Ielts Kursu İstanbul


Ielts Kursu İstanbulIELTS KURSU İSTANBUL 
PROGRAMLARI

Ielts Kursu İstanbul Programları İçeriği

1 – Ielts Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu )

1 – IELTS KURSU İSTANBUL (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU) :  IELTS kursu İstanbul kurs merkezindeki IELTS kursu İstanbul platformunda mevcut IELTS kursu İstanbul panellerinde uygulanan IELTS kursu İstanbul seminerlerinde, öğrencilerin birebir IELTS özel kurs almalarının en büyük nedenlerinden biri IELTS sınavında yüksek bir skor elde etmek yada buna mecbur olmaktır. Bu nedenle, özel olarak yüksek bir notun hızlı ve en kısa sürede elde edilmesi yöntemine göre düzenlenmiş ve öğrencinin IELTS sınavına hazırlanırken zamanını boşa geçirmesini önleyecek ve sürekli olarak sınav vaktine kadar çalışmaya mecbur edecek özelliklere, hazırlık aşamasında gereken tüm verilere, IELTS sınavında yanıt vereceği tüm modüllerin nasıl yanıtlanacağını öğreten ve açıklayan bilgilere sahip olan ve uzman hocalar vasıtası ile uygulanan bu   IELTS kursu İstanbul programlarına katılmak için bir an önce harekete geçilmesi gerekir. Bu özel IELTS kurslarına, kurs almak üzere kayıt olan aday öğrenciler, kurs günlerini ve saatlerini kendi belirler. Bu şekilde bir eğitim tarzı ile, özel yaşamından taviz vermek ve sıkıntı yaşamak zorunda kalmaz. Rahatlıkla gereksinimi olan eğitimi alır.

IELTS kursu İstanbul eğitim merkezinde ki IELTS kursu İstanbul  departmanlarında var olan IELTS kursu İstanbul öğretilerinde, birebir IELTS  özel  kurs almak isteyen aday öğrenciye, kaç ders verilmesine uzman eğitmenler karar verir. Bunun için, seviye sınavı yapılır ve aday öğrencinin seviye sınavından elde edilen bulgulara ve  IELTS sınavında almak istediği skora göre,  uzman eğitmenler  IELTS kursu İstanbul seminerlerinde kaç derslik bir kurs programı uygulanacağına karar verir ve “  kişiye özel ve özgü hazırlanmış   IELTS kursu İstanbul programı ” uygulanmaya  başlar.

2 – IELTS KURSU İSTANBUL (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarda IELTS KURSU ): Dünyada son zamanlarda özellikle IELTS eğitim alanı ile ilgili, eğitim kökenli bilimsel araştırmalar büyük bir hız kazandı. En son yapılan bu tür bir araştırma sonuç ve verilerine göre, eğitim amaçlı grupların en fazla 4 kişiden oluşturulması ve 4 öğrenciyi  geçmemesi gerektiği yönünde bir karara varıldı. Zira, IELTS kursu İstanbul kampüslerinde uygulanmakta olan  IELTS kursu İstanbul seanslarında var olan  IELTS kursu İstanbul sınıflarında IELTS  sınavlarında en olumlu ve doyurucu sonuçların 4 öğrenciden oluşan gruplardan elde edildiği araştırmalarla kanıtlandı. Yaptığımız iş bilimsel olduğuna göre, bizde IELTS kursu İstanbul kategorisinde, tüm IELTS gruplarını 4 öğrenciden oluşturmaya başladık. Baş vuran öğrencilere seviye sınavları yapılarak denk seviyede ki öğrencileri bir araya getirdik.

Bu yöntemle, IELTS kursu İstanbul forumlarında organize edilen IELTS kursu İstanbul panellerinde mevcut IELTS kursu İstanbul seminerlerinde,  yapılan seviye sınav sonucu seçilen 4 denk  seviyedeki öğrenciden oluşturulan IELTS gruplarına katılarak, grupta kurs almak üzere bulunan 4 öğrenciyi de ayrı, ayrı olumlu bir biçimde etkileme ve yönlendirme kapasitesine sahip olan, öğrenciler üzerinde içeriğindeki verilerle rahatlık yaratan ve onlara IELTS  sınavını geçeceklerine dair güvence veren, onların öz güvenini arttıran özellik ve buna benzer bir takım sistem ve yöntemlere sahip olan programların uygulanması ile özel ders nitelik ve kalitesinde IELTS kursu alabilirsiniz.

IELTS kursu İstanbul platformunda bulunan IELTS kursu İstanbul birimlerimizde ki IELTS kursu İstanbul eğitimlerinde,  grupları oluşturan öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması sonucunda, IELTS kursuna katılan aday öğrenciler, sayı az olduğu için her türlü soru sorabilmekte ve yanıt alabilmekteler. Ayrıca, eğitimi veren IELTS  hocası da, her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilmektedir. Bu özellikler de, grup şeklinde yapılan bu eğitimlere, adeta bir özel kurs niteliği kazandırmaktadır.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS kursu İstanbul organizasyonlarında tertiplenen IELTS kursu İstanbul kategorisinde ,    IELTS kursu İstanbul programında yer alan aday öğrencilere, ” SENET  ” yapılmaz. Öğrenci, kendi durumuna uyan ödeme seçeneklerinden birini seçerek ve bizi de haberdar ederek  ödemelerini taksitle yapar.
  • IELTS kursu İstanbul sınıflarımızda düzenlenen IELTS kursu İstanbul sürecinde kurs programına, sadece tek bir ders almak içinde katılabilirsiniz. Kendinizde yetersiz bulduğunuz bir konu için eğitim alabilir ve kursu tamamlayabilirsiniz.
  • IELTS sınavında akademik kelime bilgisi, başarılı olmada çok büyük bir öneme sahiptir. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse, sınav o derece de kolaylaşır ve başarılı olma olasılığı artar. Bu nedenle, IELTS kursu İstanbul platformunda kursa katılan aday öğrencilere, özel olarak hazırlanmış ve onların akademik kelime bilgisini geliştirici ve bildikleri kelime  sayısını arttırıcı alıştırmalar verilir. Verilen bu  alıştırmaların kesinlikle eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Bu dönemde, öğrenciler yakın takip altına alınır ve çalışıp çalışmadıkları yakından izlenir. Çalışmayanlar hemen uyarılır ve çalışmaları sağlanır.
  • İstediğiniz kadar iyi İngilizce bilin. Eğer, IELTS sınavı ve sorulan soruların karakteri ve yapısı hakkında bir bilginiz yoksa başarı şansı azalır. Bu sebepten ötürü, aday öğrencilere kurs sürecinde, bilgilerinin yanında IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında da kurslar  verilerek adayın IELTS sınavında soruları doğru ve hızlı yanıtlamasına ve dolayısı ile sınav başarısına katkı sağlanır.
  • IELTS kursu İstanbul organizasyonlarında ki IELTS kursu İstanbul için yapılan uygulamalarda,    IELTS kursu İstanbul programında, eğitim veren hocalar,  IELTS sınavı konusunda uzman, deneyimli, seçkin, elit ve gerçekten neyi nasıl öğreteceğini bilen eğitmenlerdir.

 

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER VE ÖĞÜTLER

  • Eğer IELTS özel dersin  pahalı olduğu gibi bir masala  inanmıyorsanız, mutlak  sonuç almak ve  kesinlikle başarılı olmak için birebir özel  kurs alın.Bu şekilde, amaca ulaşmanız ve başarı kazanmanız daha kolay ve  en kestirme  yoldan gerçekleşir. Hele zaman kısıtlı ve de mutlaka 6,5- 7 gibi bir skor elde etmek zorunda iseniz bizi dinleyin ve bu yolu izleyin. Bu yoldan başka çare yoktur yüksek bir skor almak için.