Ielts İngilizce Kursu İstanbul

Ielts İngilizce Kursu İstanbulIelts İngilizce Kursu İstanbul Programları

Ielts İngilizce Kursu İstanbul Programları İçeriği

1 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu)
2 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu)

IELTS İngilizce Kursu İstanbul etkinliklerinde  IELTS İngilizce Kursu İstanbul programları ile İstanbul’da IELTS konusunda sorun yaşayanların şansını değiştirdik. IELTS İngilizce Kursu İstanbul  merkezimizde ki IELTS İngilizce Kursu İstanbul  ana birimlerinde öğrencilere her tür IELTS sınavı hazırlık kursu verilir.

Üniversite Öncesi ve IELTS İngilizce Hazırlık Kursu İstanbul Programları,

IELTS İngilizce Kursu İstanbul programları,IELTS sınavına hazırlık ve başarılı bir giriş yapmak ve seçtiğiniz kurs için bir İngiliz üniversitesinde okumak için mükemmel bir dil kursudur.

IELTS İngilizce Kursu İstanbul’un Hedefleri

IELTS İngilizce Kursu İstanbul programları, İngilizcenizin seçtiğiniz üniversite kursuna giriş şartlarına ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere IELTS İngilizce Kursu İstanbul  üniversitede etkili bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyacağınız temel becerilere odaklanır:

 • İngilizce seviyenizin genel gelişimi
 • akademik yazım, rapor ve makaleler
 • not alma
 • Araştırma becerileri
 • dersleri anlama
 • seminerlere katılmak
 • Sunum yapmak

IELTS İngilizce Kursu İstanbul ayrıca sizi IELTS’ de tam potansiyelinize ulaşmaya hazırlar:

 • IELTS sınavının her yönü için gerekli becerilerin geliştirilmesi
 • Düzenli pratik sorular ve alay sınavları
 • sınav başarısı becerileri ve alışma
 • eğitmeniniz ile geri bildirim ve öğreticiler

Üniversitede bir yeriniz yoksa, sizin için doğru kursu bulmanıza ve bir başvuruda bulunmanıza yardımcı olabiliriz.

Çıktıları

Bir üniversite lisans veya lisansüstü programında etkin bir şekilde çalışmak ve IELTS sınavlarına hazırlanmak için akademik İngilizce becerilerinizi ve dilinizi geliştireceksiniz.

 

1 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce Kursu İstanbul  etkinliklerinde düzenlenen IELTS İngilizce Kursu İstanbul   eğitimlerindeki IELTS İngilizce Kursu İstanbul için derlenen organizasyonlarda, IELTS İngilizce Kursu İstanbul etkinliklerinde ki IELTS İngilizce Kursu İstanbul öğretilerinde düzenlenen, bireysel ve özel IELTS İngilizce kursu İstanbul programlarında,  IELTS sınavından yüksek bir skor alarak çıkmak ve amacına ulaşmak isteyen öğrencilerden  birebir özel IELTS kurs isteğini beyan eden ve kursa baş vurarak kayıt olan öğrenci, kendisine uygulanacak içeriğinde öğrenciye hazırlık aşamasında taşıdığı bilgilerle olağan dışı yardım eden, işini kolaylaştıran, olumlu yönde etkileyerek daha sıkı çalışmaya teşvik eden ve bunun için öğrenciyi tetikleyen ve körükleyen, IELTS sınavında öğrencinin soruları yanıtlamasın da ona çok büyük katkılar sağlayacak IELTS geçme teknikleri ile kendisine hayran bırakan, bu nedenlerden ötürü sınavda yüksek bir skor alacağına ve mutlaka IELTS sınavını başaracağına öğrenciyi inandıran özelliklere sahip  IELTS İngilizce Kursu İstanbul programının hangi günlerde işleneceği konusunda söz sahibi olur ve uygulama günlerini kendi belirler.

IELTS İngilizce Kursu İstanbul etkinliklerinde ve IELTS İngilizce Kursu İstanbul kampüslerimizde verilen  IELTS İngilizce Kursu İstanbul seminerlerinde ki  IELTS İngilizce Kursu İstanbul kategorisinde, bu tür  bir IELTS İngilizce kurs İstanbul programının öğrenciye uygulanması, öğrencide doğal olarak bir rahatlık sağlar. Öğrenci kurs alacağı günleri hesap ederek günlük yaşamına göre ve işleri aksamayacak bir tarzda IELTS İngilizce Kursu İstanbul programının zamanlamasını düzenler. Böylece, hem kursa katılır aynı zamanda da her hangi bir sorun çıkmaksızın  günlük işlerine devam eder.

IELTS İngilizce Kursu İstanbul seanslarında ve IELTS İngilizce Kursu İstanbul eğitimlerindeki IELTS İngilizce Kursu İstanbul kategorisine giren IELTS İngilizce Kursu İstanbul bölümlerinde, birebir özel Ielts İngilizce Kursu İstanbul programlarında uygulanması ve karar verilmesi en zor konulardan biri,  kaç ders uygulanırsa öğrenci başarılı olur şeklindeki bir soruya verilmesi gereken yanıttır. Bu tür sorunun yanıtı her halde öğrencinin bilgi ve becerisine, İngilizce seviyesine vede IELTS sınavında almak istediği nota bağlıdır şeklinde olur.

IELTS İngilizce Kursu İstanbul düzenlemelerinde ve  İngilizce Kursu İstanbul platformunda mevcut olan IELTS İngilizce Kursu İstanbul seanslarında ki IELTS İngilizce Kursu İstanbul seminerlerindeöğrenciye uygulanacak  olan IELTS İngilizce Kurs İstanbul programı tartışmasız bir biçimde  tüm eksik ve yetersiz bir şekilde olan  bilgilerini tamamlayıcı ve seviyesini yükseltici bir nitelik ve özellik taşıyan birebir kişiye özel ve özgü IELTS İngilizce Kursu İstanbul programı olacaktır.

2 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce Kursu İstanbul için IELTS İngilizce Kursu İstanbul uygulamaları sürecinde ki  IELTS İngilizce Kursu İstanbul  etaplarında düzenlenen Ielts İngilizce Kursu İstanbul organizasyonlarında, son zamanlarda yapılan bilimsel eğitim kaynaklı  araştırmaların verileri,  en verimli, doyurucu ve olumlu sonuçlar 4 kişiden oluşan gruplardan elde edilmektedir şeklinde bir çıkınca, bilimsel bulgulara inanarak  bu tür bir uygulamaya gittik ve  grupları öğrencinin de avantajları düşünülerek 4 öğrenciden kurmaya ve IELTS İngilizce Kursu İstanbul kurslarını bu şekilde işlemeye başladık.

IELTS İngilizce Kursu İstanbul organizasyonlarında IELTS İngilizce Kursu İstanbul eğitim birimlerinde hazırlanan  IELTS İngilizce Kursu İstanbul bölümlerimizde ki Ielts İngilizce Kursu İstanbul eğitimlerinde, uygulama aşamasındaki Ielts İngilizce kurslarında,gruplar  4 kişi ile küçük sınıflar şeklinde dönüşüme uğrayınca, IELTS sınavının sonuçları üzerinde % 100 e yakın olumlu etkiler yaratan bilgilerin, öğrencinin hazırlık aşamasında IELTSsınav sorularını nasıl çözeceğinin yer aldığı tekniklerin, akademik kelime bilgilerini geliştirici alıştırmaların ve özel çalışmaların yer aldığı düzenlemelerin katkıları ile  doyurucu ve verimli IELTS İngilizce Kursu İstanbul programlarının uygulanması sonucu  daha iyi ve şaşırtıcı sonuçların   elde edildiği yakından gözlemlendi. Öğrencilerin hareketleri küçük sınıflarda rahatladı ve   kalabalık gruplarda yapamadıklarını yapmaya başladı. Mesela, soru sorabildi ve yanıt alabildi. Eğitmenler ise öğrencilerle iletişim kurabilmeye ve daha iyi alakadar olmaya  başladı ve tüm bu olumlu düzenlemeler öğrenciyi olumlu bir biçimde etkiledi onlarda IELTS sınavlarında iyi sonuçlar elde etti.

IELTS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 • IELTS İngilizce Kursu İstanbul etkinlikleri içinde Ielts İngilizce Kursu İstanbul ile ilgili oluşturulan uygulamalarda, Ielts İngilizce Kursu programlarına katılan hiç bir öğrenciye bağlayıcı bir karakter taşıyan ve sorumluluk yükleyen ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci istediği gibi daha önceden bildirmek şartı ile ödemelerini taksitle de yapabilir.
 • Bu tür uluslar arası sınavların göbek taşıdır kelime bilgisi ve sayısı. Buna bağlı olarak , çok sayıda akademik kelime bilinmesi gerektiğini pek kimse bilmez, bilse de üzerinde durmaz. Bu yüzden,  IELTS İngilizce Kursu İstanbul etkinliklerinde akademik bir sınavda başarılı olmanın en temel ve önemli unsurlarından biri olan akademik kelime dağarcığını genişletme ve geliştirme hususunda  özenle ve önemle  davranılır.  Hazırlanan özel alıştırmalar öğrencilere dağıtılarak kelime dağarcıklarının genişlemesi ve bildikleri kelime sayısının çoğalması alınan tüm önlemler ve çalışmalarla temin edilir.
 • IELTS İngilizce Kursu İstanbul kampüslerinde Ielts İngilizce Kursu İstanbul için özel olarak oluşturulan IELTS İngilizce Kursu İstanbul öğretilerinde, programlar uygulanırken, öğrencilerin tümüne eksik bilgileri kapsayan ve düzelten bir IELTS İngilizce Kursu İstanbul programının beraberinde IELTS sınavında soruları doğru ve hızlı cevaplamalarına  katkı sağlayan  ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri bilgileri de ” verilir.
 • Öğrenci istese kendisinde eksik saydığı veya yetersiz gördüğü tek bir yanı için de Ielts İngilizce Kursu İstanbul programına katılabilir ve eğitim alabilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

 • ELTS sınavında kesinlikle başarılı olmak ve yüksek bir skor elde etmek zorunda olanlara IELTS İngilizce Kursu İstanbul programlarına katılarak birebir özel kurs almaları  önemle tavsiye edilir.
 • IELTS gibi seviyesi yüksek sınavlarda ayrıca bir de yüksek skor elde edilmek isteniyorsa, bunu elde etmenin ve başarmanın tek yolu IELTS İngilizce Kursu İstanbul  programına katılarak  özel birebir kurs almaktır.
 • Sınav dışında hazırlanırken özel ders bile alınsa, yapılacak bireysel çalışmalar ile  seviye yükseltmek konusunda gereken davranışların içinde olmak çok akıllıca bir harekettir.
 • Çok sayıda akademik seviyede yazı okunması ve üzerinde önemle durulması gerekir. Okurken her yapı ve karakterdeki cümlenin cümle bütünlüğüne azami derecede dikkat edilmeli ve iyi anlaşılmalı cümlenin nerede başladığı ve nerede bittiği.
 • Bol, bol akademik seviyede konuşmalar dinlenmeli.. Dinleme sırasında nelere dikkat edilmesi ve akılda tutulması gerektiği kesinlikle öğrenilmeli.