IELTS, Neden Biz konusunda IELTS, Neden Biz....

IELTS, Neden Biz

IELTS, NEDEN BİZ SEÇİLMELİYİZ 

Neden Biz Tercih  Edilmeliyiz

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

 IELTS, Neden Biz sorusunu yanıtlar ve açıklarken   IELTS Akademik Eğitim size sınava hazırlıkta  IELTS  özel ders programları uygulamaları ile uzmanlık isteyen eğitim sunmaktadır.  IELTS’TE Neden Biz mi çünkü IELTS özel ders hocalarımız  sadece sınav hazırlığı veren formasyon sahibi eğitimcilerden oluşur .IELTS, Neden Biz mi çünkü  IELTS özel ders programımıza katılan  adaylar ile  bilgisinin yanı sıra sınavın tekniğini ve taktiğini  öğretme anlayış ve mantığına dayalı  IELTS, Neden Biz çalışmaları yapılır. Bu  sınavı oluşturan her bir bölüm için ayrı IELTS özel ders programları mevcuttur.  IELTS, Neden Bizde Sınavın yapısına uyum sağlayabilmeniz ve IELTS sınavı sırasında moralinizin bozulmaması için aynı koşullar oluşturularak IELTS, Neden Biz sorusunun yanıtı olarak adaylara deneysel sınavlar uygulanır. Tüm bu uygulamalar IELTS, Neden Biz konusunda IELTS, Neden Biz sorusunun birebir yanıtıdır.

IELTS, Neden Biz sorusunun sorulma ihtimaline karşı IELTS Akademik Eğitim  sınıf ortamları eğitim ve öğretimi  kolaylaştıracak şekilde özenle düzenlenmiştir. IELTS özel ders öğretmenleri kontrollü bir şekilde  ödevler vererek öğrenilenlerin özümsenmesi sağlanırken  bunların kontrolü ve yapılan sınavlarla öğrenci gelişimi düzenli olarak izlenir. IELTS, Neden Biz sorusunun sorulma ihtimaline karşı IELTS Akademik Eğitimde  IELTS özel ders programı hocaları  adayların sadece öğretmenleri değil aynı zamanda koçları ve danışmanlarıdır da. İşte bu nedenle IELTS, Neden Biz sorusu soruluyor.

  • Öğrenci öncelikli ders saatleri
  • Kaçırılan derse telafi imkanı
  • Günlük yaşamınıza uyumlu öğrenme imkanı
  • Başarı garantisi

 IELTS Sınavı Formatı:

Bu sınav toplam olarak 2 saat 45 dk sürer . 4 bölümden meydana gelir.. Listening (Dinleme) , Reading (Okuma) , Writing (Yazma) ve Speaking (Konuşma) bölümlerinin her biri için kendine özgü süreler vardır ve bu süreler içinde her bölüm aday tarafından tamamlanmalıdır .

 

  • Listening; 4 dinleme konusundan meydana gelir. 40 soru içerir, bu bölüm için 30 dakikalık bir bir zaman verilir.
  • Reading; 3 okuma metni içerir . 40 soru sorulur ve adaylara 60 dakikalık bir zaman  tanınır.
  • Writing; 2 konu başlığı verilir ve ilki 150 kelime, 2.si 250 kelimeyi aşmayacak 2 parça yazılması istenir. Bu bölüm için  60 dakikalık bir süre tanınır .
  • Speaking; 3 bölüm bulunur ve adaylara 11-14 dakikalık bir sure tanınır .


IELTS  Akademik Eğitim  bu IELTS derslerini 25 yıldan beri  birebir vermektedir.

– Her öğrencinin dersi anlaması farklılıklar gösterdiğinden.öğrencilerin anlayabileceği bir şekilde IELTS özel ders programlarımız uygulanır.
  IELTS Akademik Eğitimdeki  derslerde yapılan ve çalışılan tüm konular sınavda mutlaka öğrencilerimizin önüne çıkmakta bu nedenle sınav daha kolaylaşmaktadır .
IELTS Akademik Eğitim eğitimlerinde ödevler çok mühimdir. Her ödev dönüşünde eğitmenlerimiz bir üst konuya geçer ve düzenli bir eğitim süreci oluşturulur.
IELTS Akademik Eğitim den birebir eğitim alan mezunlarımız her alanda bizi önermektedir.