IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programı

IELTS Özel Ders Programının İçeriği

 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında IELTS öğrencileri, profesyonel sertifikalı, deneyimli IELTS  öğretmenleri ve anadili İngilizce olanlarla IELTS özel ders çalışırlar.
IELTS özel ders günleri ve saatleri IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında öğrencinin uygunluğuna göre IELTS özel ders ayarlanabilir. IELTS Özel Ders sabah en erken saat 11: 30’da, en geç akşam saat 17:00 de başlayabilir.

IELTS Bire Bir Hazırlık Programı:

IELTS öncesi IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programında, İngilizce Seviye Testi ve IELTS Bant Puanı Testini alan ve IELTS de net 5.5 veya daha yüksek bir IELTS puanı alan öğrenciler içindir. IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında ki IELTS özel ders programının amacı, öğrencinin IELTS özel ders merkezinde hazırlanan ve tatbik edile   IELTS özel ders programında  mümkün olan en uygun ve etkili şekilde 6.5 ya da daha yüksek bir seviyeye ulaşmasına IELTS özel ders vermek amacı ile IELTS Özel Derste tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında yardımcı olmaktır.

Okuma :

 Çoğu öğrenci, IELTS Özel Derste zorluk çektikleri iki veya üç soru türüne sahiptir. Öğrencilere bu IELTS soru türlerinin nasıl ele alınacağı konusunda IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında IELTS özel ders eğitim merkezimizde IELTS özel ders verilecektir. IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında Kayma ve tarama, eleme becerilerinin yanında süreçler de öğretilecektir.

Yazma :

IELTS Yazma modülünde hızlı bir taslak hazırlayabilmek son derece önemlidir.IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen çalışmalar yapılmalıdır. Sıkı kompozisyon organizasyonu ve formatına bağlılık uygulanmalıdır. Öğrencilerin emrinde olan bir dizi konu hakkında geniş bir kelime hazinesi olmalıdır. IELTS Özel Ders  eğitim merkezimizde IELTS Akademik Test’teki ilk IELTS yazma görevi öğrencilerin belirli kelime ve cümle yapılarını öğrenmelerini ve kullanabilmelerini gerektirir. İkinci IELTS yazma görevi, öğrencilerin yaratıcı düşünebilmelerini, tartışmaları değerlendirebilmelerini ve bir noktayı kanıtlamak için etkili örnekler kullanabilmelerini gerektirir.

Dinleme :

IELTS Özel Ders  eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programları aracılığı ile bir kişinin kısa sürede dinlemesini geliştirmek, sıkı ve adanmış bir IELTS Özel Ders çalışmasında  kesin bir rutin gerektirir ama  bir zorluk da olabilir. IELTS sınavına IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programları ile hazırlanırken dinleme becerilerini geliştirmek için, öğrencilere IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında dersin içinde ve dışında dinleme becerilerini geliştirmek için IELTS Özel Ders ile etkili yollar gösterilecektir.

Konuşma :

IELTS de Yüksek bir konuşma puanı elde etmek için öğrencilerin günlük konular hakkında konuşmayı ölçülü ve doğal bir şekilde sürdürmeleri gerekir. IELTS Testi yapanlar ayrıca sorulan soruların yanıtlarını  kolayca anlayabilmelidir. Bunu başarabilmek için, öğrencilerin IELTS Özel Derste öğrettiğimiz konuşma modülünde değinilen belli başlı konular hakkında IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında bilgi sahibi olmaları da gerekir. Öğrenciler basit sorular için istisnai cevaplar geliştirmek amacı ile IELTS Özel Ders ile pratik yapacaklardır. Çoğu öğrenci karmaşık gramer yapılarını kullanmakta rahat değildir, bu yüzden bu yapıları kullanmayı öğretmek IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programlarının  odak noktasıdır.