate alacak bir biçimde IELTS hocası tarafından düzenlenen ” kişiye özel ve özgü  bir IELTS programı uygulanır.

IELTS hocasının dershanesinde IELTS hocasından birebir özel IELTS dersi alanlara,  IELTS hocasının uyguladığı program, kesinlikle öğrenciye özgü ve ona özel IELTS hocasının kendi  programı olduğu gibi tüm yanları ile eksiksiz bir şekilde uygulanır ve uygulama bittiğinde öğrenci IELTS sınavına hazır hale gelir.

2 – Ielts Hocası ( 4 Kişi ile Ielts Özel Ders): Bir çok kurumda kalabalık gruplarla gerçekleştirilen ama sonuç alınamayan kalabalık grupların oluşturduğu sorunlardan ve verimsizliğinden arındırılarak IELTS hocasının gözetim ve denetimi altında ve  IELTS hocasının koçluğunda IELTS hocasının bizzat hazırladığı mevcudu az küçük gruplar için özel bir tarzda en çağdaş yöntem, sistem, ve bilgilerle donatılmış eğitici, kesin öğretici, sonuç alıcı ve IELTS sonuçları üzerinde etkin rol oynayan IELTS  programlarına müracaat eden öğrenciler arasından seçilen  düzeyleri bir birine oldukça yakın veya denk olan uyumlu 4 öğrenciden gruplar kurulur ve bu gruplarda IELTS hocası aracılığı ile kaliteli ve çağdaş bir eğitim verilir. Birebir IELTS özel ders almak istemeyenlerin katılabileceği küçük gruplardır bunlar.

IELTS hocasının kendi yerinde ve IELTS hocasının özel programları ile IELTS  hocası tarafından sayı olarak kalabalık olmayan  gruplarda nitelikli bir IELTS dersinin  verilebilmesi, öğrenci sayısının az olması ile doğrudan bağlantılıdır. Çünkü, yapılan son bilimsel araştırmaların bulgularına göre grup şeklinde verilen IELTS derslerinde en iyi neticenin  alınabilmesi için, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişiden fazla olmamalıdır.

 IELTS  hocası tarafından IELTS hocasının hazırladığı programlarla kurulan ve IELTS hocasının özel düzenlemeleri ile,mevcudu az olan 4 kişilik küçük IELTS gruplarında,öğrenci kalabalık gruplarda yapamadığı şeyleri yapabilir. Mesela, anlamadığı yerlerle ilgili olarak  IELTS hocasına soru sorabilir. Çünkü kalabalık gruplarda kalabalık nedeni ile bu tür bir olanak öğrenciye pek tanınmaz. Diğer bir avantaj da  IELTS hocası öğrencilerle çok daha rahat ilgilenebilir.

IELTS HOCASI için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS programlarında ders  veren IELTS hocaları  bu sınavın eğitimi konusunda deneyimli,uzman, seçkin, saygın  ve gerçek IELTS hocasıdır.
  • Ders sayısı konusunda çok esnek bir yapıya sahibiz. Arzu eden öğrenci IELTS hocasından sadece yetersiz olan  bir yanları için, örneğin sadece ” speaking ” dersi alabilir.
  •  IELTS  hocası tarafından IELTS  sınavına hazırlanan aday öğrencilere, tek amacı sınavda öğrencinin başarılı olmasını sağlayacak  olan, başarı odaklı ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersi de “ verilir. Bu şekilde aday öğrencinin başarılı olması IELTS hocası yardımı ile kolaylaştırılır.
  • IELTS sınavlarında, sınava girenlerin akademik kelime bilgisi başarılı olmasında çok etken  rol oynar. Bu yüzden, IELTS hocası elindeki tüm imkanlarla ve ders alan aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirici ve sayısını çoğaltan özel alıştırmalarla öğrenciler desteklenir ve bu alıştırmaların tümünün  yapılması ve çözülmesi istenir. Bu süreçte öğrenciler IELTS hocası aracılığı ile yakın takibe alınır ve kontrol edilir.
  • IELTS hocasının mekanında IELTS hocasının gözetiminde ders  programlarına dahil olan ve ders alan aday öğrencilere, onları bizden ders almaları için yasal bir zorunluluk getiren”  SENET “ uygulaması yoktur.  Öğrenci verilen dersleri beğenmezse özgürce dersleri bırakabilir. Ödemeler taksitle ve öğrencinin uygun gördüğü zaman ve tarihlerde tahsil edilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • IELTS sınavının en zor bölümü olan okuma parçalarında yer alan IELTS sorularını cevaplamak  için çok sayıda akademik düzeyde  kelime bilmek başarılı olmak açısından hayati  öneme sahiptir. Bu sebepten, sınava hazırlanırken IELTS hocasından özel ders bile alsanız kendi başınıza bireysel çalışmalar yaparak kelime dağarcığınızı geliştirin ve asla  çalışmalardan kopmayın.
  • Kesinlikle başarılı olmak isteniyorsa,   çok iyi uzman bir IELTS hocasından birebir özel ders almanın yararı saymakla bitmez.
  • Seviye açısından akademik olan çok sayıda makale, dergi, kitap ve gazete okuyun.
  • Bol, bol akademik düzeyde dinlemeler yapın.