IELTS MÜFREDATI

IELTS MÜFREDATI HAKKINDA BİLGİLER

IELTS MÜFREDATI KONUSUNDA AYRINTILAR

1 – IELTS MÜFREDATI ( Birebir IELTS Hazırlık Kursu )
2 – IELTS MÜFREDATI ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Hazırlık Kursu)

MODÜL 1: DİNLEME

IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde ,  IELTS Müfredatı Modül 1, IELTS Dinleme Testine ve içeriğine genel bir bakışla başlar. Bu size bu modül ve neyi değerlendirmek için tasarlandığı hakkında IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde önemli bilgiler verecektir. Bunu takiben,IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde IELTS Müfredatının  IELTS Dinleme Testinin her bölümü arasındaki farkları ve yanıtlamanız gereken soru türlerini IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan IELTS MÜFREDATI birimlerimizde size göstereceğiz. Ayrıca bu tür soruları uygulama ve ihtiyacınız olan becerileri IELTS Müfredatıyla kazanma fırsatınız olacak.

MODÜL 2: KONUŞMA

IELTS Müfredatındaki bu modül, Konuşma Testinin farklı özelliklerini özetlemektedir. IELTS Müfredatı merkezinde IELTS Müfredatında Konuşma Testinin 1. Kısmına hazırlanırken, hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler hakkında konuşmak için kullanabileceğiniz bazı dilbilgisine ELTS Müfredatı merkezinde odaklanıyoruz. Ayrıca IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan IELTS birimlerimizde cevaplarınızı nasıl uzatacağınıza veya daha uzun hale getireceğinize dair IELTS Müfredatı ile bazı örnekler vereceğiz. Testin 2. Kısmı için “Bireysel Uzun Dönüş”e odaklanacağız. Görevi nasıl etkili bir şekilde analiz edebileceğinize ve IELTS Müfredatı merkezinde,konuşmanıza iyi bir başlangıç ​​ve bitişe sahip olmanız için fikirlerinizi nasıl organize edebileceğinize bakacağız. Testin 3. Kısmı için “Tartışma”ya odaklanacağız. Ortak Bölüm 3 konularıyla ilgili kelime dağarcığı geliştirmeyi ve ayrıca tartışmada başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz bazı ortak dil bilgisi ELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde özelliklerini öğreneceksiniz. Bu, ELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde  zamanlara odaklanmayı ve karşılaştırmalar yapmayı içerir. Ünitede daha sonra, biz’ Telaffuzunuzu daha net hale getirmek için ELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde  bazı stratejiler tanıtacağım. Bu modülde, IELTS Müfredatı merkezinde, sınavın farklı bölümlerine giren öğrencilerin videolarını izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

 

MODÜL 3: OKUMA

IELTS Müfredatındaki  bu modül, IELTS Okuma Testine ve içeriğine genel bir bakışla başlar. Bu size testin neyi değerlendirmek için tasarlandığı ve testte kullanılan farklı soru türleri hakkında önemli bilgiler verecektir. IELTS Müfredatında Öğrendiğiniz becerileri uygulama fırsatları olacak.

 

MODÜL 4: YAZMA

IELTS Müfredatındaki bu modül, IELTS Yazma Testine ve içeriğine genel bir bakışla başlar. Daha sonra testte yer alan iki göreve bakacağız. Görev 1’e hazırlanırken, farklı görsel türlerini nasıl tanımlayacağınızı, konuyu ve bu görsellerin ana özelliklerini tanımlayıp tanımlayacağınızı ve ayrıca önemli bilgileri özetlemek için bir genel bakış paragrafının nasıl yazılacağını öğreneceksiniz. Ardından, testin 1. Görevi için verileri tanımlamaya bakacağız. Verileri tanımlamak için IELTS Müfredatı merkezindeki, IELTS Müfredatı hazırlanan birimlerimizde  hangi dili kullanacağınızı ve ayrıca bilgileri nasıl seçip gruplayacağınızı öğreneceksiniz. Paragraflarda fikirleri sıralamak için kullanılan dile de bakacağız. Ayrıca bu modül, yeni değerlendirme kriterlerimizle not verebileceğiniz açılış ve veri açıklama paragraflarını yazma alıştırması yapma şansı sunuyor. Bunlara ek olarak, Akranlarınızdan yazınız hakkında geri bildirim alabilir ve onlara IELTS kriterlerini kullanarak geri bildirim verebilirsiniz. Görev 2’ye hazırlanırken, tüm kısımlarını yanıtlamanıza yardımcı olması için deneme sorusuna daha yakından bakacağız ve makalenizi planlama ve düzenleme yollarını inceleyeceğiz. Ayrıca bir IELTS kompozisyonunun farklı bölümlerini analiz edeceğiz, Task 2’deki bazı olası görev türlerine daha detaylı bakacağız ve bunların nasıl değerlendirildiğini IELTS Müfredatında açıklayacağız. Ardından, iyi bir yapıya ve uygun bir dile sahip iyi bir makalenin nasıl yazılacağına bakacağız.