IELTS Kursları

IELTS KURSLARI PROGRAMI 

IELTS Kursları Programının İçeriği 

1 – IELTS Kursları ( Birebir Özel IELTS Kursları )
2 – IELTS Kursları ( 4 Öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Kursları )

IELTS Kursları – IELTS nedir?

IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında ilk öğretilen şey Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), in ana dili İngilizce olmayan adayların İngilizce Dil becer IELTS İngilizce kursu Kadıköy organizasyonlarındaki IELTS İngilizce kursu Kadıköy programlarında yer alan ve IELTS İngilizce kursu Kadıköy bölgelerimizdeki IELTS İngilizce kursu Kadıköy kampüslerinde hazırlanan IELTS İngilizce kursu Kadıköy etkinliklerinde, ilerini ve yeterliliklerini değerlendirmek için tasarlanmış uluslararası standartlaştırılmış bir sınav  olduğudur. IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında öğrencilere eğitimini verdiğimiz, IELTS yeterliliği, dünyanın dört yanındaki akademik kurumların ve çeşitli profesyonel kuruluşların çoğu tarafından kabul edilmektedir.

Dünyanın en önemli İngilizce dil sınavlarından biri olarak, IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında ilk öğretilen şey IELTS in en yüksek uluslararası dil değerlendirme standartlarına uygunluğudur  ve British Council, Cambridge English Language Assessment ve IDP: IELTS Australia tarafından ortaklaşa yönetilir ve sahip olunur. IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında IELTS Kursları eğitimini verdiğimiz IELTS Testte dört temel dil becerisi ele alınmaktadır – okuma, dinleme, konuşma ve yazma.

IELTS, gelecekteki kariyeriniz için nasıl faydalıdır?

IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında öğrencilere eğitimini verdiğimiz, IELTS, ABD, Avustralya, Yeni Zelenda, Kanada, Birleşik Krallık ve birçok İngiliz Milletler Topluluğu ülkesi gibi ülkelerde dünya çapında akademik kurumlar, üniversiteler ve işverenler tarafından yaygın olarak kabul edilmektedir. Ayrıca göçmenlik makamları, meslek kuruluşları ve devlet kurumları tarafından da tanınmaktadır. IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında 16 yaşın altındaki adaylara IELTS önerilmemektedir.

Akademik ve Genel Eğitim

IELTS Kursları platformundaki IELTS Kurslarında IELTS iki formatta sunulur – Akademik ve Genel Eğitim.

Akademik testler, bir adayın İngilizce dilinde üçüncü ve lisans düzeyinde veya daha yüksek bir seviyede eğitim alma veya eğitim alma becerisini değerlendirir. Akademik kayıtlar ve kabuller IELTS sınav sonuçlarına dayanmaktadır.

Genel Eğitim testleri, iş deneyimi, eğitim programları veya orta öğretim için İngilizce konuşulan ülkelere giden adaylar için IELTS Kursları uygundur. IELTS Test, geniş iş yeri ve sosyal bağlamda temel hayatta kalma becerilerine odaklanacaktır. Aynı zamanda İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya göç için bir gerekliliktir.

IELTS Akademik ve Genel Eğitim test versiyonları görevlerin bağlamı, içeriği ve amacı bakımından farklılık gösterir, ancak puanların ve zaman tahsisinin raporlanması aynı kalır.

Aday, IELTS Akademik veya Genel Eğitimde seçtikleri sınav hakkında sınav yönetim merkezine bilgi vermekle sorumludur ve sorumludur. Tümü Genel Eğitim testi sunmadığından lütfen IELTS Kursları ile ilgili merkezlere danışın.

Test Formatı

Adaylar şu temel alanlarda değerlendirilir: kullanıcı olmayanlardan uzman kullanıcıya kadar İngilizce’de kapsamlı bir yetenek yelpazesini kapsayan yazma, okuma, dinleme ve konuşma ve dokuz puanlık bir ölçekte puanlama. Akademik ve Genel Eğitimden bağımsız olarak, tüm adaylar aynı IELTS Konuşma ve IELTS Dinleme sınavlarına gireceklerdir. Bununla birlikte, Okuma ve Yazma sınavı bileşenleri için konu, aldığınız sınava bağlı olarak farklılık gösterir.

İlk üç test – IELTS Yazma, IELTS Okuma, IELTS Dinleme – arada ara vermeden bir günde tamamlanacaktır. Konuşma sınavı bileşeni, sınav merkezinin takdirine bağlı olarak, diğer sınavların tamamlanmasından bir hafta önce veya sonra alınabilir.

Tüm test süresi yaklaşık 3 saattir. IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında öğrenciler IELTS için IELTS Kursları platformundaki IELTS Kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS Kursları programlarında hazırlanır.