Ielts Kursu

IELTS KURSU HAKKINDA

Ielts Kursu Program İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 –  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu )

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu ): IELTS Kursu için Ielts Kursu ana merkezindeki IELTS Kursu platformlarında hazırlanan  Ielts Kursu uygulamalarında,temel hazırlanış mantığı ile her durumda öğrenci ve onun çıkarları düşünülerek hazırlanan, içeriğinde ki tüm verileri öğrenci yararına sunan, çözüm tekniklerinden başlayarak her bölüm için yapılan açıklamalarla öğrencilere sınavda yapacakları şeyler hakkında öneriler sunan, içeriğinde ki öğrenciye moral veren açıklamaları ile onları rahatlatan ve sınava dingin bir vaziyette çalışmalarına neden olan en çağdaş öğretim sistemleri ile yüklenen IELTS Kursu programlarının   eşliğinde birebir özel  IELTS Kursu alabilir ve hedefi 12 den vurabilirsiniz.

2 –  Ielts Kursu ( 4 kişi Grup  Ielts Kursu ): IELTS Kursu hakkında Ielts Kursu verilen birimlerimizdeki IELTS Kursu departmanlarında ve Ielts Kursu panellerinde,toplu kurslara  katılmak  ve öğretim görmek isteyen öğrencilere her şeyi ile başarılı olmaları için hazırlanan, çok özel bilgilerle öğrenciyi başarıya götüren, grupta yer alan her öğrenciye birebir ulaşan, içerdiği sistemlerle öğrenciye çok kaliteli öğretim sunan  IELTS Kursu programlarının uzman hocalar tarafından uygulanması onlar açısından sınavda başarılı olmak için kaçırılmaz bir fırsattır.

IELTS KURSU

IELTS Kursu programları ve  IELTS SINAV SONUCU İLE YABANCI DİLLE EĞİTİM YAPAN ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINIFINDAN MUAF OLABİLİR VE BİR SENE KAZANABİLİRSİNİZ.
İNGİLTERE’DEKİ TÜM ÜNİVERSİTELERİN MASTER PROGRAMLARINA KAYIT YAPTIRABİLMEK İÇİN IELTS SONUCU ÖN KOŞULDUR.

IELTS KURSLARIMIZ:

AÇILACAK VE AÇILAN KURSLAR İÇİN LÜTFEN 0 572 74 14 veya 0 2121 572 00 34 NUMARAYI ARAYINIZ.

KURUMUMUZDA IELTS KURSLARI İKİ  OLARAK UYGULANMAKTADIR.
MODUL 1: IELTS SINAVI A GRUBU
Bu IELTS Kursu IELTS SINAVI A GRUBU Upper -Intermediate ve üstü öğrenciler için açılmakta ve doğrudan IELTS sınavında başarılı olmayı hedeflemektedir. Toplam 80 saattir. GRUPLAR EN ÇOK 4 ÖĞRENCİDEN OLUŞMAKTADIR.

Bu IELTS Kursu programları IELTS SINAVI A GRUBU 2 KİŞİLİK ÖZEL GRUPLAR HALİNDE DE AÇILMAKTADIR VE BU GRUPLARIN DERS GÜN VE SAATLERİ GRUP ÜYELERİNİN TALEPLERİNE GÖRE AYARLANMAKTADIR. Bu özel grupların fiyatı için lütfen AKADEMİK  İNGİLİZCE DİL KURSUNA ait 0 212 572 00 34 numaralı telefondan  arayınız.

IELTS SINAVI A GRUBU programının IELTS Kursu içeriğini, sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır. Bu yoğun çalışmanın hedefi, öğrencinin 4 ana sınav bölümünde başarılı olmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için sınıf içinde birebir  IELTS Kursu ÖZELLİKLERİNDE çok sayıda alıştırma yapılmakta, verilen deneme testleriyle kazanılan beceriler pekiştirilmektedir.

Bu programın en az 30 saatini Task 1 ve Task 2 içeriğinde ACADEMIC WRITING oluşturmaktadır.
A GRUBU IELTS KURSU kısa süre içinde IELTS sınavına girecek upper-Intermediate ve üstü öğrenciler için uygundur.

MODÜL 2: IELTS SINAVI B GRUBU
Bu B GRUBU IELTS KURSU Intermediate Dil düzeyinini tamamlamış öğrenciler içindir. Toplam 130 saattir.
GRUPLAR EN ÇOK 4 ÖĞRENCİDEN OLUŞMAKTADIR.

İKİ KİSİLİK ÖZEL GRUPLAR DA OLUŞTURULABİLMEKTEDİR VE BU GRUPLARIN DERS GÜN VE SAATLERİ GRUP ÜYELERİNİN TALEPLERİNE GÖRE AYARLANMAKTADIR. İKİ kişilik özel grupların IELTS Kursu programı içeriği ve fiyatı için lütfen ( AKADEMİK İNGİLİZCE DİL KURSU) 0 212 572 74 14 0 212 572 00 34 NUMARALARI arayın.

Bu program, öncelikle öğrencilere IELTS formatında British English olarak Upper-intermediate dil becerilerini kazandırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. IELTS Kursu programının ilk 50 saati bu amaca hizmet etmektedir. Bilindiği üzere IELTS sınavından 9 üzerinden 6,5 alabilmek upper-intermediate programının tam olarak kazandırılmasına bağlıdır.

IELTS Kursu programının son 80 saatini ise istenilen IELTS sonucunu alabilmek için ağırlıklı olarak sınav strateji ve teknikleri üzerinde yapılacak yoğun çalışma oluşturmaktadır. Bunu gerçekleştirebilmek için sınıf içinde birebir  IELTS Kursu  ÖZELLİĞİNDE  çok sayıda alıştırma yapılmakta, verilen deneme testleriyle kazanılan beceriler pekiştirilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir