Ielts Özel Ders Halkalı

IELTS ÖZEL DERS HALKALI PROGRAMI  

Ielts Özel Ders Halkalı Programı İçeriği

1 – Ielts Özel Ders  Halkalı ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Halkalı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

IELTS Özel ders Halkalı kampüslerindeki IELTS Özel ders Halkalı,  programları katılmak isteyen aday öğrenciler için 2 şekilde uygulanır. IELTS özel ders Halkalı programı uygulamaları bireysel IELTS özel ders yada 4 kişilik gruplarla verilen eğitim  şeklindedir.

1 – IELTS ÖZEL DERS HALKALI ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS) : IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programına katılan aday öğrenciler,eğitimin yapılacağı gün ve saatleri Ielts Özel Ders Halkalıda kendi belirler. Bu şekilde IELTS özel ders programında özel yaşamında bir değişiklik yaşamaksızın istediği günlere ve saatlere programı alabilir.Aday öğrenciye IELTS Özel ders Halkalı kampüslerindeki IELTS Özel ders Halkalı,  programlarında verilmesi gereken eğitimin kaç ders olması gerektiği, IELTS özel ders Halkalı programlarında adaya yapılan seviye sınav sonuçlarına ve adayın sınavda elde etmek istediği ” SCORE ” göre IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programında belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS HALKALI ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ) : IELTS özel ders Halkalı departmanlarındaki IELTS Özel ders Halkalı panellerine katılmak İsteyen aday öğrenciler,seviyeleri olabildiğince bir birine yakın olan öğrencilerden oluşturulmuş homojen gruplarda yer alarak  eğitim alabilirler. IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programına Grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğundan bu gruplarda eğitim sürecinde aday öğrenciler aynı birebir IELTS özel ders imkanlarına sahip olurlar.İstedikleri gibi anlamadıkları konular hakkında soru sorabilirler ve IELTS özel ders Halkalı eğitim birimlerinde düzenlenen IELTS özel ders Halkalı programında eğitimi veren hoca da öğrencilerle birebir ilgilenebilir.

AMAÇ

IELTS özel ders Halkalı  platformundaki IELTS Özel ders Halkalı seminerleri aracılığı ile , IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programında İstanbul da belirgin bir şekilde hissedilen ve yokluğu kabul edilen kaliteli, , güvenilir ve sonuç alıcı  eğitim açığını kapatmak için bu eğitime gereksinim duyanlara  IELTS özel ders Halkalı eğitim birimlerimizle yardımcı olmak.


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS özel ders Halkalı platformundaki IELTS Özel ders Halkalı seminerlerinde bu eğitimi veren hocaların çok deneyimli olması ve IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programında yıllardır bu tür eğitim vermeleri birinci neden olabilir.
  • IELTS özel ders Halkalı platformundaki  IELTS Özel ders Halkalı öğretilerinde sınava hazırlık programlarında ,adaylara İngilizce bilgisinin yanında,sınavda doğru ve hızlı yanıt vermelerini sağlayan ”  sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de ” verilir.
  • IELTS özel ders Halkalı platformundaki IELTS Özel ders Halkalı programına katılan adaylara IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programında”  SENET  ” yapılmaz .IELTS özel ders Halkalı platformunda birebir  IELTS Özel ders Halkalı programında karşılıklı olarak bir ödeme takvimi belirlenir ve ödemeler Ielts Özel Ders Halkalıda bu takvime göre yapılır.NOT : İsteyen aday öğrenciler sınavın sadece bir bölümü içinde IELTS özel ders Halkalı eğitim birimlerinde eğitim alabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir