Ielts Kursu

IELTS KURSU HAKKINDA

Ielts Kursu Program İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 –  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu )

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu ): IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarında,temel hazırlanış mantığı ile her durumda öğrenci ve onun çıkarları düşünülerek hazırlanan, içeriğinde ki tüm verileri öğrenci yararına sunan, çözüm tekniklerinden başlayarak her bölüm için yapılan açıklamalarla öğrencilere sınavda yapacakları şeyler hakkında öneriler sunan, içeriğinde ki öğrenciye moral veren açıklamaları ile onları rahatlatan ve sınava dingin bir vaziyette çalışmalarına neden olan en çağdaş öğretim sistemleri ile yüklenen IELTS Kursu programlarının   eşliğinde birebir özel  IELTS Kursu alabilir ve hedefi IELTS Kursu ile 12 den vurabilirsiniz.

2 –  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu ): IELTS Kursu hakkında Ielts Kursu verilen birimlerimizdeki IELTS Kursu departmanlarında ve Ielts Kursu panellerinde,toplu kurslara  katılmak  ve öğretim görmek isteyen öğrencilere her şeyi ile başarılı olmaları için hazırlanan, özel bilgilerle öğrenciyi başarıya götüren, grupta yer alan her öğrenciye birebir ulaşan, içerdiği sistemlerle öğrenciye çok kaliteli öğretim sunan  IELTS Kursu programlarının uzman hocalar tarafından uygulanması  başarılı olmaları için kaçırılmaz bir fırsattır.

IELTS KURSLARIMIZ:

AÇILACAK VE AÇILAN KURSLAR İÇİN LÜTFEN 0 572 74 14 veya 0 2121 572 00 34 NUMARAYI ARAYINIZ.

KURUMUMUZDA IELTS KURSLARI İKİ  OLARAK UYGULANMAKTADIR.

MODUL 1: IELTS SINAVI A GRUBU
Bu IELTS Kursu IELTS SINAVI A GRUBU Upper -Intermediate ve üstü öğrenciler için açılmakta ve doğrudan IELTS sınavında başarılı olmayı hedeflemektedir. Toplam 80 saattir.

Bu IELTS Kursu programları IELTS SINAVI A GRUBU 2 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLAR HALİNDE DE AÇILMAKTADIR VE BU GRUPLARIN DERS GÜN VE SAATLERİ GRUP ÜYELERİNİN TALEPLERİNE GÖRE AYARLANMAKTADIR. 
IELTS SINAVI A GRUBU programının IELTS Kursu içeriğini, sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır. Bu yoğun çalışmanın hedefi, öğrencinin 4 ana sınav bölümünde başarılı olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için sınıf içinde birebir  IELTS Kursu ÖZELLİKLERİNDE çok  alıştırma yapılmaktadır.

Bu programın en az 30 saatini Task 1 ve Task 2 içeriğinde ACADEMIC WRITING oluşturmaktadır.
A GRUBU IELTS KURSU kısa süre içinde IELTS sınavına girecek upper-Intermediate ve üstü öğrenciler için uygundur.

MODÜL 2: IELTS SINAVI B GRUBU
Bu B GRUBU IELTS KURSU Intermediate Dil düzeyinini tamamlamış öğrenciler içindir. Toplam 130 saattir.
GRUPLAR EN ÇOK 4 ÖĞRENCİDEN OLUŞMAKTADIR.

Bu program, öncelikle öğrencilere IELTS formatında British English olarak Upper-intermediate dil becerilerini kazandırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. IELTS Kursu programının ilk 50 saati bu amaca hizmet etmektedir. Bilindiği üzere IELTS sınavından 9 üzerinden 6,5 alabilmek upper-intermediate programının tam olarak kazandırılmasına bağlıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir