IELTS ÖZEL DERS ( İbrahim Şahin ) 0 532 477 25 41

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI GÜNLERİ  

Ielts Özel Ders Programı Hakkında Bilgiler 

1 – Ielts özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

 IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan IELTS özel ders programları ile Temel  IELTS özel ders ile kestirmeden ve en kısa yoldan IELTS de başarı yakalanır. Bunun için bizim kullandığımız  IELTS özel ders programları ile size özgü IELTS özel derse katılmanız yeterli. Birebir IELTS özel ders vermek bizim işimiz kazanmak da sizin işiniz olsun. Master IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  Aktif IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan IELTS özel ders programlarında kişiye özel birebir  IELTS özel ders  programları ile  IELTS de kesin sonuç.alınır.


Ielts Özel Ders

Telefonlar :
0 532 477 25 41

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS )

Ana IELTS  özel ders etkinliklerinde   Temel IELTS  özel ders merkezindeki Yoğun IELTS  özel ders departmanlarında düzenlenen Teke tek IELTS  özel ders seanslarında birebir olarak uygulanan  IELTS  özel ders programına katılmak isteyen IELTS adayı öğrenciler, birebir IELTS özel ders almalarının karşılığı olarak IELTS özel ders programının işleneceği gün ve saatleri Birebir IELTS Özel Derste kendi belirler. Bundan güdülen amaç, Temel IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki Yüz yüze IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan IELTS özel ders programları ile IELTS  özel ders kampanyalarında   IELTS  özel ders merkezindeki IELTS  özel ders departmanlarında ayarlanan ve kullanılan Üst Seviye IELTS özel ders  alanların çoğu çalışan yada halen eğitim gören kişiler olduklarından günlük yaşamlarında  bir değişiklik yaşamalarını ve günlük hayatın aksamalarını önlemektir. Kendi IELTS özel ders merkezimizdeki IELTS özel ders programına iştirak edenlerin Yoğun IELTS  özel ders etkinliklerinde   IELTS hazırlık özel ders merkezindeki IELTS kişisel özel derste kaç IELTS  özel ders almaları gerektiği Ana  IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan  IELTS özel ders programlarında öğrencinin elde etmek zorunda olduğu ”  SCORE ”  a göre belirlenir

.2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA  IELTS ÖZEL DERS : Temel IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki Toplu IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan  IELTS özel ders programları ile ve IELTS  özel ders forumlarındaki  Genel IELTS  özel ders dalında Genel ELTS  özel ders kampüslerinde kurulan  IELTS  özel ders sınıflarında mini gruplar şeklinde uygulanan  IELTS  özel ders programına IELTS özel derste seviyeleri olabildiğince birbirine yakın veya denk olan IELTS adayı  öğrencilerden Gruplara  IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki Grup  IELTS özel ders birimlerimizde hazırlan IELTS özel ders programları ile  kurulan 4 kişilik IELTS gruplarında yer alarak birebir IELTS özel ders kalitesinde IELTS eğitimi alabilirsiniz. Birebir IELTS özel ders kalitesini yakalamak ve o nitelikte IELTS  özel ders eğitimi verebilmek için  IELTS sınavı özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS hazırlık özel ders birimlerimizde hazırlanan  IELTS özel ders programlarında grupları oluşturan öğrenci sayısı IELTS Özel Derste 4 kişi ile sınırlanmıştır. Bu şekilde  Toplu IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS Gruplara özel ders birimlerimizde hazırlanan  IELTS özel ders programlarında öğrenciler IELTS özel ders sırasında anlamadıkları konularla ilgili IELTS özel derste soru sorabilirler ve IELTS özel dersi veren IELTS  özel ders hocası da öğrencilerle teker, teker ilgilenir. Bu özellikler Master IELTS özel ders merkezimizdeki Aktif IELTS özel dersteki grup derslerine birebir IELTS özel ders niteliği kazandırır.

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  • IELTS  özel ders için yapılan organizasyonlarda  IELTS  özel ders birimlerimizdeki  IELTS  özel ders için tertiplenen etkinliklerde, hem birebir hemde toplu olarak uygulanan IELTS özel ders programlarında IELTS eğitimi veren  IELTS özel ders eğitmenleri,  IELTS Özel Ders için uzmanlık seviyesindedir..
  • IELTS  özel ders etkinlikleri kapsamındaki IELTS  özel ders hakkında düzenlenen IELTS özel ders seminerlerinde,  gerek birebir gerekse  toplu olarak IELTS Özel Derste uygulanan IELTS özel ders programlarına IELTS özel ders ile katılan öğrencilere , IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan IELTS özel ders programları ile IELTS sınav teknikleri  için IELTS  özel ders eğitimi de verilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir