Ielts Özel Ders Beşiktaş

IELTS ÖZEL DERS BEŞİKTAŞ PROGRAMI  

Ielts Özel Ders Beşiktaş Program İçeriği

1 –  Ielts Özel Ders  Beşiktaş ( Bireysel – Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Özel Ders Beşiktaş  ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts Özel Ders )

 

1  – ielts Özel Ders Beşiktaş ( Bireysel  Ielts Özel Ders) : 

 

IELTS özel ders Beşiktaş platformundaki  IELTS özel ders Beşiktaş departmanlarında uygulanan IELTS özel ders Beşiktaş panellerinde,General Training ve Ielts Academic programlarına katılmak isteyen adaylara, İngilizce seviye tespit sınavı uygulanarak adayın İngilizce seviyesi belirlenir. Çünkü  IELTS sınavında başarı kazanabilmek için, sınava katılan adayların İngilizce seviyeleri en az upper – intrmediate olması gerekir. Seviye tespit sınavının sonucuna ve adayın IELTS sınavında almak zorunda olduğu skora göre adaya uygulanması gereken ders sayısı belirlenir ve IELTS özel ders Beşiktaş  programı uygulamaya konur. Kişiye özgü bireysel IELTS özel ders Beşiktaş  programları,bireysel IELTS özel ders almak isteyen adayın istekleri doğrultusunda,onun istediği gün  ön plana alınarak düzenlenir.

 

2 – ielts Özel Ders Beşiktaş ( 4 kişilik Gruplarla ielts Özel Ders) :

IELTS özel ders Beşiktaş ana merkezdeki IELTS özel ders Beşiktaş   birimlerinde yer verilen IELTS özel ders Beşiktaş öğretilerinde4 kişilik gruplar halinde uygulanan general training ve ielts academic programlarına katılmak isteyen adaylara ilk aşamada, gruba katılan adayların  seviyelerinin aynı yada en azından denk olması için, seviye belirleme sınavı uygulanır ve bu şekilde seviyeleri denk adayların bir araya geldiği homojen bir grup oluşturulur. Bu şekilde,  IELTS özel ders Beşiktaş ofisimizde grup sayısı az kişiden oluştuğu için grup IELTS özel ders Beşiktaş dersleri sanki bireysel IELTS özel ders  özelliği kazanır.Ayrıca grubu oluşturan adayların sayısının azlığı , onlara ; kalabalık gruplarla yapılan IELTS özel ders Beşiktaş programlarında sahip olamadıkları imkanlar sağlar.  IELTS özel ders Beşiktaş öğretilerinde İstedikleri gibi anlamadıkları yerleri rahatlıkla sorabilirler ve  hoca herkesle bire bir ilgilenme şansına sahip olur.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 ♦ IELTS özel ders Beşiktaş kampüslerinde gerek bireysel özel ders gerekse grup şeklinde icra edilen  IELTS özel ders Beşiktaş programlarında görev yapan hocalar, konularına hakim , yılların deneyimine sahip bu konuda uzmanlaşmış IELTS hocalarıdır.
IELTS özel ders Beşiktaş öğretilerindeki IELTS özel ders Beşiktaş hazırlık programlarında sizlerin sınavda işlerinizi kolaylaştırıcı bir unsur olan IELTS sınav teknikleri ve IELTS sınav taktikleri eğitim verilir. Bu şekilde sınavdaki sorulan soruları daha kolay , daha rahat ve daha hızlı çözebilirsiniz.
♦ Herkesin bildiği bir gerçektir.  IELTS sınavında başarılı olmak için çok sayıda akademik seviyede kelime bilinmesi gerekir. Adaylara bu konuda da IELTS özel ders Beşiktaş öğretilerinde destek sağlanır. Akademik kelimeler , içinde bu kelimeleri de barındıran özel hazırlanmış çalışmalarla birlikte adaylara verilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir