IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders Programı Günleri

IELTS Özel Ders Programı Hakkında Bilgiler

1 – IELTS Özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders)
2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

 

1 – IELTS özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders):

IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında  IELTS Özel Ders için hazırlanan IELTS Özel Ders programlarıyla öğrencilere IELTS sınavının her iki türü olan IELTS Academic ve IELTS General Training sınavına IELTS hazırlık dersleri bireysel olarak verilir.

2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders ) : 

 IELTS Özel Ders tarzında eğitim verilen IELTS Özel Ders temel birimlerimizde ki IELTS Özel Ders bölümlerinde IELTS Özel  Ders için hazırlanan IELTS Özel  Ders programlarıyla öğrencilere IELTS sınavının her iki türü olan IELTS Academic ve IELTS General Training sınavına IELTS hazırlık dersleri IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders birimlerimizde  4 öğrenciden kurulan  IELTS gruplarına IELTS Özel Ders tarzında eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders sınıflarımızda toplu bir halde  IELTS Özel Ders verilir.

 

IELTS Özel Dersler – Test Desteği

IELTS Özel Dersler  , İngilizce öğrenimi ve ayrıca IELTS, CPE ve CAE test hazırlığı için belirli becerilere veya bileşenlere odaklanmak için IELTS Özel Ders bireyselleştirilmiş  ve bu konuda IELTS Özel dersler temel birimlerimizde öğrencinin tüm yararları düşünülerek tasarlanmıştır.
Birebir IELTS Özel Ders merkezimizdeki öğrencilerin kendi hızlarında IELTS öğrenmelerini istedikleri içeriği incelemelerini sağlar. IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında  IELTS  Özel Ders için hazırlanan IELTS Özel Ders programlarıyla  IELTS Özel Ders doğrudan, bire bir ilgi isteyen, İngiliz dilinin belirli bir konusunu veya yönünü kendi hızlarında incelemek isteyen öğrenciler için IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında uyarlanmıştır.
Saatler değişkendir ve IELTS öğretmeni / sınıf mevcudiyetine bağlıdır ve IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında  IELTS Özel Ders için hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında   sınıflar okulda ve sabah 8:45 ile 15:30 arasında yapılır. Alternatif saatler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
8 veya 12 – 40 dersten oluşan bireysel IELTS Özel Dersimiz veya paketlerimiz var.  IELTS Özel dersler 45 dakikadır.

IELTS Özel Derslerin Özellikleri:

IELTS Özel Ders merkezimizdeki bir IELTS uzmanının bire bir ilgisi.
IELTS Testinin herhangi bir becerisine veya bölümüne odaklanma.
IELTS Özel Ders merkezimizde kendi hızınızda ve IELTS Özel Ders programınıza göre çalışma
Çalışan veya okuyan ancak yine de mümkün olan en kısa sürede IELTS puanlarını yükseltmek isteyenler için IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında harika bir seçenek.
Tüm IELTS malzemeleri dahildir.

IELTS NEDİR

IELTS Özel Ders şeklinde eğitim verilen IELTS Özel Ders merkezlerimizde ki IELTS Özel Ders departmanlarında eğitimini verdiğimiz Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi IELTS, İngilizce dil yeterliliğinin bir testidir ve eğitim ve göç konusunda dünyanın en popüler ve saygın İngilizce biçimlerinden biridir.

İngilizce konuşulan bir ortamda çalışmak ya da çalışmak isteyen ana dili İngilizce olmayan kişiler için tasarlanan IELTS eğitimi, İngilizce dil yeteneğini dört kategoride test etmek için uluslararası kabul görmüş bir sistemdir:

  • Dinleme
  • Okuma
  • yazı
  • Konuşuyorum

1989’daki tanıtımından bu yana, IELTS hazırlığı İngilizce dil değerlendirmesinin en güvenilir biçimlerinden biri haline geldi ve IELTS dünya çapında 8.000’den fazla üniversite, işveren ve göçmen örgütü tarafından kabul edildi.