IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programı

IELTS Özel Ders Programının İçeriği

 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS özel ders vermek amacı ile tesis edilen IELTS özel ders merkezinde icra edilen   IELTS özel ders programında  öğrenciler, profesyonel sertifikalı, deneyimli sınav öğretmenleri ve anadili İngilizce olanlarla IELTS özel ders çalışırlar.
IELTS özel ders günleri ve saatleri öğrencinin uygunluğuna göre ayarlanabilir. IELTS Özel Ders sabah en erken saat 11: 30’da, en geç akşam saat 17:00 de başlayabilir.

IELTS Bire Bir Hazırlık Programı:

IELTS öncesi IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programı, İngilizce Seviye Testi ve IELTS Bant Puanı Testini alan ve net 5.5 veya daha yüksek bir puan alan öğrenciler içindir. IELTS özel ders programının amacı, öğrencinin mümkün olan en uygun ve etkili şekilde 6.5 ya da daha yüksek bir seviyeye ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Okuma :

 Çoğu öğrenci, zorluk çektikleri iki veya üç soru türüne sahiptir. Öğrencilere bu soru türlerinin nasıl ele alınacağı konusunda IELTS özel ders eğitim merkezimizde IELTS özel ders verilecektir. Kayma ve tarama, eleme becerilerinin yanında süreçler de öğretilecektir.

Yazma :

 Yazma modülünde hızlı bir taslak hazırlayabilmek son derece önemlidir. Sıkı kompozisyon organizasyonu ve formatına bağlılık uygulanmalıdır. Öğrencilerin emrinde olan bir dizi konu hakkında geniş bir kelime hazinesi olmalıdır. Akademik Test’teki ilk yazma görevi öğrencilerin belirli kelime ve cümle yapılarını öğrenmelerini ve kullanabilmelerini gerektirir. İkinci yazma görevi, öğrencilerin yaratıcı düşünebilmelerini, tartışmaları değerlendirebilmelerini ve bir noktayı kanıtlamak için etkili örnekler kullanabilmelerini gerektirir.

Dinleme :

IELTS özel ders programları aracılığı ile bir kişinin kısa sürede dinlemesini geliştirmek, sıkı ve adanmış bir çalışmanın kesin bir rutin gerektirir ama  bir zorluk da olabilir. IELTS sınavına IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programları ile hazırlanırken dinleme becerilerini geliştirmek için, öğrencilere dersin içinde ve dışında dinleme becerilerini geliştirmek için etkili yollar gösterilecektir.

Konuşma :

 Yüksek bir konuşma puanı elde etmek için öğrencilerin günlük konular hakkında konuşmayı ölçülü ve doğal bir şekilde sürdürmeleri gerekir. Test yapanlar ayrıca sorulan soruların yanıtlarını  kolayca anlayabilmelidir. Bunu başarabilmek için, öğrencilerin IELTS Özel Derste öğrettiğimiz Konuşma modülünde değinilen belli başlı konular hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Öğrenciler basit sorular için istisnai cevaplar geliştirmek amacı ile  pratik yapacaklardır. Çoğu öğrenci karmaşık gramer yapılarını kullanmakta rahat değildir, bu yüzden bu yapıları kullanmayı öğretmek IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programlarının  odak noktasıdır.