IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programları

IELTS Özel Ders Programlarının İçeriği

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

IELTS Özel dersler (süre, odak ve yer)

IELTS Özel Ders eğitim merkezimizdeki IELTS Özel Ders için ayrılan bölümlerimizde IELTS Özel Ders programları aracılığı ile, ihtiyacınız olan bant puanlarını mümkün olan en verimli şekilde elde etmenize yardımcı olacağım…

  • Öğrenciler normalde grup puanlarının 6-8 saatlik IELTS Özel Dersten  sonra herhangi bir alanda 0,5-1 oranında iyileştiğini görürler.

Yazılı Sınav

Sizleri, ELTS Özel Ders kampüslerimizde ki  ELTS Özel Derslerde 7 veya daha yüksek bir grup puanı  için gerekli olan tüm dil ve diğer özellikleri kullanmanız ve puanınızı 7’nin altında tutabilecek hatalardan kaçınmanız için eğiteceğim. ( soruyu uygun şekilde yanıtlamama veya dilbilgisi, paragraf kurma , noktalama işaretleri vb. ile ilgili hatalar).

IIELTS Özel Ders merkezimde ki ELTS Özel Ders kampüslerimizde  ELTS Özel Ders programları akademik modül için görev 2 (denemeler), görev 1 (grafikler / tablolar / haritalardan önce ve sonra / süreç diyagramları) veya bireye bağlı olarak Genel Eğitim modülü için görev 1 (resmi / gayri resmi mektuplar) için IELTS Özel Ders eğitimini içerir.

Konuşma Sınavı

Yazma testine benzer şekilde, 7 veya daha yüksek bir bant skoru elde etmek için gerekli olan tüm dil özelliklerini (daha doğal sesle telaffuz, daha üst düzey dilbilgisi / kelime bilgisi ) kullanmanız ve hatalardan kaçınmanız için sizi IELTS Özel Ders programları aracılığı ile eğitiyorum. .

Dinleme Sınavı

Dinleme testi için, dinleme testinde test edilen birçok beceri üzerinde, odaklanmanız gerekebilecek zayıflıkları tespit etmenize yardımcı olabilecek ve önlemek için yaygın hataları ve tuzakları görebileceğiniz kısa bir tanı testi var. Size doğal  konuşmada anadili İngilizce’nin anlaşılmasını zorlaştıracak sesleri tanımayı IELTS Özel Derste öğretebilirim.

Okuma Sınavı 

Okuma sınavı, her şeyden daha fazla bir kelime sınavı olduğundan, size IELTS’de düzenli olarak bulunan çeşitli genel konularda zor kelimeler ve tanımlar listeleri verebilir ve kısa okuma parçaları ve ilgili kelimeler gibi etkinlikler için IELTS Özel Ders merkezimizde pratik yapabilirim. Ayrıca ELTS Özel Derste bir hızlı okuma sınavı yapabilir ve okuma hızınızı yükseltmek için teknikler öğretirim…

Ders yeri

Kendi dersliğim mevcut olduğundan genellikle ELTS Özel Dersini kendi ders hanemde veririm.

Ek ücret karşılığında özel bir sınıf hazırlanabilir.

Kullanılabilir zamanlar

Genelde pazartesiden cumaya ve bazı cumartesi  ve pazar günleri öğleden sonraları ve akşamları Ielts Özel Ders veririm. Diğer zamanlar da kullanılabilir hale gelebilir.

Fiyatlandırma

Bireysel  IELTS Özel Ders veya toplu dersler için bizimle iletişim kurun  .