IELTS Özel Ders Dosyası

IELTS Özel Ders Dosyası Hakkında Bilgi

IELTS Özel Ders Dosyası Programı

1 – IELTS Özel Ders Dosyası ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders Dosyası ( 4 öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

1 – IELTS Özel Ders Dosyası ( Birebir IELTS Özel Ders ) : IELTS Özel Ders Dosyası adı altında hazırlanan IELTS Özel Ders dosyası programları ile birebir özel IELTS dersi almak isteyen öğrencilerimize en uygun koşullar altında IELTS Özel Ders Dosyası programlarıyla ders verilir.

IELTS Özel Ders Dosyası eğitim programlarının hazırlandığı  IELTS Özel Ders Dosyası isimli merkez birimlerimizde yürütülen IELTS Özel Ders Dosyası etkinlikleri kapsamında öğrencilere IELTS sınavının tüm sorularının çözüm tekniklerinin de içinde yer aldığı IELTS Özel Ders Dosyası programı  birebir olarak verilir.

2 – IELTS Özel Ders Dosyası ( 4 öğrenciden oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders ): IELTS Özel Ders Dosyası şeklinde isimlendirilen  IELTS Özel Ders dosyası öğretileri ile 4 homojen öğrenciden oluşturduğumuz gruplara katılmak sureti ile toplu bir biçimde  IELTS Özel Ders Dosyası dersi almak isteyen öğrencilerimize IELTS Özel Ders Dosyası dersleri verilir.

IELTS Özel Ders Dosyası programlarının düzenlendiği  IELTS Özel Ders Dosyası isimli merkez  ünitelerimizdeki IELTS Özel Ders Dosyası etkinlikleri kapsamında öğrencilere IELTS sınavının tüm sorularının çözüm tekniklerinin de içinde yer aldığı IELTS Özel Ders Dosyası dersleri  uygulanır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

IELTS Özel Ders Dosyası etüt merkezimizdeki IELTS Özel Ders Dosyası eğitim programları her iki IELTS sınavına girmek isteyenlere de hitap eder.

IELTS sınavına girmeniz için 4 neden

1. Uluslararası üniversitelere girmenize yardımcı olacaktır

IELTS Özel Ders Dosyasıyla IELTS yeterliliğine sahip olmak, beraberinde birçok fırsat getirir. İngiltere veya İrlanda’daki bir üniversitede okumak istiyorsanız, IELTS tam da ihtiyacınız olan şey! Birçok büyük üniversite kabul koşulları için bu İngilizce dil sınavını ister.

2. Kariyeriniz için bir harika

Dünyanın en popüler İngilizce dil sınavı olan IELTS yeterliliği, dünya çapında tanınmakta ve 140’tan fazla ülkede 10.000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir . İster çok uluslu bir şirkette, ister eğitimde, hatta devlette çalışmak isteyin, IELTS sertifikanızdaki iyi bir sonuç kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

3 . Amerikan ve İngiliz İngilizcesini de  kapsar

Bildiğimiz gibi, Amerikan ve İngiliz İngilizcesi arasında bazı farklılıklar vardır ve İngilizce dil sınavına girme nedenlerinize bağlı olarak, birini diğerinden daha fazla bilmeniz gerekebilir.  IELTS testi hem Amerikan hem de İngiliz İngilizcesini kapsar , bu nedenle İngilizcenizi hangi ortamda kullanırsanız kullanın, IELTS Özel Ders Dosyası etüt merkezimizdeki IELTS Özel Ders Dosyası programında IELTS testiniz için öğrendiğiniz İngilizce geçerli olacaktır.