Ielts Özel Ders Bahçelievler

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI BAHÇELİEVLER

Ielts Özel Ders  Programı İçeriği Bahçelievler

1 –  Ielts özel ders Bahçelievler ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders Bahçelievler ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Ielts özel ders Bahçelievler ( Bireysel – Ielts özel ders ) : Ielts özel ders Bahçelievler platformundaki Ielts özel ders Bahçelievler birimlerinde düzenlenen Ielts özel ders Bahçelievler  programlarına bireysel olarak bire bir katılan aday öğrencilere, bireysel katılımlarından ötürü , ders programlarının uygulanacağı gün ve saatleri seçme ve belirleme önceliği verilir ve aday öğrenci bu yolla günlük yaşamında bir değişiklik gereği duymaksızın  ders programlarına katılabilir.Aday öğrenciye sınavda başarılı olabilmesi için kaç ders verileceği  yapılan seviye sınavı sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda kaç puan elde etmek istediğine bağlı olarak belirlenir.
2 –  Ielts özel ders Bahçelievler ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) :  Ielts özel ders Bahçelievler departmanlarındaki Ielts özel ders Bahçelievler seminerlerinde hazırlanan Ielts özel ders Bahçelievler programlarında,4 kişilik gruplara katılarak bire bir  özel ders programı kalitesi ve özelliğinde de eğitim alabilirsiniz.Grupların 4 kişi gibi az sayıda aday öğrenciden oluşması grup ders programlarına avantaj sağlar. Eğitmenler aday öğrencilerle eğitim sürecinde bire bir ilgilenebilir ve ayrıca,sayı az olduğundan,aday öğrenciler eğitim sırasında anlamadıkları bir konu karşılarına çıktığında rahatlıkla soru sorabilir ve hatta ders tekrarı isteyebilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR


♦ Birinci neden olarak şunu gösterebiliriz : Ders programlarında bire bir ve grup şeklinde yapılan eğitimlere ders programlarını yıllarca uygulamış ve bu konuda uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek IELTS  sınav hocaları görev yapar.

♦ İkinci neden,  ders programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet “ yapılmaz.

♦ Üçüncü neden, bu  sınav gibi karakter olarak akademik olan sınavlarda bilinen akademik kelime sayısı çok önemlidir. Bu nedenle aday öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek bu çalışmaları yapmaları istenir ve yakından çalışmalar izlenir. Aksi bir durum oluştuğunda, duruma müdahale edilerek öğrenci uyarılır.

♦ Ders programları süresince, adaylara sadece gramer bilgisi verilmez beraberinde , sınavdaki soruları adayların daha rahat , daha kolay ve daha hızlı bir biçimde yanıtlamalarına katkı sağlayan  IELTS sınav teknikleri ve  IELTS sınav taktikleri eğitimi de verilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir