Ielts Özel Ders Bulmacası

Ielts Özel Ders Bulmacası

Ielts Özel Ders Bulmacası Çözümü

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : Bireysel olarak IELTS özel ders eğitimi almak isteyen aday öğrenciler, derslerin yapılacağı gün ve saatleri belirlemek konusunda önemli bir avantaj sağlar ve özel yaşamında bir değişiklik yapmadan rahatlıkla ihtiyaç duyduğu dersi  alır.

2 –  Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın yada denk olan 4 kişiden oluşmuş grup  derslerinde, grup sayısının az olması nedeni ile bire bir IELTS özel ders kalitesinde ders alabilirsiniz .

IELTS sınavına hazırlanmak üzere yola çıkan bir aday öğrenciyi bekleyen ve çözülmesi gereken en önemli bulmaca, IELTS özel ders bulmacası olur. Yani,  hazırlık dersini nereden alacağı olur.Çünkü,bu konuda büyük bir belirsizlik olduğu bir gerçektir. İnternete girip IELTS özel ders ile ilgili bir hoca yada uygun bir kurs aradığınızda karşınıza yüzlerce IELTS özel ders bulmacası çıkar ama hangisi iyi hangisi kötü,hangisine yada ders alacağınız kime güvenebileceğinize karar veremezsiniz.Karar vermek çok güçtür,Zira,sitelerde bir çok bilgi vardır ama doğrumu yanlış mı bilemezsiniz.

IELTS özel ders bulmacasını çözmek için çok araştırma yapmak gerekir.Ama ,bu da yeterli değildir.Araştırma yaptığınızda size IELTS  eğitimi hakkında bilgi veren çoğuda hanım olan konuşmacılar size profesyonel oldukları için öyle şeyler söyler ki kafanız karma karışık olur .Yapılan konuşmaların çoğu inandırıcııdır. İnandırıcıdır ama doğru mudur bilinmez. Eskiden İstanbul da internet devri başlamamışken,insanlar bu tür hocalara yada her hangi bir kuruma ielts yada herhangi bir eğitim konusunda başarılı olmuşsa ,burada eğitim almış olanların tavsiyesi ile giderlerdi.Ama internet yayıldığından beri bu gelenek kalktı,Deyim yerindeyse,delikli tüfek çıktı mertlik bozuldu ata sözüne göre internet çıktı kaliteli eğitim kurumu yada IELTS hocası iyi  IELTS  eğitimi  veren kurum bulmak ve ielts özel ders bulmacasını çözmek VE KALİTELİ İELTS HOCASI YADA KALİTELİ İELTS KURUMUNA ULAŞMAK zorlaştı.


NASIL BİZE ULAŞILIR ?

Yinede tavsiye geleneği sürmekte.Çoğu kez, ielts sınavına hazırlanmak için gelenler tavsiye ile gelmekte. Elbette bunda, referans sayfalarımızda yer alan , daha önceki ielts öğrencilerimizin hakkımızda söyledikleri büyük rol oynamakta. Bizimle ilgili bilgi edinmek isteyenlere, referanslar sayfasındaki eski öğrencilerimize ulaşmaları tavsiye edilir. Bu öğrencilere ulaşıldığında, bizden ielts eğitimi almak istediğinizi beyan ederek sorun. Eski öğrencilerimize ulaşmak çok kolay, tüm eski öğrencilerimin yanında telefon numaraları var. Bu numaralardan onlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ielts sınavına hazırlanmak üzere ielts özel ders almak isteyenlerin, ders alacakları ielts hocası ile deneme dersi yapması bir çözüm gibi görünse de konuyu pek çözmez gibi. Yerine, referanslar sayfasında, daha önce ders almış öğrencilere danışmak daha mantıklı. Zira ,deneme dersi istendiğinde  hoca kırılabilir ama sitedeki sayfada yer alanlara sormak hem ielts dersi almak isteyen kişi için hemde ielts dersini verecek olan hoca için daha çağdaş bir yaklaşım olur. Ayrıca ticari olmaması gereken bir eğitim olayında, şartlar gerektirdiği için ticari olmuş bir durum çözülmüş olur.

KURUMDAN IELTS ÖZEL DERS ALMAK 

Eğer ielts özel ders bir kurumdan alınmak istenirse, burada yapılacak olan deneme  dersi daha kolaycı bir yaklaşım olur zira bu deneme dersi olayında karşınızda bir şahıs değil bir hukuki niteliği ve kimliği olan bir kurum vardır. Kırılacak yada gönül koyacak bir şahsın olmayışı işi kolaylaştırır.

Yani nereden bakılırsa bakılsın iki ucu pis olan bir değnek.Çözmek zor ama imkansız değil. Ielts sınavına hazırlık için harekete geçen aday öğrencilere bol şanslar.Umarım, istedikleri niteliklere ve özelliklere sahip olan bir ielts hocası yada kaliteli ielts dersi veren bir kurum bularak, ielts özel ders bulmacasını çözerler. Çözmekle kalmazlar,buldukları bu çözümü çevrelerine yansıtarak ve tavsiyelerde bulunarak, hem kuruma ya da hocaya hemde ielts dersi  almak isteyen aday öğrencilere katkı sağlarlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir