IELTS Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI GÜNLERİ  

 

IELTS Özel Ders hakkında Bilgiler

1 – IELTS özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

 

1 – IELTS özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders ) :

IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla  IELTS Özel Ders öğrencilerine,  birebir olarak IELTS akademik  ve IELTS general training dersleri verilir.Bu eğitimler için IELTS özel Ders merkezinde özel hazırlanan  IELTS özel Ders programları en etkin yanlarıyla  Birebir IELTS özel derste uygulanır.

IELTS özel Ders merkezinde yapılan seviye sınavından sonra, öğrenciye IELTS özel Ders merkez ofisinde düzenlenen  IELTS özel Ders seminerlerinde ki IELTS hazırlık özel Derste kaç Birebir IELTS özel ders verileceği öğrencininde IELTS özel derste hedefleri  göz önüne alınarak IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS sınavı özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla belirlenir.

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders uygulamaları aşamasında, IELTS öğrencilerine sadece IELTS sınavı hakkında IELTS Özel Derste bilgi verilmekle kalınmaz. Ayrıca, IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki Kişiye Özgü IELTS özel Ders programlarında onlara girecekleri IELTS sınavının tüm IELTS çözüm teknikleri ve taktikleri de IELTS özel ders merkezindeki IELTS özel derste verilir.

IELTS özel Ders merkez kampüslerinde düzenlenen ve IELTS özel Dersle uygulanan  IELTS özel Ders kampüslerimizde ki Kişisel IELTS özel Ders öğretileriyle  IELTS Özel Ders öğrencilerine, gerçekten çok ciddi bir tarzda IELTS özel Ders programları eşliğinde IELTS Özel ders verilir.

2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders ) :

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki Toplu IELTS özel ders programları ile IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla kestirmeden ve en kısa yoldan IELTS de başarı yakalanır. Bunun için IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla  bizim  özenle hazırladığımız ve kullandığımız IELTS özel ders eğitim uygulamaları ile IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS Hazırlık özel Ders programlarıyla  size özgü IELTS özel derslerine katılmanız yeterli. IELTS özel ders vermek bizim işimiz kazanmak da sizin işiniz olsun. IELTS hazırlık özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki Grup IELTS özel Ders programlarıyla kişiye özel birebir IELTS özel ders öğretileri aracılığı  ile  IELTS de kesin sonuç.

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  Grup IELTS özel ders programlarının 4 öğrenciden IELTS özel derste oluşturulan gruplarda ki uygulamalarında,IELTS sınavı özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS sınavı özel Ders programlarında  grubu oluşturan 4 öğrencininde IELTS Özel Derste seviyelerine dikkat edilerek IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarında öğrenciler arasında IELTS özel ders eğitim merkezimizde bir uyum sağlanır.

Telefonlar : 0 212 572 00 34
0 532 477 25 41

IELTS nedir ve neden önemlidir?

IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla öğrencilere eğitimini verdiğimiz, IELTS“Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi” anlamına gelir ve İngilizce dil yeteneğini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. IELTS  İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’daki yüksek öğretim ve göçmenlik enstitüleri tarafından kabul edilmektedir. İngiltere’deki üniversiteler, geçerli bir IELTS puanı olmadan size nihai bir teklif veremez.

IELTS Test Türleri

İki farklı IELTS testi türü vardır:

Akademik IELTS  , bir İngiliz üniversitesinde okumak veya bir yüksek öğrenim enstitüsüne katılmak isteyen uluslararası öğrenciler içindir.
Genel IELTS  sınıfları, İngilizce hayatta kalma becerilerine ve Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere göç etmeyi planlayanlar için ideal sosyal ve iş yeri diline odaklanmaktadır.
Not verildiğinde, IELTS puanınız iki yıl geçerlidir.

Test formatı nedir ve ne kadar sürer?

IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders departmanlarındaki IELTS özel Ders programlarıyla öğrencilere IELTS özel dersle eğitimini verdiğimiz,IELTS Testi dört bölümden oluşur; IELTS dinleme, IELTS okuma,IELTS yazma ve IELTS konuşma ve üç saat sürer. Dinleme önce gerçekleşir ve 40 dakika sürer, daha sonra 15 dakikaya kadar okuma ve yazma  ve konuşma.