Ielts Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Ielts Özel Ders Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

IELTS Özel Ders

Neredeyse 20 yıldır IELTS eğitmeni olarak çalışıyorum ve IELTS Özel Ders veriyorum. Öğrencilerimi seviyorum ama bazen yapmaması gereken şeyleri yapıyorlar. İşte IELTS’ de yapmamanız gereken 10 şey.

IELTS Özel Ders derslerinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Aşağıdakilerden kaçının:

1) İlk Özel Ders  Öncesinde IELTS’i Kendi Başınıza Araştırmamak

Bir IELTS özel ders oturumu için girecekseniz, önceden test hakkında bir şeyler öğrenin. Aksi takdirde, ilk özel ders oturumunuzu IELTS’ in temellerini tartışarak harcarsınız .

2) Herhangi bir resmi IELTS Materyali Görmeden Önce Özel Ders Alma

Yüksek kaliteli IELTS uygulamaları, çeşitli resmi IELTS web sitelerinde hazır . Bu siteler ayrıca sınavla ilgili en güncel bilgilerle doludur. Bir öğretmene IELTS Özel Ders almak amacı ile başlamadan önce, sınavı güvenilir, resmi kaynaklar aracılığıyla araştırın.

3) Google’da (veya başka bir arama motorunda) Bulduğunuz İlk IELTS Kaynaklarını Kullanmak

Google, “IELTS hazırlığı”, “IELTS alıştırması” veya “IELTS çevrimiçi sınavı” gibi bir şey. Sonra, sonuçların ilk sayfasına veya ikisine bakın. Bütün bu web sitelerinin ortak noktası ne? Fazla değil. Sonuçlardan bazıları resmi IELTS internet sitelerinden alınmıştır. Diğerleri üçüncü taraf test hazırlık şirketlerindendir ve mutlaka iyi kalitede olmaları gerekmez. Gördüğünüz ilk IELTS hazırlık web sitelerine takılma!

4) Gerçekten İyi IELTS Materyallerine Bakış

Cambridge’den gelenler  gibi en iyi IELTS materyallerinin çoğu en iyi arama sonuçlarınızda görünmeyebilir.

Ancak, biraz fazladan bir düşünceyle, iyi IELTS kaynaklarını tanıyabilirsiniz.  IAE ‘in IELTS Özel Ders programlarında birçok uygulama materyali vardır; . Cambridge gerçek bir resmi IELTS sponsorudur.Bu sitenin materyallerini kullanın.

5) Sadece Bir IELTS Kaynağını Kullanmak

IELTS büyük bir sınavdır. Hazırlık malzemeleri söz konusu olduğunda, daha fazlası daha iyidir. Eğitmeninize yalnızca bir IELTS kitabıyla ya da yalnızca bir IELTS web sitesine bağlanarak gelmeyin. Bunu yaparsanız, öğretmeninizin size orada başka neler olduğunu göstermek için çok fazla zaman harcaması gerekecektir. Kendi IELTS kaynaklarını bulmak için ne kadar fazla zaman harcarsanız, öğretmeninizden öneriler almak için daha az zaman harcarsınız.

6) IELTS’in Sadece İngiliz İngilizcesinin Bir Testi Olduğunu Unutun

IELTS İngiliz İngilizcesi’ne hakimken, IELTS üzerinde gerçekten çeşitli vurgular göreceksiniz. Diğer IELTS Dinleme aksanlarını duymaya hazır olun ve standart İngiliz İngilizcesi konuşmayan birinden ders almaya açık olun.

7) Ödevini Yapmamak

IELTS İngilizce zorlu, derinlemesine akademik bir İngilizcedir. IELTS sınavına hazırlamanız sadece derslerinizde çok zordur. Ev ödevi için zaman ayırmanız gerekiyor: okuma alıştırmaları, dinleme alıştırmaları, kendi zamanınızdaki kompozisyonları yazma vb.  IELTS Özel Ders eğitmeniniz size özel ders oturumları arasında ekstra iş bıraktığında, yapın!

8) İngilizce Becerileriniz Hala Düşükken En İyi Skoru İstemek

Öğretmenler puanınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Ama mucizelere söz veremeyiz. İngilizce becerileriniz düşükse, IELTS hazırlığı sizi hedef puanınıza ulaştırmaya yetmeyebilir. Önce genel İngilizce yeteneğiniz üzerinde çalışmanız gerekebilir.

9) Hiç En İyi Puan Garantisi İsteme

Öğretmenlerden alınan puan garantileri güvenilmezdir. Puanınız, öğretmeninizin kontrolünde olmayan bir çok şeye bağlıdır: şu anki İngilizce beceriniz, ne kadar zamana devam etmeniz gerektiği vb. Puanınızı etkiler bazı şeyler ötesinde senin de kontrol. Test hazırlığında mükemmel bir öğretmen olsa bile puan garantisi yoktur.

10) İhtiyacınız Olmadığında Özel Ders İçin Kayıt Olmak

Bu listeyi olumlu bir notta sonlandıracağım: IELTS’de bildiğinizden daha güçlü olabilirsiniz. Birçok öğrenci, IELTS’i sadece bireysel çalışma yoluyla fethetti. Bu sen olabilir misin? Öğrenmek için biraz bireysel çalışma yapın ve bir öğretmen bile düşünmeden önce biraz deneme sınavı yapın.

IELTS özel ders Programları

 IELTS özel ders etkinlikleri kapsamındaki  IELTS özel ders dalında IELTS özel ders vermek için  Ielts Özel Ders ana merkezindeki IELTS özel ders platformlarında yapılan IELTS özel ders uygulamalarında,İngilizce öğrenmek, bilmek ve konuşmak günümüzde çağdaşlıktır. Akademik seviyede İngilizce bilmek ve kullanmak sınıf atlanmış bir çağdaşlıktır.Bilinen İngilizceyi  sertifika ile süslemek çağdaşlığın altın tacıdır.Bu altın tacı takabilmek için bize başvurmak ise akıllılıktır. IELTS özel ders almak için IELTS özel ders programına baş vuran adaylara 2 şekilde uygulanır..

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders  konusunda  IELTS özel ders platformunda hizmet veren Ielts Özel Ders birimlerindeki IELTS özel ders öğretilerinde,benzerlerinden çok daha üstün nitelik ve özellikleri ile öne çıkan, içeriğinde ki bilgilerle her durumda öğrenciyi gözeten, onun sınavda başarılı olabilmesi için verilmesi gereken tüm bilgileri ve sistemleri içeren, öğretim teknikleri açısından en çağdaş unsurlara sahip olan , öğrenci sever IELTS özel ders programlarının eşliğinde birebir olarak uygulanan IELTS özel ders programına katılan aday öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bundan amaç, aday öğrencinin eğitim sürecinde özel yaşamında bir sıkışıklığın yaşamasına engel olmaktır.

IELTS özel ders müfredatına uygun olarak verilen  IELTS özel derslerinin verildiği dershanedeki IELTS özel ders departmanlarında bireysel IELTS özel ders almak isteyen aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, adayın yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve sınavda almak istediği “ score “ göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ):
 IELTS özel ders hususunda  toplu yapılan IELTS  özel derslerinde istenilen ve aranan kaliteli öğretime ulaşabilmek amacı ile öğrenci sayısı düşürülmüş ve 4 öğrenciden kurulan gruplarda, her öğrenci ile birebir iletişim kurabilen ve sanki IELTS özel ders alırmış gibi öğrenciye tek, tek ulaşabilen, içeriğinde yer alan IELTS  hakkındaki tüm bilgilerle öğrencide sınavı geçeceğine dair bir duygu oluşturan ve kendilerine olan güveni yükselten, akademik kelimeler konusunda içeriğinde ki özel alıştırmalarla öğrenciyi inanılmaz derecede geliştiren ve seviyesini yükselten IELTS özel ders programlarının  IELTS uzmanı hocalar tarafından uygulanması ile inanılmaz olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

IELTS özel ders ana ünitelerinde kurulan IELTS özel ders  kampüslerindeki  IELTS özel ders seminerlerinde,işte bu programların işlendiği, seviyeleri olabildiğince birbirine yakın olan öğrencilerden kurulmuş 4 kişilik gruplara katılarak bireysel IELTS özel ders nitelik ve kalitesinde eğitim alınabilir. Gruplarla alınan derslerin  bireysel ders kalitesinde olabilmesi amacı ile sayı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Sayı az olduğundan, IELTS özel ders  alan aday öğrenciler anlamadıkları konular karşısında soru sorabilme imkanı bulur. Ayrıca, dersleri veren hoca da grupta bulunan tüm öğrencilerle ayrı, ayrı ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders hazırlık programında gerçek akademik kariyeri olan uzman  hocalar ders  verir.
  • IELTS özel dersi alan öğrencilere onları imzalamakla sıkıntıya sokabilecek  “  SENET yapılmaz.
  • Sınavın en yaşamsal bölümü olan akademik kelime konusunda, özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan bu çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • IELTS özel ders ünitelerindeki IELTS özel ders programının uygulama aşamasında, aday öğrencilere sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan IELTS teknikleri ve IELTS taktikleri dersi de verilir.

NEDEN ÖZEL DERS

Özellikle, IELTS sınavını mutlaka vermek ya da yüksek bir score elde etmek zorunda olanların  IELTS özel ders almaları, ulaşılmak istenen hedef ve amaçlar açısından ele alındığında en uygun yöntem olduğu deneylerle sabittir. Çünkü, IELTS özel ders programı uygulamalarında eğitim alan öğrenci birebir tek başına eğitmenle çalışır ve eğitmen tüm dikkat, enerji ve ilgisini tek başına eğitim alan öğrenciye yöneltmek zorundadır. Bu da öğrenci için çok büyük bir avantaj oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir