IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programları

IELTS Özel Ders Programlarının İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS Özel dersler (süre, odak ve yer)

IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile, IELTS özel dersle ihtiyacınız olan bant puanlarını mümkün olan en verimli şekilde elde etmenize IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile yardımcı olacağım…

  • Öğrenciler IELTS Özel Ders eğitim merkezimizde IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile,normalde IELTS grup puanlarının 6-8 saatlik IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile IELTS Özel Dersten  sonra herhangi bir alanda 0,5-1 oranında iyileştiğini görürler.

Yazılı Sınav

Sizleri, ELTS Özel Ders kampüslerimizde ki  ELTS Özel Derslerinde 7 veya daha yüksek bir grup puanı  için IELTS Özel Ders eğitim bölümlerimizde i IELTS Özel Ders için ayrılan sınıflarda IELTS Özel Ders programları aracılığı ile gerekli olan tüm dil ve diğer özellikleri kullanmanız ve IELTS te puanınızı 7’nin altında tutabilecek hatalardan kaçınmanız için IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile IELTS Özel Derste eğiteceğim. ( soruyu uygun şekilde yanıtlamama veya dilbilgisi, paragraf kurma , noktalama işaretleri vb. ile ilgili hatalar).

IELTS Özel Ders merkezimde ki ELTS Özel Ders kampüslerimizde  ELTS Özel Ders programları akademik modül için görev 2 (denemeler), görev 1 (grafikler / tablolar / haritalardan önce ve sonra / süreç diyagramları) veya bireye bağlı olarak Genel Eğitim modülü için görev 1 (resmi / gayri resmi mektuplar) için IELTS Özel Ders eğitimini içerir.

Konuşma Sınavı

IELTS Yazma testine benzer şekilde, 7 veya daha yüksek bir IELTS bant skoru elde etmek için gerekli olan tüm dil özelliklerini (daha doğal sesle telaffuz, daha üst düzey dilbilgisi / kelime bilgisi ) kullanmanız ve hatalardan kaçınmanız için sizi IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders seansları aracılığı ile  eğitiyorum. .

Dinleme Sınavı

IELTS Dinleme testi için, dinleme testinde test edilen birçok beceri üzerinde, odaklanmanız gerekebilecek zayıflıkları IELTS Özel Ders ile tespit etmenize yardımcı olabilecek ve önlemek için IELTS Özel Ders eğitim ofisimizdeki  IELTS Özel Ders için düzenlenen IELTS sınıflarımızda IELTS Özel Ders etkinlikleri  ile yaygın hataları ve tuzakları görebileceğiniz kısa bir IELTS tanı testi var. Size doğal  konuşmada anadili İngilizce‘nin anlaşılmasını zorlaştıracak sesleri tanımayı IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile IELTS Özel Derste öğretebilirim.

Okuma Sınavı 

IELTS Okuma sınavı, her şeyden daha fazla bir kelime sınavı olduğundan, size IELTS‘de düzenli olarak bulunan çeşitli genel konularda zor kelimeler ve tanımlar listeleri verebilir ve kısa okuma parçaları ve ilgili kelimeler gibi etkinlikler için IELTS Özel Ders merkezimizde pratik yapabilirim. Ayrıca ELTS Özel Derste bir hızlı okuma sınavı yapabilir ve okuma hızınızı yükseltmek için teknikler öğretirim…

Ders yeri

Kendi  IELTS Özel Ders eğitim merkezim mevcut olduğundan genellikle ELTS Özel Dersini kendi ders hanemde IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile veririm.

Ek ücret karşılığında IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile özel bir sınıf hazırlanabilir.

Kullanılabilir zamanlar

Genelde pazartesiden cumaya ve bazı cumartesi  ve pazar günleri öğleden sonraları ve akşamları IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde Ielts Özel Ders veririm. Diğer zamanlar da kullanılabilir hale gelebilir.

Fiyatlandırma

Bireysel  IELTS Özel Ders veya toplu IELTS dersleri için bizimle iletişim kurun  .