Ielts Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Ielts Özel Ders Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

IELTS özel ders etkinlikleri kapsamındaki  IELTS özel ders dalında IELTS özel ders vermek için  Ielts Özel Ders ana merkezindeki IELTS özel ders platformlarında yapılan IELTS özel ders uygulamalarında,İngilizce öğrenmek, bilmek ve konuşmak günümüzde çağdaşlıktır. Akademik seviyede İngilizce bilmek ve kullanmak sınıf atlanmış bir çağdaşlıktır.Bilinen İngilizceyi  sertifika ile süslemek çağdaşlığın altın tacıdır.Bu altın tacı takabilmek için bize başvurmak ise akıllılıktır. IELTS özel ders almak için IELTS özel ders programına baş vuran adaylara 2 şekilde uygulanır..

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders  konusunda  IELTS özel ders platformunda hizmet veren Ielts Özel Ders birimlerindeki IELTS özel ders öğretilerinde,benzerlerinden çok daha üstün nitelik ve özellikleri ile öne çıkan, içeriğinde ki bilgilerle her durumda öğrenciyi gözeten, onun sınavda başarılı olabilmesi için verilmesi gereken tüm bilgileri ve sistemleri içeren, öğretim teknikleri açısından en çağdaş unsurlara sahip olan , öğrenci sever IELTS özel ders programlarının eşliğinde birebir olarak uygulanan IELTS özel ders programına katılan aday öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bundan amaç, aday öğrencinin eğitim sürecinde özel yaşamında bir sıkışıklığın yaşamasına engel olmaktır.

IELTS özel ders müfredatına uygun olarak verilen  IELTS özel derslerinin verildiği dershanedeki IELTS özel ders departmanlarında bireysel IELTS özel ders almak isteyen aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, adayın yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve sınavda almak istediği “ score “ göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ):
 IELTS özel ders hususunda  toplu yapılan IELTS  özel derslerinde istenilen ve aranan kaliteli öğretime ulaşabilmek amacı ile öğrenci sayısı düşürülmüş ve 4 öğrenciden kurulan gruplarda, her öğrenci ile birebir iletişim kurabilen ve sanki IELTS özel ders alırmış gibi öğrenciye tek, tek ulaşabilen, içeriğinde yer alan IELTS  hakkındaki tüm bilgilerle öğrencide sınavı geçeceğine dair bir duygu oluşturan ve kendilerine olan güveni yükselten, akademik kelimeler konusunda içeriğinde ki özel alıştırmalarla öğrenciyi inanılmaz derecede geliştiren ve seviyesini yükselten IELTS özel ders programlarının  IELTS uzmanı hocalar tarafından uygulanması ile inanılmaz olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

IELTS özel ders ana ünitelerinde kurulan IELTS özel ders  kampüslerindeki  IELTS özel ders seminerlerinde,işte bu programların işlendiği, seviyeleri olabildiğince birbirine yakın olan öğrencilerden kurulmuş 4 kişilik gruplara katılarak bireysel IELTS özel ders nitelik ve kalitesinde eğitim alınabilir. Gruplarla alınan derslerin  bireysel ders kalitesinde olabilmesi amacı ile sayı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Sayı az olduğundan, IELTS özel ders  alan aday öğrenciler anlamadıkları konular karşısında soru sorabilme imkanı bulur. Ayrıca, dersleri veren hoca da grupta bulunan tüm öğrencilerle ayrı, ayrı ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders hazırlık programında gerçek akademik kariyeri olan uzman  hocalar ders  verir.
  • IELTS özel dersi alan öğrencilere onları imzalamakla sıkıntıya sokabilecek  “  SENET yapılmaz.
  • Sınavın en yaşamsal bölümü olan akademik kelime konusunda, özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan bu çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • IELTS özel ders ünitelerindeki IELTS özel ders programının uygulama aşamasında, aday öğrencilere sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan IELTS teknikleri ve IELTS taktikleri dersi de verilir.

NEDEN ÖZEL DERS

Özellikle, IELTS sınavını mutlaka vermek ya da yüksek bir score elde etmek zorunda olanların  IELTS özel ders almaları, ulaşılmak istenen hedef ve amaçlar açısından ele alındığında en uygun yöntem olduğu deneylerle sabittir. Çünkü, IELTS özel ders programı uygulamalarında eğitim alan öğrenci birebir tek başına eğitmenle çalışır ve eğitmen tüm dikkat, enerji ve ilgisini tek başına eğitim alan öğrenciye yöneltmek zorundadır. Bu da öğrenci için çok büyük bir avantaj oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir