Ielts Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

IELTS Özel Ders Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )
.

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders  konusunda  IELTS özel ders platformunda hizmet veren Ielts Özel Ders birimlerindeki IELTS özel ders öğretilerinde,benzerlerinden çok daha üstün özellikleri ile öne çıkan, içeriğinde ki bilgilerle her durumda öğrenciyi gözeten, onun sınavda başarılı olabilmesi için verilmesi gereken tüm bilgileri ve sistemleri içeren, öğretim teknikleri açısından en çağdaş IELTS özel ders unsurlarına sahip olan ,  IELTS özel ders programlarının eşliğinde birebir olarak uygulanan IELTS özel ders programına katılan  öğrenciler, IELTS özel ders programının uygulama gün ve saatlerini kendi belirler.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ):
 IELTS özel ders hususunda  toplu yapılan IELTS  özel derslerinde istenilen ve aranan kaliteli öğretime ulaşabilmek amacı ile öğrenci sayısı düşürülmüş ve 4 öğrenciden kurulan gruplarda, her öğrenci ile birebir iletişim kurabilen ve sanki IELTS özel ders alırmış gibi öğrenciye tek, tek ulaşabilen, içeriğinde yer alan IELTS  hakkındaki  bilgilerle öğrencide sınavı geçeceğine dair bir duygu oluşturan akademik kelimeler konusunda içeriğinde ki özel alıştırmalarla öğrenciyi inanılmaz derecede geliştiren ve seviyesini yükselten IELTS özel ders programlarının IELTS özel ders ana birimlerindeki  IELTS özel dersin uzmanı olan hocalar tarafından uygulanması ile IELTS özel derste olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

IELTS özel ders ana ünitelerinde kurulan IELTS özel ders  kampüslerindeki  IELTS özel ders seminerlerinde,işte bu programların işlendiği, seviyeleri olabildiğince birbirine yakın olan öğrencilerden kurulmuş 4 kişilik gruplara katılarak bireysel IELTS özel ders nitelik ve kalitesinde eğitim alınabilir. Gruplarla alınan IELTS özel dersin  bireysel IELTS özel ders kalitesinde olabilmesi amacı ile sayı 4 kişi ile sınırlanmıştır. IELTS özel ders sınıflarındaki sayı az olduğundan, IELTS özel ders alan öğrenciler anlamadıkları konular karşısında soru sorabilme imkanı bulur.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders hazırlık programında gerçek akademik kariyeri olan uzman  hocalar IELTS özel ders  verir.
  • IELTS özel ders merkezimizde IELTS özel dersi alan öğrencilere onları imzalamakla sıkıntıya sokabilecek  “  SENET yapılmaz.
  • Sınavın en yaşamsal bölümü olan akademik kelime konusunda, IELTS özel ders hazırlıkta özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar IELTS özel ders  öğrencilerine verilir.
  • IELTS özel ders ünitelerindeki IELTS özel ders programının uygulama aşamasında, öğrencilere sınavda soruları daha hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan IELTS teknikleri ve IELTS taktikleri için IELTS özel ders de verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir