Ielts Özel Ders Hakkında Bilgi

IELTS ÖZEL DERS HAKKINDA BİLGİ METNİ

Ielts Özel Ders Hakkında Bilgi Metni Üzerinde Çalışma 

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS): İçeriğindeki sıra dışı bilgi ve sorular hakkında ki çözüm önerileri ile göze batan, uygulama aşamasında öğrencileri çok kısa bir sürede zirveye taşıyarak seviyelerini yükselten, uygulandıkça zaman içinde öğrenciyi geliştiren, ileri taşıyan ve onu mutlu eden, öğrenci sıkıştığında diğerlerinden farklı olarak ona kaynak görevi gören programların uygulanması ile birebir olarak  özel ders almak isteyen öğrencilere, kendi yaşam tarzlarına uygun bir biçimde ve gündelik yaşamlarında değişiklik yaratmayacak şekilde ders alacak günleri ve saatlerini belirleme önceliği verilir. Böylece,  ders alacak öğrenci işe giden biri ise işinde yada okula devam eden biri ise okulunda zamanlama açısından bir sıkıntı yaşamadan gereksinim duyduğu Ielts dersini almış olur.

Kaç ders verilmesi gerektiği, dersi alacak olan öğrencinin sınavda almak istediği score a ve İngilizce seviyesine göre tayin edilir.

Birebir  özel ders tamamen ders alan öğrencinin karakter ve anlama kapasitesine uygun bir biçimde düzenlenen ” kişiye özgü ve özel “ niteliği taşıyan bir ders türüdür.


2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ):
 Uygulama aşamasında içeriğinde ki verilerle öğrenciye güven veren,   kapsamında ki öğretim teknikleri ile öğrencinin algılama kapasitesine katkı yaparak  derslerdeki performansını güçlendiren, başaramaz denilen öğrenciye yaptığı katkılarla başarı kazandıran, sanılanın aksine diğer benzerlerinden çok farklı niteliklere sahip olan programların uygulandığı ve seviyeleri bir birine olabildiğinde denk olan öğrencilerden seçilmiş 4 kişilik gruplara katılarak da ders alınabilir.

Grupların 4 kişiden oluşturulması tamamen öğrenci odaklı bir düzenlemedir. Zira, 4 kişiyi aşan gruplarda yapılan derslerde var olmayan bazı üstünlüklere sahip olur bu gruplarda eğitim alan öğrenciler.

Dersler sırasında anlamadıkları bir konu hakkında ders tekrarı isteyebilecekleri gibi, grup sayısının az olmasından ötürü, dersi veren hocanın kendileri ile birebir ilgi ve iletişim  kurabilmesi olanağına sahip olurlar.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Bizden eğitim aldığınızda, size ve kavrama derecenize göre özel olarak hazırlanan düzenli ve sistematik bir çalışma programıyla birlikte İstanbul’da hiç kimsenin uygulamaya  cesaret edemeyeceği bir yöntemle imtihana hazırlanmanın beraberinde birebir eğitimin yararları ile birlikte sunulan ve uygulanan  yoğun program aracılığıyla kendinizden elde edebileceğiniz verimi en üst noktaya yükseltebilir ve yaptıklarınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz.  Öğretmenlerimizin bu alanda uzun senelere dayanan deneyimleri bulunmaktadır. Gerek genel İngilizce gerekse  sınavın hazırlık  aşamalarında  Türkiye’de yıllardır özel ders veren öğretmenlerimiz, adayların gereksinimlerini en kısa süre içinde kavrar, tespit eder ve sınava yönelik derslerle hızla hedefe ulaşır. Dersler 2 haftada bir,  pratik çalışmalar  ile desteklenir. Bu testlerin  neticelerini  tetkik eden ve değerlendiren uzman öğretmenlerimiz sizin yeterli olmadığınız  bölümleri tespit ederek bu bölümleri güçlendirici alıştırmalar yapmanız ve böylece sınav yeteneklerinizi güçlendirmeniz konusunda size öneriler getirir. Tüm  programlarımız daha önce denenmiş ve test edilmiştir. Kısa vakitte yüzde yüz garanti vermek pek normal bir yaklaşım olmamakla birlikte; hemen hemen bütün adaylarımız uzman öğretmenlerle belirlemiş oldukları programa uydukları zaman elde etmek istedikleri amaca ve hedefe zahmetsizce ve çok geç olmadan ulaşmaktadırlar. “ Sınavı geçmem ne kadar zaman alır’’  türünde kafasında bir soru işareti olanların derhal bizimle irtibata geçmesi  onların yararına olur. Size yapacağımız değerlendirme testiyle birlikte yapacağımız örnek dersle içinizde ve kafanızda yer alan soru işareti silinir.  Teaching Eğitim tarz ve tavrımız  adaylarımızın akademik yetenekleri kadar, psikolojik durumunu da göz önünde bulundurur. Dersler etkili , eğlenceli ve vaktin nasıl geçtiği anlaşılmayan özellikte dersler olduğu kadar , bunun yanı sıra öğrencilerin bilgi ve yetenek sınırlarını genişletmeye ve geliştirmeye  yönelik olarak organize edilmiştir. Eğitimimizin kapsamı ve referanslarımız oldukça çoktur ( bu konuda referanslar sayfasına bakınız ) ve  uzmanlarımız hangi kaynakların nasıl kullanılacağı konusunda son derece bilgilidir.

 

 

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir