Ielts Kursu Bakırköy

IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI

 Ielts Kursu Bakırköy Programı İçeriği…..

1 –  Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 –  Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu  )

 

IELTS kursu Bakırköy eğitim merkezindeki IELTS kursu Bakırköy öğretilerinde IELTS (Uluslararası Dil Test Sistemi) akademik İngilizceyi kullanma yeteneğinizi ölçen ve İngilizce konuşulan bir üniversitede okumak isteyen öğrenciler için giriş şartı olduğu tüm öğrencilere açıklanır. IELTS kursu Bakırköy İngilizce konuşulan bir ülkede üniversiteye gitmeyi planlayan öğrenciler için idealdir ve ayrıca doktorlar, hemşireler ve İngilizce düzeylerini ispatı gerektirir diş hekimleri olarak profesyoneller için idealdir.

İki IELTS sınavı vardır – Akademik ve Genel Eğitim. Dinleme ve Konuşma bölümleri aynıdır ; ancak, Okuma ve Yazma makalelerinin konuları farklıdır. IELTS AKADEMİK EĞİTİM de öğrencileri Akademik bölüm için hazırlıyoruz. Genel Eğitim bölümünü almak isteyen öğrenciler, kursumuzun  akademik bölümüyle irtibata geçmelidir.

IELTS kursu Bakırköy programlarımız hem düşük seviye IELTS (5.5-6.0) hem de üst seviye (6.5-8.0) için uygundur. IELTS kursu Bakırköy’de  IELTS testi formatında ayrıntılı bir hazırlık sağlarken öğrencilerin genel İngilizce dil ve beceri bilgisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Sınıflar, genel İngilizce kelime bilgisini genişletmek, dilbilgisini geliştirmek ve öğrencilerin işlevsel ve konuşma dilini mükemmelleştirmek gibi dört becerinin de temelini oluşturur.

Sınavın formatına (hem Genel Eğitim hem de gerektiği gibi Akademik) ve test alma tekniklerinin geliştirilmesine odaklanmaya ek olarak, sınıflar öğrencilerin belirli dil alanlarını ve IELTS ile ilgili sorunları geliştirmelerine yardımcı olur. IELTS kursu Bakırköy eğitim merkezindeki . bütünleşik sınav uygulamaları sayesinde öğrenciler sınav görevlerine etkili bir şekilde cevap verme ve IELTS puanlarını en üst düzeye çıkarma yeteneklerini güçlendirirler. Kurs, IELTS sınavının Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme bölümlerinde daha iyi bir puan almak için gereken tüm ana alanları kapsar.

 

1 – IELTS KURSU BAKIRKÖY ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU): IELTS kursu Bakırköy programını tanıtmak için organize edilen  Ielts kursu Bakırköy organizasyonlarında ve Ielts kursu Bakırköy alanında kurulmuş Ielts kursu Bakırköy ana merkezde yapılan Ielts kursu Bakırköy etkinlikleri kapsamındaki  Ielts kursu Bakırköy öğretilerinde,  öğrenci için birebir, onun seviye, bilgi ve algılama kapasitesine göre hazırlanan, uygulandığı zaman öğrencide büyük bir rahatlık yaratan ve bu sınavı geçeceğine dair olan inancını arttıran, içerdiği sınava ait bilgi, soru yanıtlama teknikleri ve her modül için soruların nasıl çözüleceğine dair açıklamalar, yazım ve okuma parçası teknikleri vede çözümleri, sınav hakkında bilgiler ve öğrenciyi her açıdan destekleyen ve onu çalışmaya teşvik eden yapısı ile uzman eğitmen gözetiminde Ielts kursu Bakırköy öğretilerinde uygulanan  IELTS kursu Bakırköy programında yer alarak hedefe ulaşılır.

Ielts kursu Bakırköy eğitimleri kapsamında  Ielts kursu Bakırköy dershanelerinde gerçekleştirilen Ielts kursu Bakırköy etkinliklerinde ve  Ielts kursu Bakırköy seminerlerinde, IELTS özel kurs almak isteyen ve bu amaçla kursa katılan aday öğrenciler,  Ielts kursu Bakırköy programının uygulama gün ve saatlerini istedikleri tarih ve günlerde alabilir. Seçim hakkı ve öncelik öğrenciye aittir. Kursa gelmelerinden ötürü günlük yaşamlarında meydana gelecek olan aksaklıklar bu şekilde çözülür ve ihtiyacı olan Ielts kursu Bakırköy eğitimini alabildiği gibi günlük yaşamında da bir sorun yaşamaz.

Ielts kursu Bakırköy için  Ielts kursu Bakırköy ana kampüslerinde kurulan ve  Ielts kursu Bakırköy departmanlarında yapılan  Ielts kursu Bakırköy forumlarında,  öğrenciye kaç ders verilirse sınavda başarılı olabilir konusunda karar, öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu score ve seviyesine bağlı olarak uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve bu aşamadan sonra kişiye özgü ve özel IELTS kursu Bakırköy programı  uygulamaya konur.

2 –  IELTS KURSU BAKIRKÖY ( 4 Kişiden oluşturulan gruplarla IELTS KURSU ): Ielts Kursu Bakırköy adına Ielts kursu Bakırköy dershanelerinde hizmet veren Ielts kursu Bakırköy kampüslerindeki  Ielts kursu Bakırköy için açılan özel sınıflarda,görünürde çok sade ama uygulandığında inanılmaz etkili, kapsamında bulunan sınavla ilgili bilgi, teknik ve alıştırmalarla toplu derslerde öğrenciye çok yararlı, uygulandığında öğrencilere kendini kabul ettiren ve çok kısa bir zaman içinde onlara bile belli etmeden onları geliştiren, ciddiyetin ve disiplinin ön planda olduğu IELTS kursu Bakırköy programları ile  takviye edilen ve seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden kurulmuş olan gruplarda  yer alarak kurs alabilirsiniz.

Ielts kursu Bakırköy departmanlarında yapılan  Ielts kursu Bakırköy panellerinde ki  Ielts kursu Bakırköy eğitimlerinde,gruplarda yapılan kursların kalitesinin bozulmaması ve birebir özel kurs özelliğinde olabilmesi için sayı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylece, az sayıda öğrenciden oluşan bu IELTS kursu Bakırköy gruplarında eğitmen her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenebileceği gibi, öğrenciler de kalabalık gruplarda pek yapılamayan soru sorma imkanı bulur.

 Ielts kursu Bakırköy birimlerindeki  IELTS kursu Bakırköy öğretilerinde hazırlanan Ielts kursu Bakırköy panellerinde, elbette bu gruplar seviyeleri ile doğru orantılı bir biçimde oluşturulur ve seviyesi hangi grubun seviyesine uyarsa öğrenci, o gruba katılır. Elbette, burada tercih edilen,  öğrencinin upper-intermediate ( Ortanın Üstü Seviye ) seviyesinde olmasıdır.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  •  IELTS sınavında başarılı olmak için çok sayıda akademik seviyede kelime bilmek ve bu kelimeleri sınavda kullanılabilir şekle sokmak  gerekir. Bu nedenle,  Ielts kursu Bakırköy departmanlarındaki Ielts kursu Bakırköy etkinlikleri kapsamında özel hazırlanmış kelime çalışmaları öğrencilere verilir ve bu alıştırmaların yapılması istenir. Bu aşamada öğrenciler, yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  •  Ielts kursu Bakırköy platformundaki Ielts kursu Bakırköy programına iştirak ederek kurs alan öğrencilere onları içeriğinde ki yasal maddelerle onları üzecek ve sıkıntıya sokacak olan ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci, Ielts kursu Bakırköy programlarında ödemelerini belirlenen tarihlerde bir takvime uygun olarak  olarak taksitle öder.
  •  Ielts kursu Bakırköy için yapılan organizasyonlardaki Ielts kursu Bakırköy sürecinde,  öğrencinin istek bildirmesi durumunda, , kendisinde eksik yada yetersiz bulduğu tek bir konu üzerine kursa katılabilir ve tek bir konu için eğitim alabilir.
  • Ielts kursu Bakırköy öğretimlerinde ki  Ielts kursu Bakırköy kategorisinde, Ielts kursu Bakırköy programlarında yer alan öğrencilere, sadece sınav bilgileri verilmez, onun yanında sınavda soruları % 100 doğru cevap vermelerine destek olan   ”  IELTS sınav soruları çözüm teknikleri ve taktikleri konusunda  kurslar da ” verilir.
  • Ielts kursu Bakırköy bölümlerimizde ki  Ielts kursu Bakırköy programlarında görev yapan ve eğitim veren eğitmenler, sınav sorularının nasıl yanıtlanması gerektiği konusunda uzmanlaşmış gerçek ve kaliteli hocalarıdır ve bu sınavda nasıl geçileceğini ve bunun  nasıl öğretileceğini iyi bilirler.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • IELTS sınavı için acele eden, zamanı kısıtlı olan ve mutlaka yüksek bir derece elde etmek zorunda olan  öğrencilere birebir  özel kurs  almaları önerilir.
  • Birebir özel IELTS kurs daha kısadır, daha etkindir ve başarı anlamına gelir. Özel kurslarda daha rahat konuları anlar ve özümsersiniz.
  • Özel Ielts kursu Bakırköy ile başarıya ulaşmak daha kolay daha rahattır. Özel kurs başarı, kariyer  ve gelir demektir.
 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir