Ielts Özel Ders Bakırköy

Ielts Özel Ders Bakırköy Programı

Ielts Özel Ders Bakırköy Program İçeriği

1 –  Ielts özel ders Bakırköy ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders Bakırköy ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

 – ielts özel ders Bakırköy ( Bireysel –  ielts özel ders) : IELTS özel ders platformundaki  IELTS özel ders departmanlarında düzenlenen IELTS özel ders programlarında, artık gerek  general training gerekse  academic sınavlarına , özel ders programları ile adayları garantili hazırlayan birileri var.Bu programların uygulama aşamasında adaylara ,  seviye tespit sınavı yapılarak adayların seviyeleri belirlenir ve belirlenen bu seviyeye ve adayın sınavda elde etmek istediği skora göre , verilmesi gereken ders sayısı belirlenir ve dersler başlar. Bireysel  IELTS özel ders programlarında, derslerin yapılacağı günler ve o günlerdeki saatler adayın istekleri doğrultusunda planlanır.

2 – ielts özel ders Bakırköy ( 4 kişilik Gruplarla –  ielts özel ders) : IELTS özel ders birimlerindeki IELTS özel ders ünitelerinde organize edilen IELTS özel ders panellerinde, grup şeklinde yapılan  sınav hazırlık programları, gruba katılan  adayların dersleri daha rahat anlayabilmesi, anlamadıkları yerleri daha rahat sorma imkanına sahip olabilmeleri ve hocanın grubu oluşturan  adaylar ile daha fazla ilgilenebilmesi için, grup sayısı 4 öğrenci ile sınırlandırılmıştır.

NEDEN BİZ

♣ IELTS Özel ders birimlerindeki IELTS Özel ders programlarında , derslerde görev alan hocalar   IELTS sınavı konusunda çok tecrübeli , konularında uzman ve gerçekten öğretmeyi bilen eğitmenlerdir.
♣ IELTS Özel ders kampüslerindeki IELTS Özel ders programlarında, programa  katılan adaylara gramer ile birlikte, sınavda sorulan soruların daha rahat, daha kolay ve daha hızlı yanıtlanabilmesi açısından ayrıca sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilir.
IELTS sınavında başarının anahtarı olan vocabulary konusunda ,  adaylara gereken tüm destek sağlanır ve akademik kelime listeleri ile birlikte, adaylara bu kelimeleri de içeren özel çalışmalar verilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir