Ielts Kursları

IELTS KURSLARI PROGRAMI

Ielts Kursları Program İçeriği

1 – Ielts Kursları ( Birebir- Özel Ielts Kursları)
2 – Ielts Kursları ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla Ielts Kursları)

1 – IELTS KURSLARI (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSLARI ): IELTS kursları için yapılan etkinlikler kapsamında  IELTS kursları verilen merkezlerdeki IELTS kursları departmanlarında gerçekleştirilen ve IELTS kurslarında daha önce yapılmış ve halen şu anda kullanılmakta olan ülkede ki diğer IELTS kursları programlarının hepsinden çok daha farklı ve değişik özellikleri olan, en çağdaş ve en son öğretim teknikleri ile öğrencilere her istediğini verebilen, sınav sorularının çözümü hakkında açık ve net bilgilerle öğrencileri bu konuda da aydınlatan, deyim yerinde ise öğrencinin en büyük dostu kategorisine giren  büyük bir dikkat ve özenle hazırlanan  IELTS kursları programına birebir özel kurs almak üzere kayıt yaptıran öğrenci,  IELTS kursları programının hangi günlerde ve hangi saatlerde uygulanmasını istediğine kendi, karar verir ve programın yapılacağı zamanları kendi belirler. Bu şekilde, hem günlük yaşamına devam eder hemde gereksinimi olan IELTS kurslarına  katılabilir.Birebir özel IELTS kursları  alan öğrencinin kaç derslik IELTS kursları programına tabi olacağı, İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmek istediği skora göre belirlenir. Gerekirse öğrenci seviye tespit sınavına tabi olur.Birebir özel  IELTS kursları  programları tamamen öğrenci odaklı olup uygulanan program kişiye özgü ve özel IELTS kursları programı  “ niteliğini taşır.

2 – IELTS KURSLARI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSLARI ): IELTS kursları seminerleri sürecinde  IELTS kursları verilen departmanlardaki IELTS kursları programlarında düzenlenen IELTS kurslarında, seviyeleri açısından bir birine denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak  sınavda başarılı olmak oldukça kolay.Bu kolaylığın oluşması için öğrencileri her açıdan destekleyen ve onlara itici bir güç görevi gören,  gruba katılan her bir öğrenciye kendini  özel ders alıyor gibi hissettiren, içeriğinde mevcut olan öğretim yöntemlerinin kolay anlaşılır olması ile öğrencinin kendine olan güvenini arttıran IELTS kursları ile ilgili programların uygulandığı bu grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlıdır. Zira, en son araştırmalara göre, 4 kişi ile yapılan IELTS kurslarında  4 den fazla daha kalabalık gruplarla yapılan IELTS kurslarına  kıyasla daha başarılı olmakta ve daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.Grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandığında,  IELTS kurslarında eğitmen her öğrenci ile daha yakından ilgilenmekte ve daha rahat bir iletişim kurarak daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  •  IELTS kursları gerçekleştirilen ünitelerdeki IELTS kursları  programına katılan öğrencilere ”  SENET  yapılmaz. Öğrenci ödemelerini belirlenen tarihlerde taksitle yapabilir.
  • Akademik bir sınav olan bu sınavda  başarılı olabilmek için çok sayıda yüksek seviyede geçen kelime bilgisine sahip olmak gerekir. Bunun için, IELTS kursları birimlerimizde düzenlenen IELTS kurslarında özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz bir biçimde tamamlanması ve yapılması istenir. Bu aşamada IELTS kurslarında öğrenci yakın takibe alınır ve alıştırmaları yapmayanlar uyarılır.
  • Sınava hazırlanan ve kendisinde eksik yada yetersiz gördüğü bir yanı olan öğrenci sadece eksik olan yanı ile ilgili IELTS kursları alabilir.
  • IELTS kursları ile ilgili yapılan organizasyonlardaki IELTS kursları programlarında öğrencilere ayrıca, dil  bilgileri ile birlikte  sınav çözüm teknikleri ve taktikleri  eğitimi  de verilerek sınavda soruların doğru ve daha hızlı yanıtlanmasına katkı sağlanır.
  • IELTS kursları  düzenlenen kampüslerdeki IELTS kursları programlarında görev alan eğitmenler, yıllarca bu IELTS kursları  eğitimini vermiş konularında uzman ve yılların deneyimine sahip hocalardır.ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Sınav için özel IELTS kurslarına katılın. Birebir özel kurs alın. Çok daha kestirme yoldan amacınıza ulaşırsınız.
  • Hazırlık programına dahil olunduğunda kurslarda eğitim veren eğitmenlerin kalitesini kesinlikle araştırın.
  • Özel birebir IELTS kursu bile alsanız bireysel çalışmalar yapın. Bol, bol akademik seviyede yazılar okuyun ve yazmaya çalışın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir