IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programı Günleri

IELTS Özel Ders hakkında Bilgiler

1 – IELTS özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

1 – IELTS özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders ) : IELTS özel Ders merkez kampüslerinde organize edilen IELTS özel Ders programlarıyla  öğrencilere,  birebir olarak IELTS akademik  ve IELTS general training dersleri verilir.Bu eğitimler için IELTS özel Ders merkezinde özel hazırlanan  IELTS özel Ders programları en etkin yanlarıyla  IELTS özel derste uygulanır.

IELTS özel Ders merkezinde yapılan seviye sınavından sonra, öğrenciye kaç IELTS özel ders verileceği öğrencininde hedefleri  göz önüne alınarak belirlenir.

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders uygulamaları aşamasında, öğrencilere sadece IELTS sınavı hakkında bilgi verilmekle kalınmaz. Ayrıca, onlara girecekleri IELTS sınavının tüm çözüm teknikleri ve taktikleri de IELTS özel ders merkezindeki IELTS özel derste verilir.

2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders ) : IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders programları ile kestirmeden ve en kısa yoldan IELTS de başarı yakalanır. Bunun için bizim  özenle hazırladığımız ve kullandığımız IELTS özel ders eğitim uygulamaları ile size özgü IELTS derslerine katılmanız yeterli. IELTS özel ders vermek bizim işimiz kazanmak da sizin işiniz olsun.Kişiye özel birebir IELTS özel ders öğretileri aracılığı  ile  IELTS de kesin sonuç.

IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki  IELTS özel ders programlarının 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda ki uygulamalarında, grubu oluşturan 4 öğrencininde seviyelerine dikkat edilerek öğrenciler arasında IELTS özel ders eğitim merkezimizde bir uyum sağlanır.

Telefonlar : 0 212 572 00 34
0 532 477 25 41

IELTS nedir ve neden önemlidir?

IELTS “Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi” anlamına gelir ve İngilizce dil yeteneğini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’daki yüksek öğretim ve göçmenlik enstitüleri tarafından kabul edilmektedir. İngiltere’deki üniversiteler, geçerli bir IELTS puanı olmadan size nihai bir teklif veremez.

IELTS Test Türleri

İki farklı IELTS testi türü vardır:

Akademik IELTS  , bir İngiliz üniversitesinde okumak veya bir yüksek öğrenim enstitüsüne katılmak isteyen uluslararası öğrenciler içindir.
Genel IELTS  sınıfları, İngilizce hayatta kalma becerilerine ve Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere göç etmeyi planlayanlar için ideal sosyal ve iş yeri diline odaklanmaktadır.
Not verildiğinde, IELTS puanınız iki yıl geçerlidir.

Test formatı nedir ve ne kadar sürer?

Test dört bölümden oluşur; dinleme, okuma, yazma ve konuşma ve üç saat sürer. Dinleme önce gerçekleşir ve 40 dakika sürer, daha sonra 15 dakikaya kadar okuma ve yazma  ve konuşma.